Julianus Inkasso

Julianus Inkasso Latvija SIA
Adrese: Turaidas iela 3
Rīga
Latvia - LV-1039
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67783131
Fakss: +371 67783130
Informācija: Birojs Tallinā
Julianus Inkasso OÜ
A.Weizenbergi 20, 10150 Tallinn
T. +372 6814400
T. +372 6814434 (informācija par parādu)
T. +372 6814440 (klientu menedžments)
F. +372 6814401
Email. [email protected]

Birojs Viļņā
UAB Julianus Inkaso
Goštauto 8, Vilnius, LT-01108, I a.
T. +370 52032991
F. +370 52032992
Email. [email protected]
Kategorija: Bizness / Finanses  •  Līzings un Kredīts

Uzticības reitings

5%
Sūdzības
56
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Julianus Inkasso - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaJulianus Inkasso - Arsaka pagarināt grafiku, totie draud ar tiesu

Arsaka pagarināt grafiku, totie draud ar tiesu Srtāsts sekojošs: 2019. Gadā ziņēmos no via sms 3000 eiro biju maksājis, bija palikuši aptuveni 2000 eiro, samaksāt nevarēju, īsāk sakot jau gadu lieta ir nodota Julianus inkaso parāds uz to brīdi bija 2466.77 €, gada laikā, lai gan ar mainīgām sekmēm, daļu esmu samaksājis, uz doto brīdi parāds ir 1866.77 €. (ikmēneša makšajums pēc grafika, kuru ja godīgi man uzpeieda, jo garāku grafoiku teica ka nevar piedāvāt, no sākuma bija pirmos 6 mēnešu 50 eiro, pēc tam 100 eiro es biju vairākas reize...

Julianus Inkasso - Šakāļu kantoris

Šakāļu kantoris Ir parāds 144 eiro un apm 400. Maksāju katru mēnesi kā varu 25 eiro utt. Šiem rīkļu rāvējiem viss par mazu. Alla Ševčenko es Jūs brīdinu! Vērsīšos attiecīgajās iestādēs par teroru. Plānoju vispār neko nemaksāt! Pacietības mērs ir pilns! Draud ar savām tiesām! Uz priekšu!

Julianus Inkasso - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl esmu nonākusi pie šīs "jaukās" kompānijas. Sākumā viss šķita kārtībā, laipna un pretimnākoša firma, bet tas, diemžēl, bija tikai sākumā. Tagad draud ar tiesu izpildītājiem. Bļauj virsū, ka viņi manā vietā neko nemaksās u. T. T bet es taču to pat neprasu! Tur, laikam, strādā necilvēki, kas nezin un nesaprot ka var gadīties dažādas situācijas dzīvē un nevar veikt maksājumu. Diemžēl, ne visi pelna algu ar četriem cipariem (kā visticamāk šī kantora darbinieki) , citiem iztikas līdzekļi ir...

Julianus Inkasso - Slikts serviss

Slikts serviss Es diem źel parada, bet es maksāju pagaidām cik es varu, bet darbinieki ir rupji neadekvāti un vispār neko nesaprot. Un ar cilvēkiem runa tā ka ar kaut kādiem lopiem! Man ir jautājums, ja cilvēks ir parada ar viņu tā var runāt un neadekvāti atbildēt? Es maksāju pa daļām uz diviem kontiem bet viņi paniem to uz vienu, tagad sanācām ka uz vienu es nemaksāju neko! Un ko man atbildēja, man vienalga, tas nav mana problēma!

Julianus Inkasso - Neadekvāta rīcība

Neadekvāta rīcība Julianus inkasso man arī bija darīšana, viņi zvanīja virslaik no rīta līdz pašam vakaram. Atļāvās pārāk daudz rakstīja visādus e-pastus. Biju maksājis vienu summu, tad viņiem nepatika sāka zvanīties uz manu darbu vietu. Traucēt citiem cilvēkiem strādāt. Atļāvās pārāk daudz neprofesionāli pildīja savu darbu. Emocionāli centās sagraut, takā viss būtu viņiem jāatdot draudēja ka atnākšot uz mājām savākšot mantas manas.

Julianus Inkasso - Republikas pilsoņu apzagšana

Republikas pilsoņu apzagšana Brīvības iela 55, Rīga, lv-1010, tālr. 67388624, fakss 67388634, e-pasts [slēpt]@ptac.Gov.lv, www.ptac.Gov.lv izraksts sia “julianus inkasso Latvija” reģ. Nr. [slēpt]@julianus.lv lēmums patērētāju kolektīvo interešu pārkāpuma lietā Rīgā datums skatāms laika zīmogā. Nr. 2-pk patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – ptac) , pamatojoties uz parādu ārpustiesas atgūšanas likuma (turpmāk – pāal) 4. Panta pirmo un trešo daļu, negodīgas komercprakses aizlieguma likuma (turpmāk – nkal) 15...

