www.sudzibas.lv AIBE Slikts serviss

Aibe - Slikts serviss

Tă kā pilsētiņa nav no lielajām, veikalu izvēle ar nav liela - Elvi vai Aibe. Dodoties uz Aibe veikalu bieži vien no augļiem un dārzeņiem, tur atrodas daudzi jau kas sākuši pūt vai bojāties. Arī preces stāv paluktos jau ar termiņiem, kam jau 2 dienas iztecējuši termiņi. Kā arī telpu īpašnieks vispār neprot ar klientu sarunāties latviski. Kad pajautāja, lai pasaka latviski, tikai nobolīja acis un turpināja krieviski. Vienā reize ieiejot, vēlējos nopirkt pudeli kvasu, tādēļ nepaņēmu grozu, un man to aizrādīja atkal krieviski, kad pateicu, ka nāku pakaļ tikai pudelei, man atbildēja, ka varu vispār nenākt uz veikalu. Preces bojātas, termiņi notecējuši un vēl pieklājīgi nemāk pateikt neko. Pluss tur darbinieku telpās staigā cilvēki bez formas, netīrām drēbēm, kas pārvietojas no veikala un darbinieka telpu.

Работяга 03.02.2018

Nu tad jus esat latviesu coms kuru apkalpo krievs vergs.. jaskatas uz visu pozitivi :)

Nu nesaprotu šīs uzbāzīgās radības! Ja jau skaidri un gaiši ir pateikts, ka tevi nevālas tur vairs redzēt, kāda ... pēc uz turieni vilkties pēc sapuvušajiem augļiem un veciem produktiem ? Vai tiešām nevar savas mazohistiskās tieksmes apmierināt citādi?

A Aтıs Rıeĸsтs 04.02.2018

Tak aizbrauc uz citu pilksētu iepirkties

Sapņo vien! Pašam jau sen laiks uz etnisko roģinu!

Jā, Vovik, reizēm, tu māki sasmīdināt! Paldies. :)