www.sudzibas.lv Privātpersona Naudas izkrāpšana

Privātpersona - Naudas izkrāpšana

Agnese Eglīte daudz bērnu māte, kuras bērnus audzina valsts. Parasti atrod upurus, iepazīšanās saitos, iedraudzējas, iegūstot cilvēka uzticību. Savus upurus apzog, ievelk kredītu purvā. Pašlaik atrodas Nīderlandē. Apzogot cilvēku 6 tūkstošu euro apmēra izbrauca no valsts. Pirmstam izkrāpjot no Alūksnes vienam vīrietim 2000 euro. Un vēl no Rīgas vienam kungam 2000. Euro. Pati nāk no Tukumā - čigāniete 46 gadu veca, parasti apgrozās izklaides centra fēniks. Nevienā darba vietā Latvija ilgāk neturas par 4-6 Mēneši. Iepriekš sodīta. Biseksuāla persona. Meita esēnija Eglīte dēls Edvids Eglītis un Dāniels Eglītis. Bērni atteikušie pazīt šo surogāt personu. Sobrīt tiek gatavoti dokumenti uz tiesu. Uzmanieties no sīs dāmītes, māk iežēlināt.

Komentāri (12)

P Pupsika242 13.02.2022

Šī informācija ir nepatiesa,šās personas mūs šantažē!Cilvēkam bojā visu dzīvi,nokaunaties,labāk patiesību pasakat,nevis apmelojat!Šī persona pati mani piekāva,tgd gaidi pati tiesu ar policiju!

A Amēlija Kalns 13.02.2022

Beidz maskēties zem svesiem segvārdiem..tu esi viena un tā pati persona.Nesmīdini.Gaidam naudu.Būs tiesas darbi varēsiet vairs uz Latviju neatgriezties.Zagles,krapnieces.Tikko nauda būs ieskaitīta,šie sludinājumi tiks dzēsti.

A Alīna242 14.02.2022

Labdien,kurš tad maskējas Laila.Tu beidz pati maskēties Amēlija Kalns 😀😀😀

A Alīna242 13.02.2022

Labdien, šī informācija ir nepatiesa,es šo personu Agnesi ļoti labi pazīstu, mēs kopā Beļģijā strādājam jau 5 mēnesi,un viņa man visu izstāstīja kā patiesībā bija,mana draudzene šo tekstu pārsūtīja un es šokā biju, kā var kautko tādu rakstīt.LLūdzu Aija Lizavetina, domājat ko rakstat,kas man atsūtīja šo tekstu, Jūs ļoti labi pazīst, takā beidziet,ja ne mana draudzene uzrakstīs iesniegumu par to,ka Jūs apmēram gadu atpakaļ piekāvāt cilvēku,kas pēc tam gulēja slimnīcā, iesniegums joprojām vēl policijā.Domājat ko rakstat.

A Amēlija Kalns 13.02.2022

Inga Graudiņa beidziet apmelot cilvēkus. To ka jus tagad esot kopdzīvē ar to saucamo krāpnieci. Agnesi. Policijā ir cits iesniegums par zādzību lielā apmēra.Tekstu mēs Jums nosūtījam caur treso personu,ceram ka atgriezīsiet naudu.Ne par kādu Aiju neko nezinam.,un negribam zināt.Zagļiem Turcijā nocērt pirkstus.Cerams ar Jums notiks tas pats.Un,par apmelošanu nokalst mēle.To,ka Tu ar vinu guli vienā gultā nenozīmē,ka nevajag atgriezt parādu.Caur ērkšķiem un rozēm šova zvaigzne...Inga Graudiņa..nelaimes pabērns.Nebāz savu degunu,ka nenolauz kaklu.

A Alīna242 14.02.2022

😀😀😀😀smiekli Tey Laila nenāk pašai, itkā inteļģenta sieviete, bet uzvedies kā bērnu dārzā, jūs abas ar Aiju vienreiz liekaties mierā, vai tiešām jūs abas divas gribat mazgāt netīro veļu?Es ieteiktu jums abām padomāt ko rakstat,jo tā jau ko jūs abas sacerējāt ir personas aizskaršana...

A anse22 13.02.2022

Uhhhhh vesela Santa Barbara :))))))
Amēlija kalns pa sexu arī ir jāmaksā :))))
Nu par to Eglīti jau Facebook bija sūdzības par krapniecibu un naudu, es tavā vietā vēl pie ārstiem aizietu jo 100% tev dāvana būs atstāta kāds HIV vai venēriskā slimība :))))

A Amēlija Kalns 15.02.2022

Mans brālis tagad maksā viņas sataisītos parādus,Viņam nobloķeja kontu.

M Milaja44 14.02.2022

Ko tu muldi! Skaties sevi! Tu Aija Lizavetina un laila, kā jums abām nau kauna, es pazīstu aiju, un ļoti labi zinu kāda viņa ir, takā beidz di*** vienreiz Aija.

A Alīna242 14.02.2022

Un par šo personu vispār muti turat ciet,paskataties uz sevi, jūs tādas nekad nebūsiet kā Inga.

A Amēlija Kalns 15.02.2022

Tur Jums pilnīga taisnība.

M Milaja44 14.02.2022

Jau galīgi sajukusi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes