www.sudzibas.lv Vivus Rupja un meliga kompani

Vivus.lv - Rupja un meliga kompani

Neprot komunicet ar klientu. Metot nost klausuli.Neprot paskaidrot kapec ir maldiga informacija pasu izvedota majaslapa VIVUS.LV kur katram klientam ir savs profils,pec ka maksat rekinus un kur var apskatit savu ligumu. Lapa radas atmaksas datums cits e-pasta cits. Maldina cilvekus ka vini neredzot par ko ir runa tadejadi atsakas noverst nepilnibas pasu izveidota majaslapa. Uzpiezot uz ligumu rada kludu, uzspiez uz rekinu tas pat - karteja kluda. Ludz atsutit bildes apgalvojot ka dos zinu ka ir sanemusi tas, gaidu vel joprojam. Esiet verigi savos profilos, jo si majas lapa dzivo vien vienas kludas.Un neklausieties pasakas ka vainigs ir jusu dators un serveri

Z

iDmore 09.06.2017

Diemžēl savulaik arī saskāros ar to, ka nekas nestrādā.. Un tās reizes ejam garām..

M mptw 16.11.2017

http://vivus.lv taču normāla vietne

N Nikns Lietotājs 04.09.2020

Tikai pati firmele ir melīga un krāpnieciska. P.S. Ceru, ka neesat viņu trollis, vai tomēr esat?

N Nikns Lietotājs 04.09.2020

Tā saukto t4o kredītu nozari vajag nevis ierobežot, bet likvidēt kā šķiru! Konkrēti par šo bandītu firmeli - melīgi solījumi (kredīts 5 minūtēs, ko reāli sola pēc nedēļas), čatbots id***, kurš nav spējīgs atbildēt ne uz vienu jautājumu un šie bandīti, kuru vieta ir cietumā,uzskata, ka uz jautājumiem pastā drīkst neatbildēt. Kāpēc šai bandītu foirmelei vel nav atņemt licence, bet konkrētie bandīti neatrodas izmeklētāja kabinetā, izmisīgi gāžot vainu cits uz citu?