A alda 12.02.2010

VIA SMS, mmscredit.lv, creit4you - krāpnieki, maitas !
Goldcredit - nevaru pateikt jo nezinu.

O oskars 12.02.2010

teiksu taa, ka vini laikam izvelas uz dullo, kam dot, kam nee!VIA SMS man nedeva, GOLDKREDIT iedeva.Ja ir kredits SMS KREDIT, tad kreditu VIVUS.LV nevar sanemt[ja nav nomaksats SMS KREDIT]Tacu man iedeva, kaut nebija nomaksats, nesaprotu, vai tiesam izvelas uz dullo?tagad desmit cilvekiem dosim, pec tam divdesmit nedosim...

I ince 16.02.2010

ja-vivus.lv un smscredit.lv ir viens kantoris.Shiem kautkas nojuka, un atvainoshanaas veestuli no vivus.lv sanjeemu kaa no smscredit.lvKad zvaniiju un prasiiju-kas par lietu? operatore bija pamatiigaa sprukaas, jo nebija texta ko teikt.Viena datu baaze un viens kantoris.bet kaada starpiiba...

J Janis 22.02.2010

Atie kuri nem kreditus, parsvara cik sapratu raksta te tikai tie kuri ir kreditreformas, un tad brinas ka nedod!!Cilveki man ari ir kompanija, kura aizdot naudu, un tur ari jamaksaa. Kadel man butu jamaksa par to ka es parbaudu cilveka datus, un ieraugu, ka tas cilveks vien dzivojas pa kredit reformam!!!
Tad jautajums pirmais, kadel man vinam aizdot naudu??

Un otrais, kadel man jamaksaa par to, lai pastitos, ka cilveks ir visaas kredit reformas kuras vien var butt???

VIA SMS-SUDS!!!
man naw nekadi parkapumi!!!
un nebija nekad!
Esmu briva no kreditsaaistibam!!
Un kapec neiedeva???
Krapšanas un tikai!

un visas normalas firmas kas dod kreditus ļauj pieteikties online! a te tik sms sutit...pa kuram vel naudu ņem nost!

J Janis 23.02.2010

Asais, atnac pie mums uz ofisu, un iedosim!!!

a ko sms vairs neder?
cik var arii sms sutit?
sutu un sutu, bet atbildes nav!
a kad uzvaniju tada flegma runa, pat neko neteica!-''laikam nepareizi sms aizsutijat..''
ka nepareizi ja man ir paraugs? un neesmu jau stulbuma iemiesojums!
un kad prasiju cik vispar sms maksa..teica ka 5 sant, a patiesiba 20 sant!
Fascine kad cilveki nezin neko par savu darbu!
Pietiek šmaukt cilvekus!
Vienalga jau versišos pie instancem!

A assais 23.02.2010

man interese tieši atrie internet aizdevumi, nevis skraidišana pa ofisiem!
slinks jau neesmu vnk mazais berns ir! naw ar ko atstat!

K Kris 27.04.2010

mmscredit.lv goldcredit.lv credit4you.lv viasms.lv! kas notiek latvija lursofta vias sis firmas ir registretas

goldcredit.lv un viasms.lv abi man iedeva uzreiz bez problemam. bet
mmscredit.lv, credit4you gan krapnieki.

` `ppprrr 27.05.2010

Nu nezinu gan, es aizsutiju sms un man uzreiz iedeva. esmu ari aiznemusies no smscredit un vivus un viss ir kartiba.
varbut jums nedod tapec, ka jum ir paradi kreditreforma.

V VVV 28.05.2010

Atkal sākas tā pati vēsture:)) Eiropas aizdevimi nāk tautiņās caur šiem SMS'iem.
Dzīve ļautiņus nekam nav iemācījusi! Nemiet, nemiet, lētticīgie... :)))

A Anna 05.07.2010

Goldcredit.lv man iedeva, vienigais, atbildi sanemu pec 4 stundam, bet internet lapa bija rakstits ka 10-15 minusu laika izskata pieteikumu.

J Juris 30.12.2010

Es pats esmu smscredit pastāvīgs klients, jau vairākas reizes aizņēmos un bez problēmām.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar OPEN Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.