SIA Aspiro Latvia - krāpšana

nepasūtiet portālā seksam.lv maksas pakalpojumus(VIP,kredītus). Naudu noņem no tel.,bet pakalpojumus nepieslēdz un atbildes nesniedz. Ja adminam nepatiks jūsu bilde tad bez paskaidrojumiem dzēsīs vai bloķēs profilu.

F fredriks 28.01.2013

Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki zog naudu!!! aizsūtot sms par pakalpojumu to nesaņemsiet! Kur var griezties šo jautājumu risināt?

SergejsSN 04.02.2013

:D Takā fotografējies pliks

K karakatica 22.07.2013

Nepasūtiet nekādus VIPus seksam.lv portālā! KRĀPNIEKI ! palasiet portāla "noteikumus" - praktiski katrā punktā ir ierakstīts - kaut ko noņemt, liegt pieeju JEBKURAM viņi DRĪKST BEZ BRĪDINĀJUMA un - iemaksāto naudu neatgriežot! Noteikumi sastāv faktiski no saraksta, par ko viņi NEATBILD, NENODROŠINA un drīkt liegt - bez brīdinājuma!
Moderātori - KRĀPNIEKI! Risina tikai savas personiskas ambīcijas!

K karakatica 24.07.2013

Portālā seksaqm.lv ir KRĀPNIEKI - moderators kārto savas personiskas ambīcijas un rakņājas pa jūsu profilu pēc saviem ieskatiem! BLOĶĒ PROFILU UN PIEEJU PORTĀLAM, NEATGRIEŽOT IEMAKSĀTO NAUDU PAR VIP+.!
Lūdzu, kurus šis portāls ir arī kādā veidā apkrāpis - uzrakstiet!
Vērsīšos patērētāju tiesību aizsardzības kantorī ar oficiālu sūdzību par šo interneta vietni!

T TrakaisMaigonis 24.07.2013

Nav ko ložņāt par tādiem saietiem, tad neuzmetīs!

T taisniiba 12.08.2013

Jā, esmu pārliecinājusies, ka portālā seksam.lv moders rakņājas PA PRIVĀTO SARAKSTI, LASA un DZĒŠ ārā PRIVĀTAS vēstules pēc saviem ieskatiem, izdzēš pievienotos "partnerus", ložņā pa svešiem profiliem tajā laikā, kad profila īpašnieks vispār nav pat slēdzis iekšā datoru! Jābūt taču kaut kādai robežai, ko drīkst un ko NEDRĪKST ATĻAUTIES MODERATORS! Nedomāju, ka rakņāšanās pa lietotāju privāto saraksti ietilpst viņu pienākumos, tātad - IR NELIKUMĪGA!
Kad moderam Forumā pajautā, lai šis NOSAUC, KURU/S KONKRĒTI PUNKTU/S ESMU PĀRKĀPUSI - seko... KLUSUMS, tikai - momentāli izdzēš tēmu no Foruma, atkal izrevidē profilu un beigās nobloķē! Tā vietā, lai SAZINĀTOS ar lietotāju, lai atrisinātu situācviju un paskadrotu, KUR IR PĀRKĀPUMS! Jo - NAV BIJIS vispār nekāda pārkāpuma - tāpēc arī nevar paskaidrot! Bet tas arī liecina par to, ka MODERATORS BAIDĀS, KA VIŅU ATŠIFRĒS UN PIEPRASĪS PASKAIDROJUMUS VAI SŪDZĒSIES PORTĀLA ĪPAŠNIEKAM!
Bet - es tiešām noskaidrošu, kas ir šīs vietnes īpašnieks un pieprasīšu paskaidrojumus par šādu moderatoru rīcību viņam!

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )