Crediton.lv - Krāpšana

Līdz ar grozījumiem patērētāju tiesību aizsardzības likumā ir noteikts, ka no 2016. Gada 1. Janvāra jebkura ar kredīta līgumu saistītā izdevumu summa, tajā skaitā procentu, nokavējuma procentu, līgumsodu, komisijas maksu, termiņa atlikšanu un citu ar kredīta līguma izpildi saistīto maksājumu kopējā summa, nevarēs pārsniegt 100% no sākotnēji izsniegtā kredīta summas. Tātad, ja no nebanku kredītdevēja, piemēram, ir paņemti 100 eiro, tad, atmaksājot kredītu, visas pārējās izmaksas nevarēs pārsniegt 150 eiro. Tādējādi kopumā kredītņēmējam maksimālā summa, kas būs jāatmaksā, būs 200 eiro. Šī kompānija iekasē vairāk, un nereaģē uz jautājumiem. Atbildes jāgaida nedēļām. Reaģē tik uz kavētu maksājumu-kas vel vairāk pārsniedz pamata-summu...

K

Komentāri (1)

N Nora Deviņa 24.03.2020
Krāpšana. Gados vecāku cilvēku apkrāpšana. Sola vienu, vet rīkojās.

CREDITON. LVPilnīgi un apzināti meļi. Nekad neņemiet nevienu naudu ko jums piedāvā. Apmāna vecus cilvēkus aizdod 450 eiro un atpakaļ piepras 1500 eiro. Paši sastāda līgumu uz 4 gadiem, klientam melo, ka uz gadu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes