www.sudzibas.lv Cita Autoskola Neadekvāti instruktori

Cita Autoskola - Neadekvāti instruktori

Instruktori aprunā studentus, nemaz nekautrējoties. Viņi lielākā daļa arī, smēķē, tāpēc studentam vajag viņus gaidīt un pēc tam mašīna smird. Pasniedzēji ir arī neprofesionāli, Mans pasniedzējs vienā no manām pirmajām nodarbībām skaļi nolamājās, kad izdarīju kļūdu. Neiesaku šo autoskolu.

C

C ciziks16 16.10.2015

Es gan nepikrītu ! Mācijos tur un teorijas pasniedzējs bija Edmunds Beinorovičs attiecīgi viņš bija arī braukšanās. Vienkārši super instruktors, iemāca no A līdz Z . Nepīpē un nelamājas .

M Meitene007 19.10.2015

Nu ja tu esi stulbs, un neproti braukt? Cik ĺoti ir jànived instruktoru, lai shis sáktu lamàties? Labàkà autoskola Jelgavà, pati tur màcìjos, pati esmu studente, attieksme pret mani bija nevainojama. Ja tu atnàc uz braukshanu 12.15, un tev tà sàkas 12.30, loģiski, ka pagaidìsi! Instruktori arì ir cilvèki, kad màcìjos, mans instruktors uzpìpèja tikai vienu reizi, manà acu priekshà! Nemuldi daudz, ej màjasdarbus pildi! Paldies CITA AUTOSKOLA par tiesìbàm manà makà! Esat labàkie!