Crediton.lv - tizlā akcija

Ar draugu internetā uzdūrāmies uz reklāmas, ka šajā kredītiestādē ir FANTASTISKA AKCIJA- ņem 100 ls, atmaksā 95 ls. Protams, ka nekavējoties sākām reģistrāciju, jo abi taču gribējām būt ieguvēji. Sākas viss ar to, ka reģistrācija aizņem daudz laika. Viņiem bankas konti ir tikai 3, tāpēc 1 santīma pārsūtīšana aizņem gandrīz dienu !
NESKATOTIES UZ ŠO ILGO GAIDĪŠANU, sagaidījām atbildi, ka var aizņemties TIKAI 35 LS! Kaut arī strādājam labi apmaksātā darba vietā un neesam nekādos melnajos sarakstos. Kad pēc ilgas taujāšanas, kāpēc tik maza summa ( TURKLĀT VIŅI NOMELNOJA SMSCREDIT, KAD TEICĀM, KA TUR PIRMAJĀ REIZĒ NAV PROBLĒMU DABŪT TOS 100 LS ) , saņēmām neskaidras atbildes, beidzot piekritām tai summai 5 min laikā saņemām apstiprinājumu un RĒĶINU PAR SUMMU 38.33 LS , KAUT INTERNETĀ rādīts tika 33,25 ls! Kad zvanījām un jautājām par šo MISĒKLI, mums atbildēja, ka RĪT ŠĪ SUMMA būs savādāka! Nu come on, kas tas par debīlu servisu, tik lēnu, čakarīgu un jau 4 h gaidam naudu, bet tās pat nav !!! NEIESAKU IZMANTOT ŠO SERVISU NEVIENAM.VISU GARĪGO TIK SABOJĀJA , labāk piemaksāt tos pāris komisijas latus smscreditā un jau pēc 10 minūtēm tērēt to naudiņu!

K

K kurmiks3 30.11.2012

Taa iet" halavas" cieniitajim.Nopelni un tad teeree.

D Dailis Bezvārdis 30.11.2012

Strādājam labi apamaksātos darbos ?????

donna b 30.11.2012

Tavs niks "blondinka" ir joks, vai ne? Tapec ka ja istais, tad tu esi debilka, nevis blondinka. Iedomajies, vai TU taisitu biznesu, sedzot no savas naudas 5Ls tiem lohiem, kas no tevis naudu aiznemas?????

S saule67 22.04.2013

Ienācu, lai uzrakstiitu par cilveeku čakarēšanu no CreditOn kompānijas puses, bet skat...kāds jau pasteidzies man pa priekšu. Piekrītu visam puiša rakstītajam tekstam un arī nākas atzīt, ka akcija domāta tikai, lai izkrāptu jūsu datus vai "nočakarētu"pirmā kredīta piedāvātās aizņemšanās iespējas. Mani mēneša ienākumi pārsniedz 500 latus, bet, tāpat, kā viirietis iepriekš rakstīja, īsziņā atnāca piedāvājums aizņemties tikai 50 latus:(((( Skaidrs, ka uz tiem 50 latiem akcija nemaz nedarbojas, jo jāaizņemas 100 lati, lai varētu atmaksāt tikai 95 latus. Pie tam, kāāāādi pagarināšanas termiņa atmaksas procenti!!!Smscredit vai vivus.lv vismaz nemānās. Ko sola, to izdara, bez jebkādiem liekiem "piedāvājumiem"aizņemties mazāk:(((Manuprāt, ja nevēlas dot, tad NEDOD, nevis čakarē cilvēkiem prātu!!!Darbs patērētāju tiesību aizsardzības birojam, datu valsts inspekcijai utt. Nožēlojami! Nākotnē redzēsim, kā pie šādas attieksmes cilvīšiem "bizness rullees":))))))

B Badja 05.07.2013

Kad nevarēsiet samaksāt tad jums rakstīs tā -
Informējam, ka mūsu uzņēmuma debitoru nodaļa vērtēs, vai Tavās darbībās nav saskatāma noziedzīga nodarījuma sastāva pazimēs, saskaņā ar Krimināllikuma 210. pantu!

S Sintija2013 05.07.2013

Nepiekritu blondinkas rakstitatajam. Esmu aiznemusies 50 ls crediton.lv. Un jaatdod bija 47.50ls menesa laikaa.
Akcija sak darboties tikai nakoshaja dienaa pec aizdevuma sanemsanas kontaa, un vinji atsuta rekinu ar jauno summu. Ta ka nekada krapnieciba tur nenotiek. Vislabakais piedavajums, kads ir bijis "atdod mazak neka aiznemies." :)