www.sudzibas.lv Ondo Krāpšana

Ondo - Krāpšana

Kā jau lielākā daļa lv iedzīvotāju aizņēmos ātro kredītu no kompānijas ondo. Dzīvē sanāca tāda situācija, ka kredītu ilgstoši nevarēju atdot. Tad, protams, sākās draudi no parādu piedzinēju puses un vakar atnāca sms atkārtoti paziņojam, ka jūsu lietu, iespējams, nodos detektīvam privātās izmeklēšanas uzsākšanai! Neesmu eksperts un uzskatu, ka tas ir pilnīgs murgs, ko viņi man atsūtīja! Un vienoties par parāda atmaksu, praktiski nav iespējams, saku ka varu tajā un tajā datumā tādu un tādu summu, viņiem tas, protams, neder uzstāda savus noteikumus un neieklausās!

Dainis 21.08.2018

Jūs vienkārši iebiedē, jo viņu iespējas atgūt šos mazos kredītus ir diez gan ierobežotas un visefektīvākais instruments savas naudas atgūšanā viņiem ir vienkārši terorizēt jūs ar šādiem murgiem :)

A AK-74 21.08.2018

:D es ar šitiem izgājieniem no Ondo izgāju cauri :) liec mīksto viņiem, neņem galvā, bet tajā pašā laikā krāj naudu, nemaksā arī piedziņas kompānijām, gaidi kad aizies līdz cedēšanai, pēdējā variantā pirms cedēšanas viņi tev piedāvās atmaksāt tikai pamatsummu sastādot grafiku, nu un tad arī iekrātā nauda noderēs.

A AnvoyT 21.08.2018

Kurš te ir krāpnieks?
Jūs aizņematies naudu, piekrītot līguma nosacījumiem. Jūsu rīcībā nonāk nauda, kuru Jums ir pienākums atmaksāt aizdevējam līdz noteiktam termiņam un noteiktā apmērā, kā arī ar iespēju pagarināt šo termiņu, veicot kaut kādas sīkas pagarināšanas maksas. Jūs pārkāpjat līguma nosacījumus, neatdodat naudu un vēl bļaustāties par to, ka esat apkrāpts? Ja aizdevējs būtu Jūsu draugs, rads vai kaimiņš, Jūs jau sen būtu aptīrīts kā citādi un vēl skaisti iepļaukāts par svešas naudas piesavināšanos.

A AK-74 21.08.2018

Paga paga, ok nav krāpnieki, bet iet runa ka nenāk pretīs savam klientam kuru slauc 100kārtīgi, neļaujot vienoties par savādāku atmaksu/termiņu !

M maryka_24 21.08.2018

Ganjau Tu strādā ondo, ka vari tik gudri runāt, ja nezini situāciju, tad labāk nerunā! Un es nesaku, ka esmu apkrāpta! Zinu, ka ir laicīgi jāmaksā, nevajag man te morāles lasīt! Visus nosacījumus zinu, kādi ir līguma nosacījumi. Ja Tev būtu tāda situācija, ka tevi mašīna notriec un ilgi ārstējies šaubos vai tajā brīdi varētu visu summu atdot! Tā kā ja neko nezini, tad lūdzu savus komentārus paturi pie sevis!