Julianus inkasso - Krāpšana

Sveiki tautieši. Man ir viens jautājums. Situācija ir tāda, es esmu parāda 1000 eiro julianus krāpniekiem, maksājot ši summa tikai aug, sekojoši maksāt es beidzu. Tagad viņi man draud, ka ir nodevuši lietu tiesai un sazinoties ar viņiem lai sastādītu maksājumu grafiku, viņi atsakās un Saka lai maksāju visu uzreiz vai nāksies maksāt tiesai. Jautājums - vai Julianus Inkasso ir iespēja vispār pieprasīt naudas atmaksu caur tiesu vai tie ir tukši vārdi un maldināšana?

19.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Komentāri (5)

A anse22 19.04.2024

Vis lielaka kļuda ka jus vispar sakat maksat viņiem, un tagad viņi jus slauks ka vien var, jus samaksajat tatad jus automatiski piekritat viņa nosacijumiem, tagad viņi uztaisis tiesu kaut kur Latgales miestiņa, jus neieradisities jo nezinasiet, un maksasiet 3 tukstošus, un procenti augs liela atruma!
Iesaku vienoties pa tiešo ar to kam jus parada esat.

M murimjau 19.04.2024

Manam vīram jau 2 gadu draud ar tiesu, neko viņi nevar izdarīt, galvenais nesākt neko viņiem maksāt.

P Palīgs neskaidrajiem 19.04.2024

Noteikti lepojies ar savu vīru. Bērnus arī tāpat mācat darīt?

M man 19.04.2024

Julianus ir krāpnieki, viņi pievieno visu laiku kaut kādus procentus, neskatoties, ka jau esmu nomaksājis savu pamat summu, ar visiem soda līguma summu, ko pievienoja klāt iepriekšējais kreditors. Es maksāju speciāli mēnesī 1 EUR, es netaisos par spīti maksāt vairāk.

M Mēnesis 19.04.2024

Patērētāju aizsardzības centram ziņot,lai šos izdresē. Draudēt nedrīkst,un jāvienojas ka parādnieks vēlas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes