Via Sms - sms

sveiki! kas ir ar to viasms vini izsniedz tos kreditus??? es pieteicos bet atteica...bet pieteicos opencredit.lv sie aizdeva...kapec vasms attsaka?? vai tikai iekse 69sant?

J

K Kreditņēmējs 04.08.2010

Man VIASMS aizdeva, bet ICREDIT atteica!

K Kreditņēmējs 04.08.2010

Opencredit ar man atteica

I ingus 05.08.2010

pieregistrejos, paludzu 100ls, bet shie redz nevarot sazinaties visu dienu ar manu darba vietu. Numuru parbaudiju, viss ok, bet ta ari nesazinajas, kaut ari pats biju darba un zinu, ka visu laiku pie telefona kads bija, pat pats.

T TT 10.08.2010

pārskaitīja pus stundas laikā, pašlaik viasms ļoti izdevīgi, cik paņem tik arī atdod, nekādu procentu

R Reinis 12.08.2010

Es gan aizņēmos bez aizķeršanās no creditON.lv

I Ieva 13.08.2010

labs kredīts ir vivus.lv, tur var atmaksāt par daļām, un katru reizi tev summa pieaug, kad esi atmaksājis kredītu.

E ella 18.08.2010

Jā.man arī VIA sms uzreiz aizdeva un viss kārtībā, bet manu prāt Ferratum.lv ir vislabākais, kad biju palikusi bez darbiņa, pat tad man aizdeva naudiņu.Un viņi nebrūk virsū ar simts zvaniem ja esiet nokavējuši pāris dienas.Ferratumam ļoti zolīda attieksme pret klientiem.

A Anna 30.12.2010

Es gan aizņemos pie smscredit, tur ir gan lētak, gan drošāk.

Ferratum Bank 02.03.2011

Cienījama Ieva! Paldies par Jūsu sirsnīgiem vārdiem. Ar prieku palīdzēsim Jums (ka arī citam mūsu klientam) atrisināt problēmas jebkurā situācijā, ka arī atbildēt uz jebkuru jautājumu. Ja tomēr ir kādi iebildumi par mūsu pakalpojumiem, Jūs varat uzrakstīt mūsu direktoram: [slēpt]@ferratum.com

E Esesesseseseseses 02.03.2011

Ferratum Jelena, kas i ko??? Meklē vecos klientus? Bizness uz krāpšanos iet galīgā dirsā?? :D :D :D :D :D da nosprāgstat takš ātrāk, krāpnieki fakinie!

G Gopnik 11.11.2011

A man visur ir kredīti. :D no sākuma arī deva, bet tagadnez kāpēc vairs negrib piešķirt.. :)) Kaut gan neesmu kavējis maksājumus utt. Nekas, ārzemes pēc manis skumst.. Tad vismaz tikšu vaļā no šiem F... kredītiem! :D Visiem jauku dienu.