www.sudzibas.lv Via Sms Neatbilstoši procenti pēc 2019 gada 1.jūlija

Via Sms - Neatbilstoši procenti pēc 2019 gada 1.jūlija

Labdien.
Mana situācija ar VIA Sms ir atrisināta.
Bet vēlos pastāstīt par savu situāciju, iespējams vēl ir kāds cilvēks, kurš cieš no nepareiziem procentiem šajā iestādē.

Tatad pēc 2019. Gada 1 jūlija pēc likuma dienas procentu likme no 0.25% samazinājās līdz 0.07%-0.12% dienā. Tātad tā nedrīkst būt lielāka par 0.12% dienā!

Dzēsu pilnā apmērā savas saistības, līgumu, kas tika izveidots 2019 gada 4 aprīlī.

No 2019 gada 1. Jūlija līdz 2021 gadam decembrim biju ņēmis vairākus jaunus aizdevumus pie viasms. Kuri arī tika dzēsti pilnā apmērā.
Visi mani jaunie aizdevumi tika piesaistīti pie 2019 gada 4 aprīļa līguma (lai būtu 0.25% dienā) .
Via sms profilā - mani līgumi, uzrādījās aktīvs visu laiku vecais līgums.
Apskatot visus līgumus jaunos, papildsummas utt, visur bija tāds teksts - aizdevums pie noslēgtā kredītlīnijas līguma 2019. Gada 4 aprīļa ar dienas procentu likmi 0.25% jeb gada 91.25%.

Ņemot jaunu kredītu no 0, epasta nāca ziņa - jūsu aizdevums papildussummai ir akceptēts.
Jaunam kredītam tā būs papildsumma, jo piesaista pie vecā līguma.

Vērsos pie via sms ar visu informāciju, ka šāda procentu likme nav valstī vairs atbilstoša un ka jauni aizdevumi ir jauni līgumi - protams, nāca pretī, un atmaksāja man visus pārmaksātos procentus no 2019. Gada 1 jūlija - līdz pat šai dienai.

Situācija, protams, ir atrisināta, bet varbūt vēl kāds ir šādās "lamatās". Jūs esat tiesīgi lūgt pārmaksātos procentus un izmainīt esošo līgumu uz 0.12% dienā, vai vērsties attiecīgās instancēs - ja pēc 2019 gada 1 jūlija maksājat vairāk kā 0.12% dienā.

Domāju, noteikti ir vēl kāds ar tādu situāciju.

Kā jau minēju - lieta ir atrisināta, bet brīdināt citus man nav aizliegts.

29.01.2022

29.01.2022