Privātpersona - Slikts serviss

Labdien gribu visus ieformēt ka ss.com ar tel numuru 27551477 liek sludinājumus ka remontē automātiskās kārbas diagnostika kuras nau un el blokus sazinoties ar so numuru vienojāmies ka saremontēs karbu daudz lētak kā citur aizdzenot mašīnu vinu nodevam privātpersonai vienojoties mutiski ka mašīnu saremontēs mašina tika atstāta sazinoties pa tel ka iet remonts kur tika atbildēti tikai vieni meli ka jāmai tas un tas un beigās pateica ka no kārbas nesaprotot vajagot shēmu masina tika remontēta trīs nedēlas kad beidzot pazinoja ka mašīna eso saremontēta sanemot masīnu par remontu noplēsa gandrīz nepilnu 1000 eiro iepriekš solot 2 gadu garantiju kuru neiedeva aizbildinoties ar to ka šim jārakstot ceks priekš pvn braucot mājās konstatējam kādu nodevām tādu paņēmām nesaremontētu kur tagad jāmeklē nopietns serviss nevis Jānīsa Škunīsi tā mums sanāca ka skopais maksā divreiz jo nekā nevar pierādīt jo tur nedot nekādu dokumentu viss notiek mutiska vienošanās žēl naudas pasi vainīgi padomājiet pirms atdodiet remontēt savu auto kur un kam nevis Jānīsu Šķūnīsos ar cienu Jurītis

C Cilvēka bērns 02.08.2023
Krāpnieks un melis

Arhitekts,projektētājs Ainars Mangulsons ir krāpnieks,melis zaglis kurš visiem tik ņem avansu bet savas saistības nepilda.

C Cilvēka bērns 02.08.2023

Krāpnieks,melis Latgales pusē/

A Antiņš 200 04.08.2023
Neizmaksā laicīgi naudu

Sveiki vēlos pateikt ka SIA lateira neizmaksā laicīgi naudas

A Anna Mazaļevska 10.08.2023
Slikts serviss, nevar precizi uzrakstīt adresi uz pakas

Pasūtiju telefonu ar piegadi mājas, uz pakas nav uzrādīta nepilna adrese. Rezultatā nevaru 4 dienas saņemt sūtījumu.

S SANDRA VANAGA 23.08.2023
santas veinbergas neestetiska riciba

Fizioterapeite Santa Veinberga nodarbību laika veic netiklas darbības aicinot stāties intīmās atiecībās

C Cilvēka bērns 27.08.2023
Nemaksā solito algu,vadītāji ir zem visas kritikas

Kāmēr vada Sia City service engineering, V,Makarovs un A.Jefremova,izvairaties no šī grupējuma,Jūs noteikti uzmetīs,ja nu vienīgi gribesiet saņemt minimālo algu un klanīsities šiem vergturiem Makarovam Viktoram un Jefremovai Allai.

F Ferry 29.08.2023
Krāpšana

Tātad,nekad neuzķeraties uz šo sētas kantori,nemaksā algas,melo.ignorē sms..zvanus..baro ar -gaidi ,būs.Čomšņiki!Vnk kārtējais latviešu kantoris.

Krāpšana,zagšana

Не связывайтесь!
Обманывают, воруют, халтурят!
Управляющий Сергей.
Разводят на деньги,обворовывают-берут все что плохо лежит. С территории вывозит я металл без разрешения. Договор с клиентом полностью не выполняется!

J Janeks1234 10.09.2023
Krāpšana

Čaļi, uzmanaties no meitenes ar tel.nr. 29581343 . Sevi dēvē par Anju... bārā Vecrīgā Old town izkrāpa man 400 eur! Draudzīgs brīdinājums neuzķerties! Bēdz no viņas! Nekāda gadījumā neizmaksāt viņai dzērienus..

A Atliekulotajs 25.04.2024

Sveiki. Atnācu pie balsot. Neko neizkrāpa no manis, bet tīrākā krāpniece. Klasiskā stratēģija, Tinder profils ar fake bildēm, pēc telefona nr. apmainīšanās izdzēš saraksti no Tinder, jo "apnika aplikācija". Tad randiņā, tikai nauda, nauda, nauda. Vieglas smiltis Anjai.

Pateicoties šim ierakstam, biju kaujas gatavībā uz kaut ko tādu.

L LieneHansa 11.09.2023
nodokļi

Netiek veiktas sociālāz apdrošināšanas iemaksas pilnā apmērā.

J JānisGulbisMārupe 29.09.2023
Krāpšana

Krāpšana,pirku datoru,vini mani noblokeja ,dators neiet vairs garantija maģiski izgaisa ,kautvai bija doti 2 gadi,lūdzu nepērciet neko no šejienes