www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Arsaka pagarināt grafiku, totie draud ar tiesu

AtrisinātaJulianus inkasso - Arsaka pagarināt grafiku, totie draud ar tiesu

Srtāsts sekojošs:
2019. Gadā ziņēmos no via sms 3000 eiro
biju maksājis, bija palikuši aptuveni 2000 eiro, samaksāt nevarēju, īsāk sakot jau gadu lieta ir nodota Julianus inkaso
parāds uz to brīdi bija 2466.77 €, gada laikā, lai gan ar mainīgām sekmēm, daļu esmu samaksājis, uz doto brīdi parāds ir 1866.77 €. (ikmēneša makšajums pēc grafika, kuru ja godīgi man uzpeieda, jo garāku grafoiku teica ka nevar piedāvāt, no sākuma bija pirmos 6 mēnešu 50 eiro, pēc tam 100 eiro
es biju vairākas reizes lūdzids, lai man pagarina atmaksas grafiku, jo man ir arī citiem kreditoriem jāmaksā arī (paus konsults katru mēnesi 40 eiro +300 eireo pārējuiem kreditoriem) , pats šobrīd uz rokas es nopelnu 500 eiro mēnesī.
Uz to es saņēmu šdādu atbildi, citēju:

" Labdien.
Jums tika stādīts apmaksas grafiks ar ikmēneša maksājumu eur 100,00, kuru jūs nepildat.
Lieta ir nodota juridiskā daļā tālākai izskatīšanai. "

laikam jau es neizbēgšu no tiesas, bet man ir bail, ka man tagad tiesu izpildītājs nobloķēs kontu, un ers vispār vairs nevienam neko samaksāt nevarēšu. - bet man vienkārši nav no kā maksāt
tādēļ gribēju jautāt - vai man ir kādas izredzes vienoties ar tiesu izpildītāju?
Jo es maksāju, cik es varu
bet lai es samaksātu pilnībā, man vajadzētu iet pa nakti kādai glaunai automašīnai noskrūvēt riteņus un pārdot (sarkasms, protams) , jo ar esošajiem ienākumiem es samaksāt šādu summu nevaru.
Ar citām kredītiestādēm visu esmu sarunājis, bet ar šo - runā kaut vai ar sienu - neviens neuzklausa, un tikai draud ar tiesām.

13.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta daartz 14.09.2021

Saņēmu atmajsas grafiku, tomēr izdevās panākt jaunu vienošanos

D

Komentāri (18)

D daartz 13.09.2021

P.s sorry pa gramatikas kļūdām, bet ātrumā rakstīju un emocijas ar uzdevušas

I Irena75 13.09.2021

Vini taadi ar visiem...

I Irena75 13.09.2021

Meeginiet nosuutiit ierakstiitu veestuli pieminot 210. KL pantu : augloshana...varbuut liidzees.

I Irena75 13.09.2021

201. pants : auglosana.
Vai caur advokaatu

M man 13.09.2021

Maksā cik Tu vari, viņi man arī visu laiku draudēja. Es pateicu, ok gaidīšu tiesu, un gadu neko nemaksāju, un tad paši uz e-pastu uzrakstīja un piedāvāja maksājuma plānu, un maksāju 30.00 EUR mēnesī, kaut parāds bija 600 EUR, bet viņi pielika procentus vai ko, nezinu, kad sastādīja maksājuma plānu tad mans parāds pārvērtās 1030 EUR.
Es jau samierinājos, un neko neteicu, jo ar viņiem ir bezjēdzīgi strīdēties.

Ja nav ne viena kredita kur ir jusu paraksts,vini neko nevar iztaisit,ties nekadas ne bus

I ilrgjefiho 13.09.2021

1) Nekāds tiesu izpildītājs bez tiesas lēmuma neko nedarīs
2) Ja tas deģenerātu kantoris sūta tiesas pavēli par bezstrīdus piedzīšanu, tad atzīmējiet, ka parādam pilnībā nepiekrīat un laicīgi aizsūtiet uz tiesu, ar to arī viss beigsies - tā nav nekāda tiesa, kaut arī ja neatbildēsiet, tad tiesu izpildītājs nobloķes kontus.
3) Gaidiet tiesu, lēnā garā krājiet naudu. Ja tiesa būs (reāls tiesas process), tur varēsiet panākt sev piemērotu parāda atmaksas grafiku caur tiesu izpildītāju.
4) Palasiet citas sūdzības par šo deģenerātu kantori, tur komentāros atradīsiet watsup numuru konsultācijām.
5) Ja esat parakstījis kautkādu vienošanos ar šo deģenerātu kantori, tad piedodiet, dzīvei ir jāpārmāca

A aicis24 14.09.2021

Tiesas izpildītājs nobloķēs kontu, bet tev tā pat būs pieejama Latvijas noteiktā minimālā nauda, tie ir 500€, kurus nedrīkst aiztikt. Taka, par to tu vari neuztraukties.Tavā gadījumā, Tiesas izpildītājs neko nevar pat ieturēt,no tavas algas, jo tā tev ir minimālā.

I ilrgjefiho 14.09.2021

Bet šajā portālā ir pietiekoši daudz sūdzību, kur tiesu izpildītāji no cilvēkiem paņem pēdējo naudu

N nikit 7777 14.09.2021

tas tikai uz papiriem,vini nems nost visu,pasam ta bija,noblokeja kontus,tad visa nauda kas tika aizsutita uz manu kontu,uzreiz sutijas tiesu izpilditajam,ta es nodzivoju 6 gadus,kamer ne atdevu visu) ta ka par tiem 500 eiro,kurus nedrikst skart,aizmirsi,ja vajadzes atnems visu lidz pedejam

I Irena75 14.09.2021

Re, kaada shmuce !
Un tikai taapeec, ka cilveekam nepietiek naudas liidz darba algai...
Taadaa sabiedriibaa kaut kas jaamaina...
Cilveeks ar likumu nav aizsargaats.

I Irena75 14.09.2021

Viniem vajadzeetu norakstiit visus pievienotos procentus kaa augloshanu un, gadiijumaa, ja nav iespeejas veikt atmaksu, summu norakstiit.
Nelaujiet sevi izmantot visaadiem finanshu jomas shakaaliem ! Vini neko noderiigu nerazho, bet dziivo uz straadaajosho cilveeku reekina.

G gadalaiks 14.09.2021

Nosūtiet brīvā formā rakstītu iesniegumu un elektroniski parakstītu (gan jau jums ir smart telefons un varat pieslēgt e-paraksts mobile) , ka maksāsiet 50 eur mēnesī tādā un tādā datumā līdz saistību dzēšanas brīdim.

Un tad tā arī dariet.

Uz tiesu nekāda pamata iet viņiem nebūs un , pat ja aizies, jūs tvarēsiet viegli pierādīt, ka godprātīgi maksājiet atbilstoši jūsu iespējām

I ilrgjefiho 14.09.2021

Nezinu, man izklausās pilnīgi nepiemērots risinājums. Jūs maksāsiet, bet garantija, ka parāds dzēsīsies un viņiem pret jums vēlāk vairs pretenziju nebūs - NAV.
Es sākumā rūpīgi izstudētu visus saistītos normatīvos aktus, krātu naudu un gaidītu tiesu. Ja kreditors ar ierakstītu vēstuli mani neinformētu par šo parazītu piesaistīšanu, vispār ar viņiem nekomunicētu, tam nav nekāda juridiska pamata. Protams arī jārēķinās nokļūt melnajā sarakstā jeb uzsākt jaunu dzīvi bez parādu verdzības

V Vidaga Diediske 29.09.2021

ta kas draud ar tiesu ir jekartina hila un lai vina neaizmirst ta krievene ka dievs visu redz dzird un vinai ilgi saulites gaisminu neredzet katram savi nopelni ir jasanem un jasod un dievs sodis vinu

B Blondais66 12.10.2021
Draudi necieņa.

Vienkārši terorristi ja nemaksāsi tiesa bloķēs kontu atņems visu mantu utt.Tikai muļķu nav kamēr konkrēti nevat vienoties un sakarīgi izrunāt visu nav vērts maksāt paliksi parādā vèl vairāk!

S Sudzibas.lv Admin 28.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I Irena75 09.01.2022

Nu beigu beigaas jauns likums !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes