LV RU
www.sudzibas.lv Latconsul Рar vadību

Latconsul biznesa un mācību centrs - Рar vadību

Man to jau sen vajadzēja izdarīt-pasūdzēties par šo uzņēmumu.
1.Viņi nepilda līgumā noteikto(algu).
2.Viņi uzspiež cilvēkiem stāstīt to kā nemaz nav, lai tik būtu kāds klients.
Un daudz kas cits.
Sāku tur strādāt marta sākuma š.g., caur interneta sludinājumu.Viņi mani paaicināja tur uz pārbaudes laiku, pa kuru vajadzēja sadabūt kādus klientus.
Ja dabūtu tad darbs būtu mans, ja nē tad nekā.
Tā pagāja 3s dienas un devos mājās ar domu, ka varbūt paveiksies, jo atalgojumu solīja lielu.
Nu pienāca mana laimes diena, kad viņi piezvanīja un piedāvāja slēgt ar firmu līgumu.
Tā sāku tur strādāt.
Pirmo algu dabūju pēc 11dienām, jo mēnesis bija cauri.Pirmā alga man bija 80ls.50 ls izmaksāja uz rokas, bet pārējo uz kontu pārskaitīja.
Likās jau ka baigi labi man ies!
Bet nekā.
Nākamajā mēnesi man palūdza aiziet, jo man nē esot tādas iemaņas šāda darba strādāšanai.
Samaksāja pa visu mēnesi man 25ls.Pati mūsu vadītāja Liene Viziņa-iedomīga, ļauna un gluma persona, kas savām vajadzībām izdarīs jeb ko.Viņa apgalvoja ka visas algas aprēiķina grāmatvede, bet tā nebija, jo pati zvanīju un uzzināju, ka to visu darīja viņa pati-Liene Viziņa, kas pēc tam pat uz zvaniem neatbildēja, ne man ne vadībai.
Un tā ar lielu lūgšanos izlūdzos vēl 25ls, jo es godīgi un kārtīgi nostrādāju to laiku un viņiem nebija tiesības tā izrīkoties.
Galu galā man ir divi mazi bērni kuriem katra kapeika ir no svara.
Ja būs nepieciešams tad līgumu varēšu nosūtīt un ar konta izrakstus, kur uzrādās visi atalgojumi.

I

Vairāk sūdzības par Latconsul biznesa un mācību centrs

Komentāri (11)

R Rebeka 09.08.2009

ārpŗāc, Liene Vidziņa izrādās ir krāpniece! Es pie viņa s taisījos strādāt!
paskaties līgumu kārtīgi, un ja kaut kas neatbilst, sūdzi tiesā vai ej uz VID!

S Sandra 21.08.2009

Liena Viziņa ir ļoti jauka un atsaucīga! Un darba noteikumi ar visiem iepriekš tiek atrunāti - nezin kāpēc citi darbinieki strādā gadiem un ir ļoti apmierināti!

A Anna 01.10.2009

Paldies, ka izstāstīji situāciju, tas tikai apstiprināja manas aizdomas, ka te viss nav godīgi, jo pārāk lielus labumus sasolīja, ņemot vērā mūsdienu dramatisko situāciju un to, ka cilvēki vairs netērē milzum lielās naudas summas kursu apmeklēšanai.

Z zane 16.11.2009

Ar mani bija līdzīga situācija - negribēja izmaksāt algu, iepriekšējā mēneša alga arī bija ļoti maziņa - bija visādas atrunas - neesmu piesaistījusi pietiekami daudz klientus, strādāju ne tā .. pēc diviem mēnešiem nolēmu iet prom no šī darbam, tā arī algu pilnā apmērām par pēdējo mēnesi neesmu saņēmusi joprojām.
neiesaku saistīties ar šo kantori!

