SMS Credit - piespiedēji

Biju aizņēmies kredītu no smscredit. Sanāca tā, ka nespēju atmaksāt, tā ir jau mana darīšana. Nesen pazvanīja, es teicu, ka samaksāšu mēneša beigās, šie piespieda pagarināt līdz pirmdienai uz mēnesi. Pat nedeva vārdu pateikt. Neuzklausīja, kāpēc es nevaru atmaksāt, vienkārši pateica un tā jābūt. Esmu šokā. Pietam, bija dzirdams, ka runā kaut kāda krieviete, kura cenšas izrunāt latviski vārdus. Vismaz skaidru latviešu valodu būtu iemācījušies.

K

L Lepnā Lavīze 25.05.2015

Pie vecākiem paēst aizbraukt, saki? Baigais arguments čakarēšanai. Nemēri visus pēc savas mērauklas, mēs neviens te jau sen, no padsmit gadiem, ar mammām nedzīvojam, jo esam cita paaudze, tādi tizleņi kā tagadējie 20+ dzīvo ar mammām, jo paši aiz sevis šķīvi nevar novākt un miskasti iznest, kur nu vēl risināt ko globālāku.

BondsBonds 29.05.2015

Šo sūdzību jāievieto sadaļā Komēdija.

T tester 01.06.2015

Hmm! Liela daļa komentāru ir šo ātro sū*u kantoru atbalstītāji vai varbūt pat darboņi un vel krievvalodīgie.

Latviešu tautas 01.06.2015

A kada starpiba& Latvieši vel švakak...

T tester 01.06.2015

Vladlat = rusofobs? ;D
P.S - Smscredit.lv un Vivus.lv pieder lielākā daļa % tieši krievu oligarham. Tāpēc krievu bandīti sadarbībā ar vietējiem bandītiem sataisīja ātrās naudas zuadēšanas kantorus.