Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

VSIA Bērnu klīniskā universitātes slimnīca
Adrese: Vienības gatve 45, Rīga
Rīga
Latvia - LV - 1004
(Novietne Torņakalnā)
Tālrunis: +371 80708866
Fakss: +371 67064473
Informācija: Rīga, Juglas iela 20, LV-1079
tel: +371 80708866;
+371 67536708,
Novietne Gaiļezerā
Darba laiks: 7:00 - 19:00
7:00 - 19:00
7:00 - 19:00
7:00 - 19:00
7:00 - 19:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
Kategorija: Veselība / Medicīna  •  Slimnīcas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

11%
Sūdzības
66
Atrisinātas
4
Ar atbildēm
16
Apskatīt statistiku

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaBērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Slikts Serviss

Slikts Serviss Kārtējo reizi pie daktera zavorina ģenētikas mājā uz vienu laiku ir pieteikti vairāki pacienti. Jau jūnija te esot bija 5 cilvēki uz 15: 00 un šoreiz. 5. Augustā ir tieši šī pati situācija. Kur tad paliek covids un viss pārējais ja vienlaicīgi var pierakstīt vairākus patcientus un likt viņiem visiem gaidīt mazā un nevēdinātā gaitenī.

G Gatissss 05.08.2021
Komentāri 2 Slimnīcas

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Neiecietība, draudi, rupja daktere

Neiecietība, draudi, rupja daktere Labdien, rakstu, lai jūs brīdinātu par dakteri Jeļenu Sergejevu, dežūrārsts. Viņa ienāca pie mana bērna palātā, nepajautājot, kā viņš jūtas, demostratīvi apsēdās uz gultas. Lai apspriestu, mainītu terapijas gaitu, pat neiedziļinājās tajā, draudēja ar attiecīgajām instancēm, ja atsakos no sistēmas, kurā pat zāles nav pievienotas. Tā vietā, lai paskaidrotu, kādu ļaunumu var nodarīt konkrētā atteikšanās, nekaunīgi skatās acīs un melo! Uzmanaties, tiešām nepatīkama daktere!

R Rasmīte 21.02.2021
Komentāri 11 Slimnīcas

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Krāpšana

Krāpšana Teritorijā drīkst iebraukt ar auto un uzturēties bez maksas pus stundu.Izbraucot bija jāgaida rindā,kad pienāca mana kārta man paziņoja ka esot jāmaksā,Kad jautāju kā tā,, atbildēja ka esot 1min.virs atļautā laikā.Teicu,kā vai tiešām dēļ 1 min,ko ne manas vainas pēc gaidīju jāmaksā?Apsargam bija vienalga.Samaksāju 1 eiro,bet čeku neiedeva.Vai tā nav cūcība?

A Andris 06.02.2021
Komentāri 3 Slimnīcas

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Slikta pieņemšana

Slikta pieņemšana 10.06.2020 loti nelaipna pieņemšana. Vienaldzīgi darbinieki uzņemšana, it īpaši sieviete. Ieejot iekšā pat nesasveici ās. Pirmā lieta bija ka skarbā balsī liek iziet vienam no vecākiem. Kad jautāju kāpēc, tad man atbildēja ka tā ir un viss. Otrs no vecākiem palika gaidot turpat lai gan Rindas nekādas nebija. Vienīgais lielais plus ir loti laipns apsargs..

AtrisinātaBērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Pacientu tiesību pārkāpšana un vāja darba organizācija.

Pacientu tiesību pārkāpšana un vāja darba organizācija. 15.05.2020. Nepilna mēneša vecam zīdainim bija pieraksts konkrētā laikā pie Usg speciālista bērnu klīniskā universitātes slimnīcā novietnē Torņakalnā. Bkus klientu apkalpošanas darbinieki bija norādījuši konkrētu laiku 15.05.2020. Plkst 9 00. Bkus norādītajā laikā reģistratūras darbinieki neļāva iet pie norādītā speciālista un lūdza, lai gaidot uzaicinājumu no reģistratūras darbiniekiem. Vairākkārtēji uzrunājot reģistratūras darbiniekus par pieraksta laiku (plkst 9 00) un laiku cik ilgi vēl...

