SMS Credit - Negodīgums

Lieta tāda, ka man sastādija grafiku kura summa bija lielaka par 4000. Es piekritu grafika maksājumam. Katrs maksājums bija jāveic 19 datuma. Es visu laiku centos maksat tāja datuma, bet ne visu laiku man sanāca, bet es bridināju viņu ka nomaksāšu cita datuma! Nu no sakuma vis bija ideāli. Tad man palika nomaksat vel pedējus 4 meneus! Un peksi man parādas atkal parads ap 3000! Es zbanu un prasu kas par lietu-man Saka ka es nemaksāju viņiem.. Un grib sastadit jaunu grafiku ar gandrīz to masu summu! Ka tas iespejāms ir.

22.04.2023

R

Good Intentions 22.04.2023

No sākuma, kad dabūn, tad protams ir ideali, bet kad vajag atdot, tad gan vairs nekas nav ideali.

tam es piekritu!
bet vai piekritat jus-ka tas cilveks atdot to naudu ?

Good Intentions 22.04.2023

Jūs uz pareiziem kontiem sūtījāt? Salīdziniet ar tiem kuri norādīti mājaslapā.

jaa.es bildi ieliku pat!
es vinjiem paprasiju,lai atsuta man visus rekinus ko es nomaksaju.
nu-lai es redzu pats! neatbild-varbut ka brivdienas-gaidisu Darbdienas

Good Intentions 22.04.2023

Ja esat korekti maksājusi, tad uztaisiet pdf bankas lapā ar tiem maksājumiem un nosūtiet viņiem pa pastu.

R revolut 22.04.2023

lieta tada,ka es pat paprasiju lai atsuta man ari -ko es maksaju.BET LABA IDEJA.palsies

G Gulbenietis 22.04.2023

Man bija ar radinieci situācija. Aizdevām tīri solīdu piķi. Šī tjipa norm pelna. Neliekas ne zinis. Kundze pēc 10 gadiem ieminējās, ka varbūt jāatdod. Tagad esam merkantili cilvēki, kuri domā tikai par naudu un naids uz visu atlikušo dzīvi. Te banka bija laba, kad aizdeva. Kad jāatdod atpakaļ, tad moceklis jātēlo.

R revolut 22.04.2023

jus nesapratat? ES maksaju un nejau pec 10g saku..
bet pec 3 menesiem! Dzives situacija pamainijas-nevareju samaksat!TAGAD maksaju pec grafika

G Gulbenietis 23.04.2023

Es vnk runāju par aizdošanu kā tādu. Nekā personīga.