LV RU
www.sudzibas.lv Galss Buss Nepieklājīgs šoferis

Galss buss - Nepieklājīgs šoferis

Vakar aizsūtīju sūdzību uz [slēpt]@galssbuss.lv par šofera rupjo un neprofiesionālo izturēšanos brauciena laikā (skat. zemāk) šodien saņēmu atbildi no paša šofera!!! Nevēlējos rakstīt uzreiz šeit, bet rodas jautājums vai uzņēmums galss buss risina sūdzības un jautājumus šādā veidā? . /šofera vārdu neminēšu/ Lūdzu skatīt saraksti zemāk:
epasts no manis uz [slēpt]@galssbuss.lv

Sveiki,

Lūdzu, izskatīt sūdzību par autobusa vadītāju Galss Buss.

Autobusa Rīga - Ropaži vadītājs ******** (uzrakstīts vārds pie šofera) rupji un necienīgi izturējās pret pasažieriem. Sieviete iekāpjot autobusā Pļavniekos (autobus, kas izbrauca šodien 20/07 no Rīgas plkst 6:40) pārjautāja vai autobuss brauc uz Ropažiem, vadītājs sarkastiski un necienīgi atbildēja "Un kas ir rakstīts uz autobusa šiltes?" (vairākas reizes), visticamāk tāda attieksme bija vadītājam, jo sieviete runāja krieviski. Tad, kad sieviete palūdza nomierināties viņš skaļi pa visu autobusu sāka lamāties "Salasījušies te sēņotāji BRAKONJERI, katru gadu te braukā, miera uzreiz nav! BRAKONJERI! Vēl būtu runājuši latviski!" un tā turpinājās labu laiku kamēr vadītājs nenomierinājās. Es biju konfliktu tikai novērojusi, bet šāda attieksme nav pieļaujama no vadītāja puses, jo tas radīja lielu diskomfortu.
Man ir dziļi vienalga kādi viņam ir nacionālistiski vai politiskie uzskati, bet konflikta nebūtu bijis, ja vienkārši atbildētu, ka autobus brauc uz Ropažiem.
Gribēju izbaudīt savu brīvdienu pastaigājoties pa mežu gan sēņot, gan ogot, tomēr braucot ar tāda šofera attieksmi gribējās izkāpt no autobusa cik ātri iespējams. Kādas viņam ir tiesības apvainot pasažierus? Kāpēc tāds naids un necieņa?
Lūdzu pieņemt disciplinārus mērus par šādu attieksmi. Kā arī, lūdzu, paziņot vai mana sūdzība tiks ņemta vērā un uz to reaģēs.

Iepriekš paldies.

Ar cieņu,

ATBILDE NO ŠOFERA:
Man jūs loti žēl, jo,kas citam bedri rok, pats tajā iekrīt. Jūs tagad izsaucāt pār sevi nelaimju kalnus. Man tad nekas nenotiks, pat neceriet. Mani sargā augstāks spēks, to daudzi zin, nevajag apvainot mani.
Ar cieņu jūsu nīstais šoferīts

_k

Komentāri (9)

No normāla čikse 22.07.2016

Jebkurš, kurš brauc uz Ropažiem vai Ipiķiem ir rupeklis.

Kundziš 23.07.2016

Pēc šofera atbildes secinu, ka viņam ir pilns pulkstenis! Gaišs cilvēks, un nevajag viņu apmelot!

Latviešu tautas 23.07.2016

Ja-ja, kad arabi un parējus melnus Latvijā bus vairakums, paskatisim kas bus. Jūs esiet bijuši Vāvijā? Ne? Tur klijentus dz.stacijā un autoostā ,,, ARPRATS!!!... ARī KRIEVISKĪ!

Latviešu tautas 23.07.2016

Ja-ja, kad arabu un parēju melnu Latvijā bus vairakums, paskatisim kas bus. Jūs esiet bijuši Vācijā? Ne? Tur klijentus dz.stacijā un autoostā ,,, ARPRATS!!!... ARī KRIEVISKĪ!..

Latviešu tautas 23.07.2016

Ksenofobiem nav vietu ES!

Latviešu tautas 24.07.2016

Apsolu bombordēt uz [email protected]

Latviešu tautas 24.07.2016

Autobusa Rīga - Ropaži vadītājs ******** (uzrakstīts vārds pie šofera)
====================
Uzrakstiet šeit: mēs viņam uzdavināsim zārku!

Ot otofoto 09.05.2017

Tad jau sieviete nejautāja vai brauc uz Ropažiem, bet gan šādi "巴士到达罗帕齐?"
Nav ko tos pseidoārzemniekus aizstāvēt, visu mūžu šeit dzīvo un nevar divus vārdus latviski uzprasīt...

Ga Gaļina Utkina 01.07.2019

Tie,kā tu viņus nosauci"pseidoārzemnieki"uztur šo "valsti"pie dzīvības un maksā nodokļus,atšķirībā no tā saucamajiem letiņiem,jo lielākā to daļa ir paņēmusi vagu prom no LV, labākas dzīves meklējumos,uz ārzemēm.Un nemaz netaisās atgriezties.Ja tā godīgi ...tīrasiņu letiņu nemaz nav tik daudz.Kaut kāda maza pensionāru čupiņa...pārsvarā kāds no vecākiem vai vecvecākiem ir krievu tautības cilvēks.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes