AtrisinātaGatis Jansons - Negodīgs

Darbs padarīts pieņemami, bet ir nepatīkami saņemt neapmierinātu Gata Jansona darbinieku zvanus, ar jautājumiem, kad tiks samaksāts par padarīto darbu, lai viņiem tiktu izmaksātas algas. Jāpiebilst, ka par mēbelēm esmu norēķinājies pilnā apmērā. Gatis gan solīja nokārtot neizmaksāto algu jautājumu, bet pēc nedaudz vairāk kā nedēļas atkal saņēmu zvanu no tā paša darbinieka.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.09.2016

Gatis Jansons vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V

A apmulkota 07.10.2016

Man nelaimiigaa kaartaa TELE2 paardeva numuru, ko lietojis Gatis Jansons un tagad netieku valjaa no kreditoriem vivus.lv u.t.t., ari citu valstu nr. zvana nemitiigi,tos es protams necelju. Noveelu vinju atrast un sodiit.