www.sudzibas.lv Cita Autoskola Izvairīšanās no nodokļu samaksas

Cita Autoskola - Izvairīšanās no nodokļu samaksas

Vēlos pabrīdināt tos braukt gribētājus, kas izvēlējušies mācīties " Cita autoskola". Lai arī kvīts par braukšanas apmācībām jāizsniedz par katru nodarbību, autoskolas instruktors Jurijs Vavočka izsniedza tikai vienu kvīti pēc visām braukšanas nodarbībām par 70 latiem, kaut arī par nodarbībām tika samaksāti 320 lati.

Y YoYo 10.02.2013

Nu gan jaunatklājums ... kāds redz šmaucas ar nodokļiem :D

Dannii Disaster 12.02.2013

Tu veel skolnieks/-ce esi, vai ne? Vot kad saaksi straadaat vai veidot savu biznesu, tad sapratiisi kaapeec cilveeki taa dara. Labaak aizbrauc un padziivo kaadaa civilizeetaa valstii un saliidzini to ar Latviju... un tad pasaki man PAR KO tieshi mees maksaajam nodokljus Latvijas valdiibai??

Tie, kas izvairaas no nodokljiem - pareizi dara (kraapj kraapniekus)!! Es pat to par kraapshanu nenosauktu. Kaadaa sakaraa tam instruktoram buutu jaamaksaa nodoklji -- Tu esi redzeejis/-usi kaadaa staavoklii ir celji?? Vai valdiiba ir kaut ko izdariijusi, lai shim cilveekam paliidzeetu organizeet biznesu? Kaadaa veidaa valdiiba vinju atbalsta? Vai kaads vinjam apmaksaa mashiinas remontu? Kas notiek ar vinja nodoklju naudu - kas instruktoram no taa naak atpakalj? Nekas. Tad kaadaa sakaraa vinjam jaatdod sava nauda valdiibai - ne par ko - lai kaads no iereednjem to ieliktu kabataa?

K kursants8 26.02.2013

Ļ.cien. sūdzības iesniedzēja, ja Jūs personīgi neesat iesaistīta konkrētā konfliktā ar braukšanas instruktoru J.Vavočku, lūdzu, esat tik laipna un publiski neizpaužat Jums uzticēto informāciju.