www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Draud bērnu manu ar bāriņtiesu

AtrisinātaJulianus Inkasso - Draud bērnu manu ar bāriņtiesu

Sveiki.

Šie Julianus inkasso Julija man draudēja atņemt manu bērnu ar bāriņtiesu palidzību. Doma ka es nevaru apgadat savu bērnu jo man bus maza bērnu pabalsts no Marta. Es jau baidos ka atņems manu bērnu. Si sieviete Julija no julianus inkasso bija rupja pret mani. Nekadi nevarēja sarunat par paradu atmaksu pa daļam. FU ši Julija no Inkasso nepatik . Ta jau ir necienas aizskaršanu pret mani un manu bērnu. Ka viņai nav kauna ka zinos bāriņtiesai?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta KRISTAKRISTA 10.01.2018

Viss ir atrisinats

Kr

Kk KKaķis 09.01.2018

Pēc tā kā Tu raksti, tev nemaz nevajadzetu būt bērnam, lai tādi, kā Tu, nevairojas!

Kr KRISTAKRISTA 09.01.2018

Kapec tu saki? Ta ir nopietna lieta. Vini gatavi lidz pedejam to bernu naudu izsukt. Tev pasam laikam berna nav ka tu ta saki.

Cr critical thinker 10.01.2018

tāpēc, ka apnīk. cik jūs lumpeņi varat...

Kk KKaķis 10.01.2018

Lai sūc bērnu naudu, pati vainīga, ka neesi neko maksājusi.

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Kkakis es neesmu berns jau vairs,bet esmu pieaugusi sieviete. Varbut tu esi berns ka tu ta runa nesmuki. nu ja protams neesi nemis kreditus un nezini kas tas ir. Sita nav normali runat ..

Kk KKaķis 10.01.2018

Bet pati esi vainīga! Nav ko čīkstēt!
Nē, es neņemu kredītus jo sagribējās dzemdēt. :D :D

LTMAS 09.01.2018

А ты этой Юли скажи что уже есть люди, которые её поймают, зашъют вход во влагалище и зальют этот шов быстротвердеющим клеем, а рожу её зальют кислотой!

Kr KRISTAKRISTA 09.01.2018

Ladna

Jo Jolanta Lapsane 10.01.2018

Pirmkārt.Parāds nav brālis,parādi jāatdod.
Otrkārt.Viņiem tiesības ir tikai cedēt parādus vai nodot lietas izskatīšanai tiesā.
Treškārt.Parādu izskatīšanas tiesa bērnus nost pagaidām vēl neņem.Viņi liek tikai parādu apmaksāt,summu piedzenot ar tiesu izpildītāja palīdzību.
Ceturtkārt.Nedomāju,ka bērnu nauda pārsniedz minimālo mēneša algu.Ja arī pārsniedz,tad uz konta tiks atstāta minimālā mēneša alga,pārējo gan atvilks.
Piektkārt.Rakstiet sūdzību PTAC.
Sestkārt.Iesaku sarunu ierakstīt,par to personu brīdinot.Un ierakstu nodot tālāk Likumsargam.

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Vai tad bernu naudu atnems un blokes kontu manu? Labi ja man zvanis tad ierakstisu sarunu un nodosu likumsargam ja draudes man vel.

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Man nav iespejas samaksat par paradiem ja es sezu uz berna kopsanas pabalsta, un nekur nevaru stradat ja mans berns neiet uz bernu darzu.

Jāņēm vērā, ka saskaņā ar Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 10.pantu saskarsmē ar parādnieku piedzinējam ir aizliegts:

1) izmantot agresīvas saskarsmes formas (tai skaitā izteikt draudus un veikt darbības, kas aizskar dzimuma, vecuma, rases vai etnisko piederību un drošību, reliģisko, politisko vai citu pārliecību, invaliditāti, sociālo izcelsmi un mantisko vai ģimenes stāvokli, kā arī seksuālo orientāciju);

2) sazināties ar parādnieku viņa cieņu un godu aizskarošā formā;

3) apmeklēt parādnieku viņa darbavietā, darbu veikšanas vietā vai dzīvesvietā bez parādnieka iepriekšējas piekrišanas;

4) sniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju par parāda nemaksāšanas sekām.

(2) Saziņā ar parādnieku kreditoram un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam ir pienākums ievērot samērīgumu.

Savukārt parādniekam sakaņā ar Likuma 8.pantu ir pienākums sadarboties ar kreditoru un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju.

