Ondo

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Ondo - Sūdzības un atsauksmes

Ondo - Diskriminācija

Diskriminācija Ondo.lv piedāvā griezt laimes ratu savā mājas lapā, itkā ir ok, bet sanāk ka diskriminē cilvēkus, jo lai cilvēks varētu griezt šo laimes ratu obligāti jāievada e-pasta adrese, tādejādi diskriminē cilvēkus kuriem nav e-pasta adreses un līdz ar to šie cilvēki kuriem nav e-pasta nevar piedalīties šajā ondo.lv spēlē un tā ir klaja šo cilvēku kam nav e-pasta adreses diskriminācija! 😡

AtrisinātaOndo - Sajukuši prātā - soda, kad maksāju par ātru

Sajukuši prātā - soda, kad maksāju par ātru Uzņēmums jau galīgi pazaudējis jēgu. Man ir pie viņiem aizdevums, kur regulāri un bez kavējumiem maksāju ikmēneša minimālos maksājumus. Vakar veicu maksājumu, vēl pieliku naudu klāt, lai ātrāk aizdevums dzēšas un - padomā tik - :) mans veiktais maksājums netika attiecināts uz minimālo maksājumu un man tas jāmaksā vēlreiz, jo es samaksāju redz par ātru (1 dienu) . Kad mēģināju ar darbiniekiem runāt, kas par sviestu, kādēļ man vienu mēnesi divreiz jāmaksā, atbilde bija, ka es pati vainīga...

Ondo - Nelikumīga personas datu apstrāde

Nelikumīga personas datu apstrāde Datu valsts inspekcija ir atzinusi, ka SIA “Ondo” bez tiesiska pamata nodeva datus detektīvaģentūrai, lai noskaidrotu informāciju ne tikai par pašu parādnieku, bet arī parādnieka tuviniekus un viņu kontaktinformāciju. Tāpat SIA “Ondo” bez tiesiska pamata sazinājās ar parādnieka radiniekiem (māsu un meitu), minētajām personām dodot iespēju saprast, ka parādniekam ir parādsaistības. Pielikumā tiek publicēts pilns Datu valsts inspekcijas lēmums

Ondo - Krapsana

Krapsana Aizpildot jebkuram ondo lapa aiznemumu tiek pieškirts bet b parladejot lapu uzrada var pieteikties atkartoti pec 24 stundam paslaik nevaram pieškirt.ari uz e pastu atnak atteikums.taa ir cilveku maldinasana.ja reiz esat pieskirusi xilvekam kreditu tad ludzu ari aizdodiet.un taa var atkartot katru dienu viens un tas pats.

Ondo - Krāpšana

Krāpšana Kā jau lielākā daļa lv iedzīvotāju aizņēmos ātro kredītu no kompānijas ondo. Dzīvē sanāca tāda situācija, ka kredītu ilgstoši nevarēju atdot. Tad, protams, sākās draudi no parādu piedzinēju puses un vakar atnāca sms atkārtoti paziņojam, ka jūsu lietu, iespējams, nodos detektīvam privātās izmeklēšanas uzsākšanai! Neesmu eksperts un uzskatu, ka tas ir pilnīgs murgs, ko viņi man atsūtīja! Un vienoties par parāda atmaksu, praktiski nav iespējams, saku ka varu tajā un tajā datumā tādu un tādu summu, viņiem tas, protams, neder uzstāda savus noteikumus un neieklausās!

Ondo - SMS ar atgādinājumu personai ar ko nav nekāda sakara

SMS ar atgādinājumu personai ar ko nav nekāda sakara Bars ondo.lv sūta SMS ar atgādinājumu par parāda piedziņu adresātiem, kam nav nekāda sakara ar tiem lai arī numurs ir mūsu lietošanā jau ilgi, viņi atļaujas sūtīt sms iepriekšējam abonentam iepriekš nepajautājot vai nr. vispār ir šī cilvēka lietošanā.

Ondo - Ondo kredītpolitika, pret lojāliem klientiem..

Ondo kredītpolitika, pret lojāliem klientiem.. Situācija gaužām vienkārša.. Aizņēmos summu.. Paiet mēnesis, visu nevaru atdot, atdodu daļu un atlikušo pagarinu.. Pienāk nākošais mēnesis, pamata summa ir mazāka, jo daļu atdevu, bet pagarināšanas summa ir kārtīgi apaugusi.. Prieks, ka rūpējamies par lojāliem klientiem..

Ondo - maldināšana

maldināšana Īsti neliekas pareizi ondo.lv reklāma par kredītiem.Liekas ka tā ir cilvēku maldināšana un likšana cilvēkiem domāt par to ,ka vajag aizņemties pat tad kad viss ir saplānots un atdošana ir viegla. Jo kā redzam reklāmā tad parādas divi bērni un viņš saka,ka tie ir negaidīti izdevumi...bernu gaida taču deviņus mēnešus-nesaprotu ,kas tur negaidīts...vai šī reklāma,liek pārdomāt to vai vajag pēcnācējus tieši tagad???Vai saka-pacieties-tagad ņem kredītu-tas būs tavs bērns.....