www.sudzibas.lv Aizdevums.lv 20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu

Aizdevums.lv - 20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu

Izvēlējos ņemt kredītu un kā jau tas mūsdienās ir ērtāk - pieteicos caur internetu.
Sāksim ar to, ka reklamēto 20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu, turklāt attieksme ir tāda - ka tu pats visu laiku zvani un interesējies, kādā statusā ir pieteikums un vai kāds dokuments netrūkst. Labāk, lai netrūkt, jo ja neesi nosapņojis, ko visu vēl papildus vajag, vari novecot, jo tev neviens tev nezvana (laikam krīze). Zvanot uz kantori, visu laiku pārvienojas ar Liepāju. Vieni saka, ka visu saņēmuši ( ja sūti faksu), nākamā dienā cits atbild, ka nekas nav saņemts. Interesanti gan! Atļaušos piemetināt, ka pagājusi nedēļa, bet pieteikums vēl nav izskatīts.
Ļoti silti ieteiktu vadībai, kura gan nav labāka, pārskatīt savu darbinieku sarakstu, jo pie mūsu lielā bezdarba līmeņa, šajā kredītiestādē strādā kaut kādi jauni, rupji un neaudzināti skuķi, kuri atļaujas visu, ko vēlas, jo viņas ir arī tā lielā komisija, kas pīpējot pagalmā izlemj, kam piešķirt kredītu un kam nē. Ja ir iespēja, maksājiet augstos % labāk citai kredītiestādei. Tas nav tā vērts!

M moisha 15.07.2009

vēl atrodas idejoti kas aizjemas

š šeherezade 15.07.2009

Kas tie tādi idejoti ir par zvēriem, ko?????;D:D:D Vai radniecigi jenotiem????:D:D:D

B burka 15.07.2009

Te taču skaidri un gaiši rakstīts-"pārbaudiet pareizrakstību"! :D IDEJOT kurš dzīvo uz mātes rēķina un NEAIZJEMĀS! :D

X XXX 15.07.2009

Nu tas jau arī skaidrs ka tas kredītu kantoris ir kaut kāds metēju perēklīs, savākti radi un paziņas, kaut kāda daļa naudas izdalīta, bet tās vairāk nau un tagad sēž uz procentiem un paniski dala ienākušo kumosu, sūdu bedre bez jeb kādas uzticības! Necentieties tur ko aizņemties, tas pirmais, bet otrkārt tagad labāk protams neko neaizņemties.

B burka 15.07.2009

Cik man naacies ar vinjiem saskarties-suudu bedre! un tie skukji tur-kaut kas neaptverams.izkveepinaat shitos nelieshu!

š šeherezade 15.07.2009

Ha, ha, ha...un Pavianc tiešām laikam ir īsts paviāns ar visu paviānisko domāšanu un pareizrakstību...Un sakiet vel, ka mēs neesam no pērtiķiem cēlušies, acimredzot vel trāpās pa eksemplāram, kas nav visu attīstibas stadiju izgājuši un lūk, arī rezultāts----idejots pavianc :D:D:D

N Neitrāls 28.07.2009

To XXX
Ja jau tā ir sūdu bedre, kāpēc tad saskaries? Kad naudu vajag ta gatavi vis kaut ko darīt, bet kad atsaka par to, ka sliktā kreditvēsture, ka parādi ir visur kur tik var, tad jau protams, ka slikti ir tie, kuri nedeva, neviss tie, kas nemaksā!

K KrokodilsGena 28.07.2009

foršs ieraksts sviedrainā tarakānu meitene...

K KrokodilsGena 28.07.2009

To Simona
tas bija domāts tev, tu skrejošā nelaime...

N Neitrāls 28.07.2009

:)))))))

P Pupa 28.07.2009

Ļoti silti ieteiktu vadībai, kura kaut kāda daļa naudas izdalīta, bet tās vairāk nav un tagad sēž uz procentiem un. Labāk, lai netrūkt, jo ja neesi nosapņojis, ko visu vēl papildus vajag, vari novecot, jo tev neviens tev nezvana (laikam krīze), kuri atļaujas visu, ko vēlas, jo viņas ir arī tā lielā komisija, kas pīpējot pagalmā.

B burka 29.07.2009

Pirms nesaskaries jau nezini suudu vai kaad bedre!;)

S smieklis 29.07.2009

Krokodils Gena-nu, iists krokodils!:DDD

S Simona 29.07.2009

To Krokodils Gena
Oo uzradies kaads aizstaaveetaajs..ka tik nebuus no taa tarakaanu kantora..he he..

N Neitrals 29.07.2009

To SImona

Nu Kā jau klients vēlās, tā arī vadība dara!!! un VIENA NO SLIKTĀKAJĀM DARBINIECIEM tiešām nesēn bija atlaista, lai uzņēmumā būtu kārtība, varat būt mierīgi, tagad viss ir OK!!! :)))))

T tupele 02.09.2009

Nu nezinu... man ar viņiem ir kārtībā... kaut gan kredītu nekārtoju pa taisno pie vņiem, bet gan caru brokeriem. No rīt puses nosūtīju viņiem pieteikum, vakarā jau bija atbilde, ka kredīts ir akceptrēts! Šodien aizgāju parakstī līgumu un viss ir ok!

B baiba 02.09.2009

vivus.lv un viss bus štokos!!

E Es 18.01.2010

Nu šis kantoris ir pēdējais sū***.. izrādās viniem ir kaut kāds mistisks princips..neaizdot tad, ja kādam no ģimenes locekliem ir bijis vai ir kaut kur parāds.. heh..vot duraku iestāde.. es godīgi vienmēr visu esmu nomaksājusi..utt.. a sie ņem man un atsaka.. fui..nevienam neiesaku so sū*** bedri...

D Džonis 11.06.2010

Smiekli nāk par tiem, kuri noliek Aizdevums! It kā paši būtu bez grēka!

Ja jau aizņematies, tad pašiem būtu jāizvērtē vai spēsiet to pavilkt - nevis vainot kādu citu! Vēl jovairāk, ja esat kādreiz bijis parādā, tad ar kredīta saņemšanu būs problēmas!

Meklējiet problēmu sevī, nevis citos!

B bāleliņš 22.07.2010

gribēju nopirkt teļuku, bet nedaudz pietrūka.Izrēķināju, kā sanāk man visizdevīgāk un pieteicos kredītam uz 3 mēnešiem, jo tikai drusku pietrūka. Pāris dienu laikā tad izskatīja, bet pirmā iemaksa palika mazāka un mēneši palika vairāk. Laikam žēl bija man uz 3 mēnešiem pāris latiņus vien nopelnīt :D. Tā ir ar tiem žīdiņiem, kas skaite procente! :D