Julianus Inkasso - Draudi

Draudi Man ir vārds inkasso.. Bet es maksāju katru mēnesi.. Bet citreiz aizkavējos un viņiem to paziņoju.. Viņi pat neklausa.. Suta draudu sms un e pastus katru dienu.. Draud dēļ tiešam un ka es izvairos.. Sutu e pastus un atvainojos par kavējumu un ari pasaku kad samaksāšu bet uz e pastiem pat neatbild.. Tik turpina sūtīt draudus un e pastu un sms.. Zvanu un tik drayd ar tiesu.. Esmu izmisuma, ļoti baidos no konta bloķēšana.. Viņi vispār neņem vēra ko es saku.. Es pat neizvairos no maksājumiem bet šinī laika ir grūti un naudas biezi kavējas a viņiem vis vienalga.

Julianus Inkasso - Slikta apkalpošana draudu izteikšana

Slikta apkalpošana draudu izteikšana Julianus inkaso darbinieki pilnīgi neadekvāti. Izsaka draudus. Neuzklausa uzsakot sarunu ja nav viņiem. Ka atspēkot viņa izteiktos draudus noliek klausuli. Lielāka šis firmas varone ir Vita Klaucanane. Sutu sveicienus viņai un lai atbild par izteiktajiem draudiem un nenomet klausuli tiklīdz nevar pamatot savus draudus.

Julianus Inkasso - Amorāli pretīgs kantoris

Amorāli pretīgs kantoris Ptac uzliek 7000 eiro sodu «Julianus Inkasso Latvija» par agresīvu un maldinošu komercpraksi vakar, 10: 12 ekonomika autori: lsm.lv ziņu redakcija, Linda Spundiņa (Latvijas radio ziņu dienesta žurnāliste) patērētāju tiesību aizsardzības centrs (ptac) , saņemot patērētāju sūdzības, vērtēja sia “Julianus Inkasso Latvija” komercpraksi – valstī izsludinātā ārkārtējā situācijā izdarīts spiediens uz parādniekiem, radot iespaidu, ka tieši šis laiks ir labvēlīgākais parāda samaksai bez tiesas. Šāda...

Julianus Inkasso - Cik reāli ir šie draudi?

Cik reāli ir šie draudi? Šodien saņēmu ziņu - sēde lieta nolikta uz pirmdienu! Pēc izpildraksta saņemšanas, lēmums tiek sūtīts uz darbavietu un bankām ienākumu blokesanai.67782725,66164687, Dmitrijs tā reāli būs vai kārtējie draudi? Es viņiem situāciju apskaidroju, pastāstīju kad un kādās summās varu maksāt. Bet pretimnākšana 0.

Julianus Inkasso - Sola bloķēt bankas kontu

Sola bloķēt bankas kontu Labdien! Man pie Julianuss Inkasso ir parāds 84eiro apmēra. Un man pašlaik nav ko nomaksāt viņi Sola bloķēt manu bankas kontu. Man likas ka tikai tiesas izpildītājs var bloķēt kontu. Viņi prasīja lai uzrakstu summu kuru varu atļauties samaksāt. Kad uzrakstīju cik pašlaik varu viņi atteica ar manim sadarboties. Tagad draud kontu bloķēt. Vai tā vispār var?

Julianus Inkasso - Meli, afērisms, krāpšana.

Meli, afērisms, krāpšana. Julianus inkasso - karmu neviens nav atcēlis. Tā kā savā darbā satieku daudz dažādu cilvēku, gribētu aprakstīt īsu dzīvesstāstu. Savu bēdu stāstu man pastāstīja viens vīrietis 45 gadus vecs. Viņa māsa un mamma dzīvo Krievijā, bet pats ir apprecējis latvieti un dzīvo Rīgā. Viņš man pastāstīja, ka mamma izdarīja pašnāvību dēļ piedzinēju kantora nemitīgajiem zvaniem, draudiem, un izrēķināšanos ar ģimenes locekļiem ja netiks atdoti 300000 rubļi tas ir apmēram 3000 eiro. Mamma atstāja pirmsnāve...

Julianus Inkasso - Nemaksājiet. Sniedziet šādu atbildi.

Nemaksājiet. Sniedziet šādu atbildi. Saskaņā ar Komerclikuma 406. pantu no komercdarījuma izrietošie prasījumi noilgst triju gadu laikā. Tatad kreditors ir zaudējis prasījuma tiesības Uzņēmumu “Julianus Inkasso” Jūs varat informēt, ka neatzīstat prasību (parāda esību), arī noilguma dēļ, un lūdzat iesniegt pierādījumus par parāda esamību.

Julianus Inkasso - Iebiedēšana

Iebiedēšana Sveiki. Tātad long story short- kredīti jau gadu kā ir nodoti Julianus, katru mēnesi maksāju cik varu, kad ienākumi bija stabili- katru mēnesi maksāju norunāto summu .Dēļ covid esmu bez darba, maksāt fiziski nespēju, jo ja man ir jāizvēlas visu mēnesi paēst vai maksāt, es izvēlos paēst. Nav nekāda pretimnākšana- saņemu draudus par to, ka zvanīs manām kontaktpersonām, sūtīs vēstules uz manu deklerēto dzīvesvietu un faktisko utt. Jautājums - viņi var kaut kā zināt, kur faktiski dzīvoju, ja nekur...

Julianus Inkasso Latvija - Nemāk runāt ar klientiem

Nemāk runāt ar klientiem Zvana un nemāz nesasveicinās, runā kā lopi ar cilvēkiem, pilnīgi pretīgiem uzbraucieniem runā, tā it kā būtu ienaidnieks. Neļauj pat vārdu pateikt. Prasu lai sazvana mani cita persona, bet nedzid. Lopi, pretīgi komunicēt un vienoties, tad labāk vienojos un runāju ar tiesu izpildītajiem, tie vismaz cilvēki.

Julianus Inkasso - Zagļi

Zagļi Pirms 9 gadiem paliku parādā 65 latus. Uzaudzēja 100% un pārdeva. Atkal uzaudzēja 100% un nodeva Juliānusam kas ar tiesas palīdzību tagad audzē vēl 100%. Nu kretīnisms aukstākajā klasē 9 gadus neko neteikt un piemest 300%. Un sarunāt atmaksāt pa daļām parādu nebija iespējams. Ceru ka aizrīsities ar to naudu zagļi!

Julianus Inkasso - Slikts servis

Slikts servis Liāna Bubinduse Ļoti sliktā attieksme, rupja uzvedība liekas ka šai sievietei nav kaut kas kārtībā ar galvu! Pilnīgi negribas sadarboties! Pazvanīju lai vienotos par atmaksu taču saņēmu pretī bļaušanu, draudus ar policiju! Šai firmai vajadzētu padomāt pār konsultantiem izvertet kārtīgi viņas garīgo stāvokli, šī sieviete rupji ir atbildējusi visu laiku kad esmu zvanījusi un ar šādu attieksmi es netaisos sadarboties, firmai neslavas cēlāja un reitinga zaudēšana-Liāna Bubinduse

Julianus Inkasso - Slikts serviss, krāpšanu

Slikts serviss, krāpšanu Labdien, lasu daudz šeit un dažādas sūdzības pret šo šakāļu kantori,. Mans lūgums ir jums mīļie cilvēki, iesakiet kādu juristu ar ko esiet sadarbojies pret šitādiem šakāļu kantoriem, daudz šajās lietās nesaprotu, tāpēc ņemšu vērā jūsu ieteikumus.

Julianus Inkasso - Tiesas darbi

Tiesas darbi Visiem, cilvēkiem kam draud ar tiesu. Tā izskatās lapa, kas atnāk no tiesas. Un vienmēr var teikt obligāti jāatzīmē neatzīstu. Un ar to viss arī beidzās. Šie šakāļi vienkārši jūs biedē, bet īstenībā ir vienkārši putekļi zem jūsu kājām.

Julianus Inkasso - Naudas atmaksa

Naudas atmaksa Mana situācija, viņi man ir sastādījusi grafiku ikmēneša maksājumus, jūlijā sapratu, ka to maksājumu ikmēneša pilna apmērā nevarēšu veikt, tikai pusi no summas, vislaik rakstīju Ludmilas misinkevicas tantei vēstuli, atbilde bija sekojoša, jums nebūs nekāda pretimnākšana, bet parāda ikmēneša summa netiks samazināta,. Šodien skatos arī ka man nāk epasta brīdinājumi no šīs kundzes par līguma laušanu, bet kā ir īstenībā, ja man neizdodas veikt visu summu ikmēneša apmērā viņi var lauzt līgumu, vai dod tiesā, ja es vismaz to pusi no summas veicu katrā mēneša?

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes