www.sudzibas.lv SMS Credit 4finances SMS kredita meli

SMS Credit - 4finances SMS kredita meli

Dalos pieredzē - nevajag ticēt tam, ka naudu saņemsi reklamētajās 15 min.
Jāatzīst, ka pirmaja reizē aizņemoties naudu, viss notika kā solīts. Pēc reģistrācijas tūlīt nauda ienāca kontā. Arī atmaksāju visu uzreiz, nekādu domstarpību.
Taču šodien, cerēdama, ka visam jānotiek vēl vienkāršāk, jo visi dati viņiem ir, nedaudz. Pasūtīju kredītu(100eur) ap 20.00(piektdiena), bet nauda neienāk.Sazvanīju, atbilde -tā, kā jums ir SEB banka, nauda tiks ieskaitīta pirmdien no rīta( tas ir pēc 2,5 diennaktīm). Teicu, katādā gadījumā manto nevajadzēs, taču atbilde - NAV PAREDZĒTA IESPĒJA ATTEIKTIES.
Uzmanieties, tie, kam nauda vajadzīga šeit un tagad.
Sandra.

Inženieris 08.03.2014

Atteikties var vienmēr, ka arī pirmstermiņa atmaksa bez procentiem!

ilmaars 08.03.2014

Nav ko te nīdēt. Ja tu norādīji pareizu savu kontakttelefonu datos, tad vajadzēja atnākt īsziņai ar aptuveni tādu tekstu, ka tiek pārtraukta sadarbība ar Seb banku, kas nozīmē, ka naudas pārskaitīšanai būs vajadzīgs ilgāks laika posms.

Likumsargs 09.03.2014

Atteikties var vienmēr!
Eiropas kreditēšanas likumā ir pants par to, ka kredītņēmējam ir tiesības atteikties 14 dienu laikā!

A aggis 09.03.2014

iesaku tādus smirdīgus kredītus neņem viena sūdu bedre kurā iekrīt bet ārā netiek, iesaku tikt galā ar saviem spēkiem, nedaudz ko pieciest, bet nekad neņemiet no šīm iestādēm kredītus, mierīgi gulēsiet pa naktīm.

Inženieris 10.03.2014

Varu tikai piekrīst aggis vārdiem!

Likumsargs 10.03.2014

Nevajag ņemt tos sīkos kredītus un lai nebūtu iedvesmas ņemt, tad ieejiet manscreditinfo un ieliekiet ķeksīti "ātrie kredīti" un apstipriniet.
Pēc šādas procedūras jums visi ātrie kredīti atteiks kredītu, kamēr nenoņemsiet ķeksīti mājas lapā manscreditinfo!

N neinessa 16.03.2014

nu, nauda ir tikai instruments, kas pareizi lietots, blaknes nerada. Pati esmu aizņēmusies neatliekamam maksājumam, paziņas iedrošināta, kurš teica, ka sakaņā ar jauno likumu, līgumsoda % nedrīkst pārsniegt 10% no pamatsummas, pat, ja neatmaksā laikā. To gan viņš aizmirsa piebilst, ka joprojām eksistē arī tādi nokavējuma %, kas rullē līdz pat 100% no pamatsummas, un tikai tad apstājas augt |{maita, baidījās, ka no šī nesadomāju paprasīt, jo pats man parādā(

Un tos nokavējuma % jau neviens aizdevējkantoris nepiemirst līgumā pieminēt. Tādējādi ar š.g. janvāri tomēr nekas radikāls kredītņēmēju interesēs nav mainījies, ko atskārtusi, steidzu atdot visu pat pirms termiņa. Neatliekamo pirkumu biju dabūjusi, un arī naudu atdevu sekmīgi. Tomēr lai es vēlreiz ar viņiem sapītos...Visalkatīgākais izrādījās Ferratums un vispār visi tie, kas neietilpst kredītdevēju asociācijā. Tie, kas tajā sastāv, tomēr vēl vadās pēc kādiem GPL saprātīgiem griestiem.

N neinessa 16.03.2014

Saskaņā ar manu pieredzi pirmstermiņa atmaksa bez % iespējama tikai tad, ja pats kredīts ticis dāvināts bez % (tādu dāvanu sms credit vienu laiku sprauda uz āķa pirmreizējiem klientiem). Jāsaka, bija patīkami. Visos pārējos gadījumos, atmaksājot pirms termiņa, tiek aprēķināta komisija par izmantotajām dienām. Vismaz man ar E-Lats tā bija. Kaut atteikumu rakstīju un naudu atgriezu pirms 14 d notecēšanas, maksāju % par izmantotajām dienām. Nu šis Bauskā reģistrētais kantorītis ar perēkļiem supermārketos jau nesastāv kredītdevēju asociācijā, tas tiesa. Varbūt sms vai vivus arī neprasītu % no klienta, kurš atskrien ar piķi nepaejot šīm 14d, nezinu