Meklēšanas rezultāti

Vivus.lv - atrie krediti ( Komentārs)

atrie krediti man ar ir pozitīva pieredze ar vivus.lv viens no labākajiem ātrajiem kredītiem.

Par cilvēku. (Atbilde uz jautājumu)

...aizsūtīšu! Jāatsūta konta izraksts par pēdējiem 3 mēnešiem! Mani interese 40 Ls no summas pēc kartes saņemšanas un 8 lati jāpārskaita pēc pieteikuma aizpildišanas. Tālāk man zināms cilvēks sakārtos visu tā lai Jūs bez problēmām saņemtu kredītkarti! Tā ir Unicreditbankas karte. Ja piekrītat šiem noteikumiem, tad dodiet ziņu! Ar cieņu Rolands Pārskaitiet uz sekojošiem rekvizītiem: SIA "Vivus.lv" Reģ. Nr. 40103164320 Konta numurs:LV44HABA0551021664563 Līguma Nr.9979701 rolands beikmanis"

Par cilvēku. (Atbilde uz jautājumu)

Esmu muļķe. Kārtējo reizi palīdzēju vienam krāpniekam un afēristam nokārtot parādsaistības ar Vivus.lv. Rolandam Beikmanim! Neuzķerieties uz āķa. Žēl, ka Latvijā nav godīgu aizdevēju, tikai "uzmetēji"!

Vivus.lv - atrie krediti ( Komentārs)

atrie krediti neticu tam ko jus uzrakstijat vivus.lv ir pats labaakaijs kredits kur var panemt... tur pat dod ar visu kreditvesturi...:)

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās vivus ir laba kredīt iestāde!

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Vivus kredītu man nav bijušas nekādas problēmas vis notiek pēc noteikumiem un esmu jau 2vas reizes to izmantojusi un man patīk ;)

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Vivus tiešām ir labs kantoris! Iesaku arī smscredit un minicredit.

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Pagaidām nav bijis problēmu ..tikai pēdējā laikā nevar ieiet vivus.lv mājas lapā, tas tracina

SIA VIVUS - nekārtības datu bāzē ( Komentārs)

nekārtības datu bāzē MAn ir kredits tajā iestade. Vivus.lv nav nekada banka, lai tur atvertu kontu.Esmu dross par to, ka dati netiek izpausti nekadam tresajam personam. Mulki ir tie, kas uztic savus datus kkadam atru aizdevumu solosam nepazistamam personam, atrastam ss u. tml. datubazes.

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Esmu loti apmierinata ar vivus.lv.nemu un atdodu, man sobrid ir 4 ligumi.no kuriem 3 tulit beigsies, bet vienmer, kad vajag kadu nelielu naudas summinu, , nekad neatsaka.Paldies jums!

par credit.24 un vivus.lv (Atbilde uz jautājumu)

vivus.lv ir vislabaka kompanija, kas palidzejusi istaja bridi jau neskaitamas reizes tapat kaa opencredit, paldies viniem :) credit24 - zuliki visistakie izkrapj naudu i vsjo bet ne aizdod! Nabagus neapkalpo :D it ka bagatniekiem vajadzetu to credit24 ja pashiem ir nauda:D

. .. 17.08.2010
Komentāri 15 Bizness / Finanses

par credit.24 un vivus.lv (Atbilde uz jautājumu)

vivus normāli , jo var maksāt arī pa daļām piem 2 mēn, arī pagarinājums nav dārgs , liekas , ka pašlaik visjēdzīgākais, ja gribas arī ar citiem savos ienākumos ( %) dalīties

vivus.lv - aizņemoties 700Ls uz gadu - procenti= 51,7%gadā

par credit.24 un vivus.lv (Atbilde uz jautājumu)

Mēs kredītus dodam tikai tiem, kam mēneša ienākumi pēc nodokļu nomaksas un komunālo maksājumu nomaksas paliek vismaz 590Ls! Pie mazākām summām jūs kredītus pie mums nesaņemsiet! Mēs nabagus neapkalpojam, jo pēc tam piedzīt parādu būs dārgāk nekā viss kredīts ar procentiem! Lai Vivus dod, viņi var to atļauties, mēs nē!

Via Sms - sms ( Komentārs)

sms labs kredīts ir vivus.lv, tur var atmaksāt par daļām, un katru reizi tev summa pieaug, kad esi atmaksājis kredītu.

par credit.24 un vivus.lv (Atbilde uz jautājumu)

es gan tiku pat lidz summas ievadisanai :) bet protams atteica credit24.lv bet vivus.lv gan aizdeva :)

par credit.24 un vivus.lv (Atbilde uz jautājumu)

...maksu, to jūs sapratīsiet, kad samaksāsiet reģistrēšanās maksu un sāksiet aizpildīt pieteikumu. Tiko būsiet pirmo lapu pieteikumam aizpildījuši un pāriesiet uz nākamo, tā izleks paziņojums, ka kredītkomiteja ir izskatījusi jūsu iesniegumu un kredīta piešķiršana tiek atteikta. Gribu piezīmēt, ka jūs vēl nebūsiet pat vēlamā kredīta summu ierakstījuši! Vivus.lv- problēmu jums nebūs un procenti arī normāli, ar noteikumu, ka neesat parādnieku reģistrā kā nemaksātājs vai maksājumu kavētājs!

SIA VIVUS - nekārtības datu bāzē ( Komentārs)

nekārtības datu bāzē SIA VIVUS.lv ir būtiski pārkāpis Konfidencialitāti, jo izpaudis datus pirms līguma slēgšanas. Datu apstrāde un citas darbības, tajā skaitā informācijas izpaušana Trešajām personām, saskaņā ar līgumu drīkst apstrādāt tikai pēc līguma noslēgšanas. Manā gadījumā līgums nav noslēgts, bet informācija jau iet tālāk! pieprasu no viņiem slēgt kontu, bet man atbild, ka konts neaktīvs un ka mani dati glabāsies viņu datu bāzē, kamēr nepieteikšu aizņēmumu!!! Sanāk, ja aizņēmumu netaisos vispār nekad no...

Via Sms - kredit ( Komentārs)

kredit Nu nezinu gan, es aizsutiju sms un man uzreiz iedeva. esmu ari aiznemusies no smscredit un vivus un viss ir kartiba. varbut jums nedod tapec, ka jum ir paradi kreditreforma.

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Man ir trīs kredīti Vivus.lv un visus bez aizķeršanās iedeva, pat neskatoties ka man jau bija paņemts SMScredit. Labs kantoris.