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Jus to pielaujat ka lai atnem manu bernu caur bernu tiesu? Es to nevaru izturet vairs. Es driz sajuksu prata. Esmu mamma savai meitai. Man tikai bernu nauda ir un domata prieks meitas. Jus visi mani iedzisiet kapa. Ta bus.

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Jus domajat ka man ir daudz naudas lai atdotu jums tos vairak miljonos. Prieks kam to saeima izdomaja likumu par kreditiem. Tas ir vienkarsi sausmas. Ta jau var iedzit kapa ka nevar nomaksat neko ja nav naudas.

LTMAS 10.01.2018

Prieks kam to saeima izdomaja likumu par kreditiem.
===
A ka Jūs domajat KAS sež yajā Saeima? Vot tādas firmas īpašnieki! Viņi kļuva par deputātem ar vienu mērķi: aizstavēt SAVUS un savas firmas interesus! Domajiet par to ne tagad, bet vēlēšanas laikā!

Jo Jolanta Lapsane 10.01.2018

Sazināties ar to iestādi,kurai esi palikusi parādā un meklēt juridisku palīdzību ezi meklējusi,jeb uzreiz steidzies sūdzību šeit rakstīt?

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Es paradus panemu tikai lai dzemdidam sagatavotos.un lai dzemdibu purins butu gatavs un .t.t ,man ta bernu pabalsts nav menesalgas apmera. driz jau 42.69 maksas. un kas man so visu jaatdod? Es neko nevaru izdarit. Nezinu ka atdod visus paradus viniem.Vini man draud un draud. Esmu stresa un bailes dzivoju. Es ar juristu sazinajos . Un teica lai braucu uz Angliju pie mammas un tad mans berns bus drosiba un es ari. Tikai es;stradatu darba un atdotu pa mazlietinam paradus.

Kk KKaķis 10.01.2018

Nopietni? Paņēmi kredītus lai dzemdētu? Lūdzu, nākamreiz es tev uzdāvināšu prezervatīvus. Nevairojaties!
Latvijā arī ir darbs, ne tikai Anglijā!

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Kkakis kas tu esi mulkis vai? Kas man butu jabut muzigi vecmeitai un nav jabut man berns. Padoma ko runa. Pats ej atrodi sev draudzeni un izdari ta lai jums butu berns vai vari but muzigi vecpuisis.

Kr KRISTAKRISTA 10.01.2018

Nu kur ir darbs Daugavpili paradi man? Atsuti website kur ir darbs daugavpili? Man gribas zinat. Anglija ir lielakas algas katru piektdienu un var izdzivot neka lv. Latvija pat menesi nevar pietikt naudas no algas. Doma ko runa .

Kk KKaķis 10.01.2018

Tikko apskatīju 3 lapas ar sludinājumiem Daugavpilī! Nē nu brauc uz Angliju, vismaz par vienu muļķīti mazāk Latvijā, kas sagrābjas kredītu lai tikai dzemdētu.

Ar galvu vajag domāt bērns, ar galvu. Bet ko gan es te runāju, tā pat nesaprot.

Bērnu vajag plānot, nevis taisīt kad sagribas un kredītus ņemt. Pati putru ievārīji, pati izstreb, nevis čīksti internetā, par to cik slikti, ka Tev prasa atdot naudu, kura nav bijusi Tava!

Kk KKaķis 10.01.2018

Aaaa un kaķis nav vīrietis! ;)

LTMAS 10.01.2018

Блин! Люмпенша! Ты когда перед мужиком ноги раздвигала, то о чём думала? Тащи мужика, слупи с него долг!

Mi Mikki 10.01.2018

Es nesaprotu, kā tu iedomājies, kā kredīti strādā? Tu paņemsi, zinādama, ka nevarēsi atmaksāt, un tad kad pienāks termiņš atmaksai, neviens tev to naudu atpakaļ neprasīs? Ja zināji, ka nevarēsi pati par savu naudu bērnam nepieciešamo sagādāt, tad kāpēc bērnu taisīji? (Pēc iepriekšējās atbildes izklausās, ka bērns ir bijis gribēts un plānots)
Kas tā par debīlu domāšanu? Pati putru ievārīji, pašai vien nāksies viņu strebt.

LTMAS 11.01.2018

Да не ребёнка она хотела, а мужика! Вернее, секса...
Пуская берёт за жабры мужика что ей ребёнка сделал: пусть платит хотя бы в счёт алмиентов!
Вот от таких даунов могут только дауны рождаться...

С этой компанией разговор вести бесполезно у них 1 презерватив + ещё 1 презерватив = три проституки и один неиспользованный презерватив. вот такая математика

"Sūdzība veiksmīgi atrisināta" - что это значит?