www.sudzibas.lv SMS Credit Slikts serviss

SMS Credit - Slikts serviss

Es ne vienam neiesaku šo kompāniju man pašam nav ne kur un neviena kredīta, šeit jau esmu ņēmis naudu un atdevis tagad arī gribēju paņemt naudu, bet nu nedod Saka viņiem tāda politika laikam viņi dod kredītus tikai tiem kas pēc tam tos neatgriež vēl viņiem rakstīts "nauda īstajā brīdī" bezpalīdzīgā kompanija vēl katru mēnesi sūta izziņas paņem kredītu tev ir 100% atlaide, bet paši pēc tam nedod kredītu paradokss. Esiet uzmanīgi un uzmanāties no šitās kompānijas smscredit.lv

02.03.2021

P

K Kaspars R 02.03.2021

Ja vairs neatbilsti kritērijiem, lai saņemtu kredītu, tad neviens to nedos. “Ātrie” kredīti jau sen kā vairs netiek doti kuram katram.. pārāk liels “čakars” ar atgūšanu. Būs vien jāiet pie kaimiņu Vaņkas un jājautā aizdevums tur 🤷‍♂️
P.S. Ja atbilsti kritērijiem utt, tad arī bankās kredītu var saņemt dažu stundu vai dienu laikā..

Helmuts.olybet 22.05.2021

Pēterīt, šādā situācijā es tev tikai vienu iesaku, kādu dienu uzprasīt saviem kaimiņiem tādus jautājumus kā:
vārds uzvārds
personas kods
mājas adresi

Ar šiem 3 maģiskajiem jautājumiem jūs tiksiet pie kredīta jebkurā kredītiestāde, tikai pārliecinieties ka kaimiņam ir darbs, savādāk nekā nebūs
galvenais tik nesaki citiem par šito noslēpumu

J Judite2019 24.04.2022
Nenemiet kreditu pie viniem, tas pats attiecas uz ondo un vivus, kas visi ir 4finance uznemumi

Atmaksajot visu summu samaksasiet vel restrukturizacijas un zaudejumu kompensacijas izmaksas. Kas palielinas atmaksajamo summu. Tapec jau reitigs ir tik zems.

S Sudzibas.lv Admin 03.07.2022