www.sudzibas.lv Rada Milča Negodīgs īrnieks

Rada Milča - Negodīgs īrnieks

Rada milča, ievācās dzīvoklī Rīgā Ar Vīru Sandi Kļavu un 4 bērniem, vēlāk piedzima 5 bērns. Paši ir no kandavas.
Sākumā visu maksāja un nebija problēmu, bet vēlāk kaimiņi sāka sūdzēties par iedzeršanām, skaļu mūziku, bērnu raudāšanu, skandāliem un tusiņiem. Un tad sākās arī nemaksāšana, aizbildinājumi, ka nav ieskaitīta vīram alga, kavējas bērnu nauda un vēl daudz citas atrunas. Tad rada kopā ar savu kompānīju savāca savas mantas, atstāja bardaku, lielu netīrību, sabojātas mēbeles, parādus un aizlaidās prom. Uz zvaniem un īsziņām uzskatīja, ka var neatbildēt.
Vēlāk uzzinājām, ka viņi bija aizņēmušies no kaimiņienes 200€, lai samaksātu mums, bet kā izrādījās, ka ne mums samaksāja un arī kaimiņienei naudu neatdeva.
Šī ģimenīte īrēja arī dzīvokli pērnavas ielā, kur arī aizlaidās atstājot parādu un miskasti.

Dainis 03.04.2018

5 bērni, tā sieviete neprot pateikt nē! :D

а Анджела 03.04.2018

Nav runa par bērniem,bērni nav vaibīgi,ka vecāki tādi.

Dainis 04.04.2018

Ir gan, ja šī sieviete , kā ''cūku māte'' ražo bērnus, par kuriem acīmredzot nevar parūpēties.

Sigita Bronze 03.04.2018

Resnules vienmēr ķer pirmo variantu un nedomā par sekām :D

а Анджела 04.04.2018

Mūsu sūdzība nav domāta,lai pazemotu cilvēku,bet gan brīdināt citus izīrētājus.

а Анджела 04.05.2018

Pa šo laiku esam apmēram parēķinājuši,cik šī jaukā ģimenē ir mums parādā-kopējais parāds par īri un komunālajiem sastāda pāri pa tūkstotis eiro,neskaitot VID parādu un citas telekomunikācijas,jo šī ģimene bija pieslēgusi.
Par mēbeļu labošanu,remonta atsvaidzināšanai nemaz nerunāsim.
Pati Rada ar mums uz kontaktu nenāk,ļoti sen bijām sazvanījuši Radas brāļi,kas solījis visu atlīdzināt,bet tā līdz pat šai dienai "atlīdzināt" vai saprotamāku,neatlīdzina neko.
Esam uzzinājuši,ka šī ģimene ir atpakaļ Rīgā un īrē dzīvokli Purvciemā kaut kur Minska apkaimē,ja šī dzīvokļa īpašnieks lasa šo ziņu,iesakām nodrošināties ar spēcīgu līgumu,neļaut kavēt ne dienu un galvenais nepadoties žēlumam.

Vladimirs Ļеņins 04.05.2018

Vai tad sākumā nelikās aizdomīgi - cūku mātīte ar četriem bērniem bez sava dzīvokļa? Pirms laist viņus mājā, galvā neiezagās doma par to, ka nākotnē var rasties problēmas?
Naivās un labsirdīgās sievietes! Nekad nelaidiet savā mājā īrniekus ar vairākiem bērniem - tas jau ir aizdomīgi. Normālas ģimenes ražo tik bērnu, cik var atļauties viņu budžets, nevis, cik liels ir viņu libido un skaidrā saprāta trūkums.

а Анджела 04.05.2018

Kāpēc,lai mums būtu aizdomas?
Pirmo un pēdējo mēnesi iemaksāja nekavējoties,sākumā maksāja visu laicīgi un par piekto bērnu nemaz nezinājām,jo iespējams cītīgi slēpa.
Mums rados ir cilvēki,kas ar 3 un vairāk bērniem īrē dzīvokli un viss kārtībā.Bērni nav nekāds faktors,jo parādus taisa gan ar bērniem gan bez.

H Hijgok 15.12.2018

Ka Andželikai nau kauns sho te visu rakstit lai vina pastasta ka vina sakuma nelaida ieksha dzivokli ziemas laika kad ireja vel tur ar 5berniem un pec tam nekaunejas pieprasija pari par 1000 eiro par menesi kaut maksaja gan nodoklus gan visu

а Анджела 28.01.2019

Man nav par ko kaunēties!
Rada ar savu ģimeni radīja mums zaudējumus,viņa meloja un ātri aizlaidās nemaz nebrīdinot.
Vai Rada ir ar mani sazinājusies?NĒ!Vai parādi atdoti?NĒ!
Ir arī kaimiņiene,kam Rada ir parādā,vai arī kaimiņiene melo?