BKUS - Rupja attieksme, nervozitāte, nespēja komunicēt ar pacientiem

Rupja attieksme, nervozitāte, nespēja komunicēt ar pacientiem Aleksandrs Mikitins nespēj atrast kopēju valodu ar cilvēkiem. Nervozs, nevar uzdot nevienu jautājumu. Komunicējot ar šo dakteri rodas sajuta ka esi kaut kads muļķis, kas uzdod jautājumus. Nav viņam vieta darbam ar cilvēkiem, vel jo vairāk bērnu klīniska universitātes slimnīca. Lai vēršas pie psihoterapeita un paārstē savus nervus un uzlabo savu garastāvokli...) ) )

Y Yagyadev Arya 13.03.2020
Komentāri 6

BKUS - Pavirša attieksme pret pacientiem

Pavirša attieksme pret pacientiem Sūdzība skar ķirurģijas nodaļas ķirurģi K. Soldatenkovu. Sakiet lūdzu, kā šādām ārstam vispār var uzticēt operēt bērnu, kurš 4 mēnešus atrodas slimnīcā? Un kārtējo reizi bērns ārsta vainas dēļ jāgulda uz operācijas galdu? Tādu ārstu pat pie lopiem laist nevar klāt. Kur raugās vadība? Mazs bērniņš jau tik daudz ir pārcietīs. Un atkal. Kārtējā operācija uz sazāļošana. Kas īsti tur notiek?

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Slikts servisss

Slikts servisss Sveicināt. Mēs šeit esam no plkst 18.30 bērnu nosūtīja ģimenes ārst 17.02.2020 uz stacionāro kur nosūtījumā konkrēti viss ir uzrakstīts! Mūs aizveda uz procedūru zāli kur jāuzgaida ir ārsts lai varētu apskatīt bērnu, bet ir jau pagājis diezgan tiešām ilgs laiks bērnam tikai paliks 2 gadi, un liek mocīties līdz vēlai nakts stundai pieņemot pacientus kuri tiek ievēsti tagad, ne viss tie kuri jau sēž entām stundām. Tas ir tiešām ļoti smagi, priekš tāda maza bērna. Nu jābūt taču vismaz kādai cieņai...

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Sveiki. Vēlos padalīties par savu šodienas pieredzi..Mani draugi zin, ka mazāka meitiņa man ir slimīga.. Dēļ veselības problēmām, meitiņai izveidojās daudz limfmezgļu- kaklā, padusēs.Tie aug lielāki, arvien vairāk, nu jau ir sāpošie. Deļ tā daktere mūs nosūta pie hematoonkologa Irēnas Voitovičas. Uztaisījām analīzēs, gaidījām 3 dienās pierakstu,jo gājām ka maksas pacients. Bet man tas 3 dienas bija mokošas- negulētas, noraudatas naktis, dažādas domas.. Bet ko mēs saņēmām pretī? Lidojoša...

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Tiešās pieņemšanas ķirurgs

Tiešās pieņemšanas ķirurgs Bērnam trauma, jāveic vienkārša pārsiešana, bet to var veikt tikai caur tiešās pieņemšanas ķirurgu, kas ir absolūti bezjēdzīgi, ja to car bez starpnieka izdarīt māsiņa. Ķirurgam rindā ap 30 bērnu, gaidam 2 h, bet jau 2 reizes pa minūtēm 15 nevienu nesauc iekšā. Tad iesauc cilvēkus, kuri ieradušies pirms dažām min bez numuriem - nesaprotama kārtība un šķiet, ka velk laiku garumā.

Z Zole 02.09.2019
Komentāri 1 Slimnīcas

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Krapsana

Krapsana Не устраивайтесь убощиком в Детскую больницу на Вентбас гатве 45 . Там идёт обман. Работаешь там за двоих:за себя и напарника по сменам. А он в фаворе у начальства и естественно не чево не делает просто нагло отдыхает или делает вид что работает.Ну а тебя в конце испытательного срока (последний день) увольняют просто без причины так оно хочет начальство. и так до бесконечности один паразитирует а другие пашут за этого фаворита.

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Neeksistējošās plānveida operācijas

Neeksistējošās plānveida operācijas Bkus torņkalnā plānveida operācijas būtu tikai godīgi pārdevēt tām atbisltošākā nosaukumā, jo plānveida operācijas netiek veiktas. Ja nevarat nodrošināt plānveida operācijas, tad būtu tikai godīgi par to informēt pacientu - ka operācija notiks varbūt, bet tā kā akūtie pacienti ir un būs prakstiski vienmēr, tad šī plānveidu operācijas iespējamība ir ļoti rets varbūt. Savādāk tās definējot kā plānveida, arī potenciālais pacientus un viņa vecāks plānveidā ieplāno savu laiku, iespējas un līdzekļu...

K Kate1981 16.05.2019
Komentāri 2 Slimnīcas

BKUS - Neatbilstoša diagnoze

Neatbilstoša diagnoze Vedu meitu pie profesores Ināras Ančupānes, jo ir izsitušās roku, arī delmu un kāju locītavas - sarkanas un niezošas. Tika noteikta diagnoze acne vulgaris un ārstēšana biodermas sebum līnijas gēls, micelārais ūdens un mitrinošais krēms. Tas viss sejai. Par locītavām neko negribēja dzirdēt. Tur esot tikai sausa āda. Velti iztērēts laiks un meita turpina sakasīt ādu.

I Ineta Ceple 27.04.2019
Komentāri 4 Ārsts

AtrisinātaBērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Attieksme pret bērniem!

