Privātpersona - Bankas kodi

Labdien! Es velejos aiznemties no privatpersonas 1.000 LVL uz 12 menesiem.
Man piezvanija un teica, ka viss esot ok un, ka menesi es varetu maksat 95 LVL, bet prieks ta visa man vajag atvert kontu SEB filiale un uzlikt tur 1 LVL,ta ka man loti nepieciesama nauda, protams, to visu ari izdariju.
Tad vins prasija manu lietotaja nr un personas kodu, lai parbauditu vai neesmu credit reforma, pec tam sekoja prasiba par paroli un konkreta koda nr, ko ari biju iedevusi, lai vins varetu parbaudit, bet tad atkal prasija man citu kodu. Jautaju kam vinam tas nepieciesams, atbildeja - bus vel vajadzigi 3 kodi, lai apskatitos informaciju kredit reforma. Turpmakos kodus gan nedevu. Meginaju ieiet sava i banka un parole bija nepareiza. Zvaniju un jautaju prieks kam paroli vajadzeja mainit, atbilde - neko neesmu mainijis vienkarsi esmu tagad jusu ibanka un jus nevarat pieklut. Izdariju speciali, lai ibanka noblokejas. Privatpersona kaut kur 5x vel bija zvanijusi.
Diemzel sakars ar privatpersonu bija pirmo reizi, tapec es nezinu, kas un ka notiek.

N

L Lepnā Lavīze 02.07.2013

Ar steigu ar pasi jāiet uz banku un jābloķē piekļuve! Kamēr ar kontu nav veiktas kaut kādas nelikumīgas opcijas! Vajag ieiet maksājumu vēsturē (i-bankā) un pārbaudīt, vai nav veikti kādi darījumi, ieskaitīta un noņemta nauda. Jo jāatgriež būs jums! Presē tak raksta - NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nedrīkst dot paroles un kodus svešām personām! Tas rakstīts arī bankas līgumā. Tas nozīmē, ka ja persona ir noformējusi kredītu un ielikusi naudu, jāatgriež būs jums.

R ri4y 02.07.2013

Padoms turpmāk, ja gribi aizņemties pie privātpersonas, ja atrodi kādu, kas gatavs dod naudu. Piedāvā tikties pie tava notāra, kuru vari atrast notari.lv.
1) Ej pie notāra, notāriem ir parauglīgumi un notārs var par 5 Ls pārbaudīt Jūsu kredītvēsturi un to apstiprināt, kaut gan priekš kam privātpersonām, kas dod naudu pārbaudīt kāda kredītvēsturi? Visu dokumentu noformēšana izmaksās 35-50 Ls. Toties būsi drošs no krāpniekiem, ja tomēr persona nokrāpjās un neiedod naudu ar šo papīru droši var vērsties Civiltiesā) Pie tam notāra uzdevums pārbaudīt datubāzē gan tavu, gan aizdevēja personību. Bet ja tīra kredītvēsture kāpēc negriezies pie normālām kredītiestādēm ar licenzi?

S smīkņa 02.07.2013

Kāpēc lai kāda privātpersona svešam cilvēkam aizdotu naudu?

R ri4y 02.07.2013

Ja man būtu brīvajos līdzekļos kādi 50 000 Ls, aizdotu naudu ar procentiem 25% gadā, protams pret ķīlu zelts, vērtslietas, senlietas, īpašumu

S smīkņa 02.07.2013

Nez vai daudz tādā veidā sanāktu nopelnīt, un kaudzi laika tiesājoties ar visādiem mudakiem iztērētu.

Z zuzella 03.07.2013

Skat ka nav noformets uz Jusu varda atrais kredits!!!

S susis 13.07.2013

šitas ir jau dzirdēts!paņem kredītus vivus un sms un pazūd.Nekādas kredītvēstures caur kontu pābaudīt nevar!!!