L Lolita 30.12.2010

Kā tad! strādā gadiem? kuri tad? paskatieties darba piedavajumu portālus, tur pastāvīgi figurē Latconsul, kuri piedāvā "lielisku darbu par lielisku samaksu". tad kāpēc katru nedēļu ir vajadzīgi jauni cilvēki? aizdomājaties? Algas un neizmaksā- uz konta tiek parskatīta tikai daļa (10ls) un par to un vai vispār saņemsi aploksnē arī ir jāpadomā. Vadības attieksme ir vienkārši pretīga. Telemarketinga grupas vaditaja Liena Viziņa ir lišķīga divkose. Sejā smaida, bet pēc tam ar citiem darbiniekiem klaji izņirgā- un tā vienu pakaļ otram. Arī algas vinja patur dalju sev, reiz pashasmeitenes telefona, kas ir koplietoshanas, atrada sms, kur vinja bija rakstijusi, ka nolemj neizmaksat algu vienai darbiniecei, jo pirms 2 meneshiem vinja nav izpildijusi planu! KADS SAKARS!? Darba apstakļi ari nav diez ko spīdoši. Divās mazās padomju laika istabiņās izkārtoti 20 cilvēki. bez nodalījumiem, nekā, viens otram traucē runāt...
Ticiet man, ja jūs nevēlaties sabeigt savus nervus, tad labāk laiku, kuru pavadīsiet tur ceriot nopelnīt kādu naudiņu labāk pavadiet vienkārši meklējot ko citu. No sirds iesaku - TIEŠĀM! Lai izdodas!

L Lote 24.02.2011

Ļoti novecojusi un neprecīza informācija. Latconsul telemārketinga nodaļa jau labu laiku nepastāv. Izskatās, ka tiem, kas reiz tikuši par kaut ko aizvainoti, joprojām nav miera un gribas atriebties. Muļķīgi, ka šādus portālus neviens nekontrolē un var sarakstīt, ko vien vēlies.

G Gints 09.03.2011

Pilnīgi piekrītu, uzmetēji! Precīzāk, konsultante Sandra, ļoti jauki apvārdo telefonsarunās, sasola debesu brīnumus un reāli, kad pakalpojums tiek sniegts, tas nestāv ne tuvu iepriekš solitajam. Kad nauda pārskaitīta, maina savu teikto izliekas, ka neko neatceras un par naudas atgriešanu varat mierīgi aizmirst. Neiesaku šo kantori.

L Lolita 27.03.2011

Kā- tad, nepastāv. :D mainījāt nosaukumu? :D http://www.latconsul.lv/ - un Liena Vizina vel arvien ir telemarketinga daļas vadītāja. nožēlojami.
kursu kvalitāte ne tuvu neatbilst summai kuru prasa. Un dievs nedod, bus ta ka man trapijas, ka nevareju tikt - un paludzu naudu atskaitit, jo sievu ielika slimnica, un vajadzeja naudinju atpakal - visi ligumi ir ta sataisiti, ka nekadu naudu jus nedabusiet. viņi tur jums mainis datumus un gala rezultata kursos pastastis tieši to, ko var atrast interneta. nepinieties- krapnieki!

V vaverekuplaste 22.04.2013

Uzņēmums "Latconsul">meitas uzņēmums >"Professional marketing". Piedāvā diezgan labu atalgojumu pirmajā acumirklī.Plus vēl sola bonusus, plus ceļa izdevumus apmaksāt -- skaisti !!!.
Gribu brīdināt cilvēkus kam nav pieredzes pārdošanā pa telefonu, tie kas nav spējīgi veikt 7 stundās 100 zvanus dienā pie tam runāt ar potenciālo klientu no 5-10 minūtes, neceriet uz šo (270Ls) atalgojumu.
Sludinājumā piedāvātais atalgojums maksāts tiek tiem kas izpilda vismaz 75% no mēneša plāna. Tas ir 12 klienti mēnesī. Ja būs 6 klienti tad samaksa attiecīgi 130 ls.
Izpildīt plānu var gan pateicoties veiksmei gan profesionalitātei. Veiksme 80% (ja sazvanat cilvēku kuram patiešām vajadzīgs Jūsu piedāvātais pakalpojums), profesionalitāte 20% ( ja mākat pārdot20%+40%iepārdot+40%melot).
Latconsul piedāvā dažādus apmācības seminārus. Profesional marleting pēdējā laikā piedāvā ES struktūrfondu apgūšanas semināru (1 diena=170Ls+privātkonsultācija pie projektu konsultanta-guru).
Visiem sazvanītajiem klientiem tiek solīts ka nav tāda projekta kas nevarētu pretendēt uz ES naudu. Kad uzņēmējs pēc semināra dodas pie GURU, tad ne vienmēr tas tā ir.
Tā kā Jūsu telemarketinga veiksme ir tajā vai protat ierunāt nepārbaudāmu informāciju un cik naivs cilvēks jums gadīsies telefona otrā galā. Protams ka uzņēmējs uzzin daudz labas informācijas par ES struktūrfondiem, bet tas nenozīmē ka tā ideju (pat reāli vajadzīgu un svarīgu) un projektu apstiprinās.
Domāju ka Professional Marketing varētu pārskatīt savu pārdošanas manieri un informācijas patiesumu, apmaksas sistēmu, darba sludinājumu un tiešām darīt labu darbu. Ne tā kā tas notiek pašreiz. Gan darbinieki tiek pievilināti ar viltu, gan darbība pašā uzņēmumā notiek ar viltu. Vēmiens nāk no šadiem darboņiem kas saucās profesionāli pārdevēji.
No apmēram 10 strādājošajiem darbiniekiem daudzmaz normu var izpildīt 1 cilvēks un arī ne katru mēnesi. Jā, piekrītu, ka maz ir profesionāļu. Par to cilveķs kļūst strādājot gadiem.
Tā kā, ja jūs iekrītat uz 270 algu netto, bet jums nav pieredzes, Jūs vilsieties. Ja gribēsiet noteikti to nopelnīt Jums nāksies 70% piemelot un tīksmināties par to, ka esat kļuvis par pārdošanas meistaru. Ja cerat uz ceļa izdevumu atmaksu tad to saņemsiet tikai par aizpagājušo mēnesi, bet ja piem. ja esat strādājis mēnesi un izlemjat aiziet no ši darba tad par pēdējo mēnesi ceļa naudu nedabūsiet, kaut arī visu mēnesi strādājāt Profesional Marketinga labā (dažam tas sastāda no 25-70 ls mēnesī).
Ne ar visiem tiek slēgts darba līgums. Ne uz pārbaudes laiku, ne arī uz pastāvīgu darbu. Alga ir pārsvarā uz rokas, nekādus sociālos maksājumus neviens par JUms neveiks, tā kā vien maksājiet tos paši.
Kad Jūs daomājat, ka spēsiet strādāt Prof. Mark. un pastrādājat tur pāris nedēļas Jūs padarat lielu darbu šīs kompānijas piedāvājuma reklāmas jomā. Šim uzņēmumam tas ir izdevīgi, jo tādi kā Jūs mēģinātāji nāk un iet desmitiem un visi padara darbu par velti.
Katram uzņēmumam ir sava specifika. Katrs šajā valstī cīnās ar lielajiem nodokļiem un līferē kā vien var.Un šis darbs nav no vieglajiem. Bet kurš ir atcēlis sirdsapziņu.
Kāpēc nevar darīt darbu patiesi, rakstīt sludinājumu patiesi, attiekties pret klientiem godīgi, darbiniekiem maksāt pēc viņu spējām taču ne mazāku par iztikas minimumu. Ja to nevar, kam vajadzīgs šāds bizness?

Zinu kam - Latconsulam un Profesional Marketingam!

Pareķiniet, uz semināru sanāk ~70 klientu X 138Ls (bez pvn)=9.660Ls
Algās darbiniekiem tiek izmaksās ~1.500Ls
Ire - ~300Ls
Semināra rīkošanai ~1000Ls.