Attieksme pret bērniem! "Fantastiska" attieksme pret bērniem. Meitai no alerģijas radās iekaisums, kas strauji sāka attīstīties. T 38. Iekaisums rokas delnas rajonā, tumši apsārtis, kas virzās uz augšu. Vērsāmies slimnīcā pēc palīdzības un te nu bija. Pacietīgi gaidām savu kārtu, neviena pacienta priekšā vairs nav, trīs dakteres sāk klačas. Uz jautājumu kad varētu apskatīt bērnu man atbild gaidiet savu kārtu, kad atbrīvosies ārsts. Un to man pasaka pati daktere. Plkst jau 2 naktī, bērnam jau slikti bet te nevienam...

I inata 25.03.2019
Komentāri 6 Slimnīcas

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Sos morfijs

Sos morfijs Labvakar! Meitai dod letāko morfiju un morfinu pēc operācijas uz apendicītu Bkus tāpēc ka tas ir letāks neka normāls daudz vieglāks pretsāpju zāles. Kas bus par to atbildīgs! Ļoti gribu zināt kāpēc? Kas atbildīgs par finansējumu? Kāpēc bērnam tas jāpārdzīvo meita zila visa no morfija palika momentāli. Kāpēc iznicina bērnu. Kur griesties. Es vel nerunāju par to ka 7 no rita sāpēja vēders palika liels un bija vemšana 9 vakara izsaucu atros atbrauca izrakstīja espumizanu un smektu un pret t°...

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Ētika

Ētika Vai ir normāli ka 10.nodaļā 17gadīgu pacienti ievieto kopējā palātā kurā ir bērniņš ar tēti? Tikko ir uzsākta ķīmijterapijas, meitene ir ļoti emocionāla un +tam visam 24 stundas diennaktī vienā palātā ar svešu vīrieti. Cik tas ir ētiski?Piebildīšu, ka ienākot nodaļā teica ka būs atsevišķa palātā bet tad virsmāsa pārdomāja,nodaļā Ir brīvas palātas. Vispār atmosfēra ir slikta,kaut arī māsiņas savu darbu veic ļoti profesionāli, par to paldies.

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Nerunāja valsts valodā

Nerunāja valsts valodā Sveicināti! Zvanīja no Bērnu klīniskās univirstātes slimnīcas,13.decembrī ap plkst. 13:29, bet nerunāja valsts valodā. Uzreiz krieviski sāka runāt. Pat necentās latviski runāt. Gribētos zināt, vai tiešām tādus cilvēkus valsts iestādes pieņem darbā kuri nemāk valsts valodu?

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Brutala attieksme pret berniem un vecakiem!

Brutala attieksme pret berniem un vecakiem! Saksim ar to ka slimnica bija jaierodas 7.15 , bijam pirms ta laika - mus pieregistreja un aizsutija uz nodalu! Piezvanijam pie durvim - ieksa darbinieki un durvis neviens nevera valja! Pec tam atvera , iedeva mums palatu - un masina mums paradija kur ir spelu istaba. Berns spelejas, viss bija kartiba - tad pienak cita masina un sak prasit - ko redz mes te daram, ka mums jabut ir palata utt. Ka mums jasezh un jagaida kad “masina” atnaks! Kaut gan Kad bijam spelu istaba bija pienakusi musu...

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Izraida zīdaini uz ielas ar caurumu vēderā

Izraida zīdaini uz ielas ar caurumu vēderā Zīdainim iepreikš tika noteikta diagnoze bruka, pie ķirurga, slēdziens nepieciešama operācija rindas kārtībā, iestājoties rindā bērnu slimnīcā vienības gatvē uz operāciju, konkrēts datums operācijai nav zināms, tikā pazvanīšot. Tas it kā ok, devāmies mājum atstajot savus kontaktus. Pagāja nedēļa ne ziņas nekā. Pēkšņi vakarā zīdainim 11 mēnešus vecam iesprūda vēdera dobumā orgāns, tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, un zīdainis ar spēcīgām sāpēm un lielu bumbuli uz vēdera tika...

I imitis007 19.08.2018
Komentāri 11 Slimnīcas

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Хамское отношение.

Хамское отношение. Я вообще жаловаться не очень люблю,но тут не могу т.к плачу в истерике. Дочь упала 2 недели с половиной обратно с велосипеда ( 9 лет) и пришла домой с рукой ,я под холодную воду все как надо и попросила пошевелить ,она шевелила и все в порядке через 2 дня боль прошла . Прошло вот 2.5 недель и дочка начала жаловаться на ручку и я долго не думая пошла к врачу ,дали направление и поехали в больницу . Сказали перелом в двух местах и врач по имени Egils Lavrendelis -75320000824 сказал что я...

M Marjana24 06.06.2018
Komentāri 8 Ārsts

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes