Privātpersona - Krāpniecība

Labdien, velos pastastīt, kā man izgāja ar kādu privātpersonu, kas solījas aizdot naudu zemnieku saimniecības uzsāksanai... Lika atvert kontu uz mana varda Norvik banka un pēc tam sacīja, ka parbaudīs kredītvesturi un ludza nosaukt manas internetbankas kodus dazus. Velak sacija, ka mana kreditvesture esot tīra... Norunājām nakosā ritā tikties un iet pie notāra un slēgt darījumu officiāli... Sanēmu no kadassievietes e- pasta vestuli par to, ka tada veidā notiek krāpniecība... nelagi jutos, centos ieiet internetbanka un vairs nevarēju... Protams zvanīju uz banku un jautāju, kapēc nevaru ieklūt internetbanka un man pazinoja, ka uz manu vardu no ātrajiem kredītiem ir panemti aizdevumi un parsūtīti uz citu citu kontu... Rezultāts, ka man jātmaksā, ir atrie kredīti... Nu pagaidām esmu atradusi trīis, atros kredītus, kas man jātmaksā... Mīlie cilvēki, nedariet tikai Jus tā... un nr, kas piedava aizdevumu ir 27105690Ar cienu Iveta.

R Ruga 28.02.2015

Paldies Iveta.

J Jānis VRA 28.02.2015

bet cik stulbam ir jābūt cilvēkam, lai dotu savus internetbankas kodus svešam cilvēkam...

Ausainītis 28.02.2015

Es arī gribu haļavu! Iveta, atsūti lūdzu man arī savus internetbankas datus!

R Ruga 28.02.2015

Visi gudri no malas pamācīt.cilvēks taču rakstīja ka tas ir jauns konts kuru iespējams nekad neviens neizmantos, kam varēja ienākt galvā ka šis kroplis paņems ātros kredītus izmantojot tikai pāris kodus no kalkulatora.
Ar katru dienu šie indivīdi paliek arvien rafinētāki un neviens no jums nezin ko viņi izdomās rīt kad uz šiem trikiem neviens vairs neķersies.

U Una Zepa 12.01.2016

Izskatās, ka šos krāpniekus neķer. Tāpēc, dara to brīvi un taisa problēmas cilvēkiem. Tikai izdomā visādus trikus kā cilvēkiem prātu sagrozīt. Ārprāts šiem cilvēkiem nav sirdsapziņas, ne goda, ne kauna. Agri vai vēlu sapūs cietumā.