www.sudzibas.lv Ondo Sajukuši prātā - soda, kad maksāju par ātru

AtrisinātaOndo - Sajukuši prātā - soda, kad maksāju par ātru

Uzņēmums jau galīgi pazaudējis jēgu.
Man ir pie viņiem aizdevums, kur regulāri un bez kavējumiem maksāju ikmēneša minimālos maksājumus.
Vakar veicu maksājumu, vēl pieliku naudu klāt, lai ātrāk aizdevums dzēšas un - padomā tik - :)

mans veiktais maksājums netika attiecināts uz minimālo maksājumu un man tas jāmaksā vēlreiz, jo es samaksāju redz par ātru (1 dienu) .

Kad mēģināju ar darbiniekiem runāt, kas par sviestu, kādēļ man vienu mēnesi divreiz jāmaksā, atbilde bija, ka es pati vainīga un turpmāk lai maksājot savlaicīgi

nu ko varu teikt - nemaksājiet viņiem par ātru
maksā ar kavējumu - soda, maksā par ātru - soda

mēģināju vest pie veselā saprāta, ka šobrīd krīzes laikā nevajadzētu sodīt godprātīgos maksātājus, bet atbilde bija kā pret sienu - pārgrāmatot maksājumu tehniski nevarot (visu ir iespējams izdarīt) un reizes 6 man pārmeta, ka nemaksāju pareizā termiņā

unikāla situācija teikšu tā. Nav runa par naudu, bet par principu - ka nepieņem naudu par ātru:) :) :)

03.04.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta liela_sudziba 03.04.2020

Uzņēmums piezvanīja un atradām risinājumu.

D Domaataajs 03.04.2020

Viņiem ir norādīts, kurā laika posmā (no kura līdz kuram datumam) Jums jāveic minimālais maksājums, piemēram, mājaslapā? Ja ir, tad kur problēma samaksāt tajos un tajos datumos? Jā, nedaudz nepatīkami, ja viņi nepārliek (nevar pārlikt), bet, ja ir atrunāts, tad nav vērts runāt par šo. Un naudu jau viņi pieņēma - novirzīja lielās summas atmaksai, un nākamie ikmēneša maksājumi būs mazāki.

L liela_sudziba 03.04.2020

Jā, un rēķinā neaizmirstiet norādīt - tikai neiedomājaties maksāt par ātru :D

micor2020 03.04.2020

если хочешь заплатить весь долг или часть. То сначало нужно связаться с ними получить от них согласие.

Janis85 03.04.2020

Ideja - ja visi paņemsim kredītus vienlicīgi un neatmaksāsim, viņi aizvērsies? kaut vai 1000 cilvēki pa 500? kas notiks? uzņēmumi bankrotēs?

D Domaataajs 03.04.2020

Tas, ja uzņēmums tiek aizvērts, parādsaistības nedzēš, man šķiet.

I Irena757534 05.04.2020

Tieši tā vajadzētu rīkoties.Tad mūsu ekonomikaa bus progress, jo cilvēkiem paliks vairāk naudas un maksātspēja palielināsies.Nevajag ļaut sevi aplaupīt !

I Irena757534 04.04.2020

Augļošanas biznesu LV vajadzētu aizliegt ar likumu kā tādu : tad patērētāji šeit nesuudzeesies, nebūs par ko.