Tātad ienākumi ~9.660, izdevumi ~3.000 Ls

Par šiem atlikušajiem 6.660 varētu taču darbu menedžēt arī godīgi.
NĒ!!!

VAJAGA TAČU KĀST PIĶI !!!

N nu kaut ka ta 28.05.2013

Vaverekuplaste pareizi raksta. Uz semināru savāc pāri 90 nelaimīgo un apmānīto uzņēmumu vadītājus neviss 70.
Lienai Viziņai un Latconsul vadībai nav ne kauna, ne cieņas pret savu tautu. Gan jau sods nāks pār viņiem un tiem kas sniedz melīgu info I.K., uzņēmumu vadītājiem utt.
Kad beidzot kāda iestāde sāks interesēties un ieviest kārtību šai uzņēmumā???

A AR LIELO 13.08.2014

Pilnīgi piekrītu visam iepriekš rakstītajam. Tikai tur Biznesa centrs Latconsul spēlē pavisam mazu lomu, jo SIA Professional marketing ar vadītāju Lienu Vizi;nu ir tas, kas visu gaisu jauc. Tas ir Latconsul meitas uzņēmums un mērķis ir savākt cilvēkus, proti uzņēmējus uz semināru. Lieta tāda, ka Liena Viziņa vispār nedomā par to, kas darbiniekiem ir jādzird no saniknotās publikas plus vēl neklausās pašos darbiniekus, kas saka, ka ir kas jāmaina, jo tā ir reāla cilvēku čakarēšana. Lai piesaistītu klientus, darbiniekiem ir jāmelo..kā pati vadība norāda: "Galvenais, lai piesakās un naudu samaksā."
Un runājot par algu maksāšanu- oficiāli iet kādi 100 eiro, jo līgums tiek noslēgts uz pusslodzi, ja nāk kāda pārbaude, tad arī tām jāmelo, jo uz vietas birojā drīkst atrasties tikai 2h, bet īstenībā darbinieki tur pavada 7.5h. Pārējā nauda iet uz rokas + tiek % maksāti (% tiek aprēķināti kā pašai vadībai ir izdevīgi, jo vienalga cik Tev būs mēnesī piesaistīti klienti 5 vai 12 un uz augšu-alga nemainās), protams, ka ir uzņēmumā 2 darbinieki, kas ir izņēmums, jo tiem alga tiek atkal rēķināta pēc citām taksēm, jo domājams, Viziņas kundze saprot, kas notiks, ja arī šie divi darbinieki nesaņems to, kas ir norādīts dižajos sludinājumos. http://www.griburunat.lv/pieteikties UZ ROKAS TĀDA SUMMA NETIEK IZMAKSĀTA...ARĪ BURTISKĀ NOZĪMĒ...
Algas Viziņas kundze rēķina pati. Citreiz nākas dzirdēt sapulcēs tekstu: Nezinu kā es Jums algu maksāšu, gan jau pēc acīm skatīšos.

TIEŠĀM UZMANATIES GAN UZŅĒMĒJI, GAN STRĀDĀT GRIBOŠIE NO SIA PROFESSIONAL MARKETING DARBA SLUDINĀJUMIEM- TĀS IR VISTĪRĀKĀS MUĻĶĪBAS...ALGAS VIETĀ SAŅEMSIET SABOJĀTU DIENU, PIEKUSUŠU MUTI, NOGURUŠAS AUSIS, PĀRIS JAUNUS LAMUVĀRDUS SAVĀ KONTĀ NO KLIENTIEM UN BAŽAS PAR TO KĀDA BŪS TAVA ALGA, UN VAI TĀ VISPĀR BŪS. (jo nedod Dievs telefons nebūs pie auss, nākamajā sapulcē dabūsi pa mizu par to, ka min maz norunātas, kāpēc tikos un tikos gāji uz tualeti, pīpēt vai ēdi)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes