Galss Buss

+371 67226006
Fakss: +371 67226006
Kategorija: Auto / Transports  •  Taksometru pakalpojumi

Galss Buss - Sūdzības un atsauksmes

Galss buss - Šorīt, 12.03.21 nebija autobuss 7.30 no Zaķumuižas.

Šorīt, 12.03.21 nebija autobuss 7.30 no Zaķumuižas. Šorīt 12.03.21 nebija autobuss, kurš atiet no Zaķumuižas 7.30. Es saprotu, ka var kavēt dēļ šodienas laikapstākļiem, bet ka nav bijis vispār... Dēļ tā nākas darbu kavēt... Cik var šo visatļutību... Varēja palaist kādu rezerves autobusu un neticu, ka nav neviena tuvumā esoša brīva autobusa. Vismaz varēja pacelt klausuli, kad zvanīju, lai noskaidrotu vai vispār būs.. Es neuzskatu, ka tā ir normāla rīcība

Galss buss - Неадекватный водитель, грубое отношение

Неадекватный водитель, грубое отношение 21.02.2021, 10: 10, (Маршрут Саласпилс-Рига, номер кондуктора 263) при покупке билета была предоставлена семейная карточка 3+, на что водитель очень агрессивно отреагировал, по его мнению-карточка должна использоваться только в том случае, если я еду в школу. Я ответила, что у этой карточки нет таких предписаний, на что водитель сказал что он сейчас выгонит меня с автобуса и я пойду пешком, с этим водителем это не единственная история, водитель ведёт себя крайне неадекватно и агрессивно, надеюсь таких водителей будет меньше, а лучше-пусть такие водители не работают вообще.

Galss buss - Drošība, telefona lietošana un maskas nelietošana

Drošība, telefona lietošana un maskas nelietošana Galss buss autobusa vadītājs (maršruts Rīga-Ropaži, 18.01.2021. , plkst 11.00, ke-2389) braukšanas laikā nelieto sejas masku un braucot skatās video par navaļnija aizturēšanu telefonā. Cik tas ir droši man kā pasažierim? Cik droši ir pārējiem satiksmes dalībniekiem?

Galss buss - Reisu samazināšana

Reisu samazināšana Dārgais Galss Buss, man liekas ka Eiropā pieņemts par klientu rūpēties, bļāviens cik ilgi vēl man šajā aukstumā jāiet līdz pilsētai 4 km ar kājām? Ejat un cīnāties ar savu satiksmes ministriju, kas jūs regulē. Kam nepieciešams svētdienas saraksts? Kam strādājošiem cilvēkiem? Cikos darbā jābūt 11? Paldies jums liels kaut jums visi autobusi salūztu.

Galss buss - Pandēmijas neievērošanas noteikumi

Pandēmijas neievērošanas noteikumi Labvakar! Šovakar kāpjot Rīga Ropaži autobusā, kurš atiet no Rīgas 19.00 sastapos ar nepatīkamu situāciju. Iekāpjot autobusā pirmais, ko pamanīju, ka šoferim nav mutes un deguna aizsega (sejas maska vai vizieris) , bet trakākai, ka kāpa pasažiere un arī bez sejas aizsega, un šoferis pat nereaģēja uz to. Nepietiek, ka autobusi ir no rītiem pārpildīti un nevar ievērot valstī noteiktās normas uz cilvēku skaitu autobusā, tad vēl jāvēro kā konkrēti šis šoferis nelieto sejas aizsegu vai vizieri un bezatbildīgi pasažieri kāpj autobusā bez maskām, uz ko šoferis vispār nereaģēja.

Galss buss - COVID - 19 pretepidēmisku pasākumu neievērošana

COVID - 19 pretepidēmisku pasākumu neievērošana Galss buss kārtējo reizi samazināja reisu skaitu Salaspils - Rīga. Autobusi ir pārpildīti, visi sēž pa diviem un vēl daudz cilvēku stāv gar sēdekļiem. Autobusi pārsvarā vecie, putekļainie, bieži vien piepīpēti, jo kamēr cilvēki stāv zem lietus, daži šoferīši sevi sargā un pipē autobusā. Autobusā dauzi novelk maskas un šoferi uz to nereaģē. Bieži ņem autobusā cilvēkus pamatīgā reibumā. Jautājums ir viens - kad šīs bardaks beigsies!

Galss buss - Slikts serviss

Slikts serviss Nesaprotu, kāpēc autobusā jālaiž piedzērušies cilvēki, kuri nokārtojās uz krēsla. Varbūt samaksāsiet man par nodarīto? Tā izrīkoties nedrīkst, un pieļaut ko tādu. Pārbaudot kārtību pēc veiktā maršruta var taču pielikt zīmi? Tomēr nav tagad patīkami smirdēt:)

Galss buss - Neapmierinātie šoferi

Neapmierinātie šoferi Tagad pandēmijas laikā ir iespēja nopirkt biļeti maksājot ar karti un loģiski, ka cilvēki izmanto šo iespēju, arī es. Vakar braucot ar autobusu Ropaži-Rīga plkst. 21: 50, mēs bijām 3 cilvēki, kuri maksāja ar karti un šoferis uzbrūcošā tonī pateica: ”vai tad tiešām nevar makā sīknaudu turēt? ” un turpināja burzguļot sev zem deguna. Viņš tāds nav vienīgais, protams. Ļoti daudzi šoferi pūš un elš, kamēr aparāts sagremo maksājumu, jo tas prasa laiku vai arī sāk kaut ko burzguļot. Viņiem dod...

Galss buss - Slikti vadītāji

Slikti vadītāji Не первый раз автобус опаздывает. Как видно на билете это 6 минут, обычно я приезжаю с опоздание в 10 минут, это конкретно надоело, автобус старый, кондиционера нету, ехать на нем в +30 градусов, просто не возможно. Расписание составляется не просто так, а чтобы автобус ездил так как надо, а не так как ему вздумается.

Galss buss - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveicināti! Vēlējos noskaidrot kādēļ Rīga-Ropaži, Ropaži - Rīga autobusos neatrodas brīdinājums, izmaiņas par autobusa grafikiem. Par izņemtajiem autobusiem un laiku maiņām. Piemēram šovakar nākot no darba man autobuss aizbrauca gar degunu uz dreiliņa apļa, jo nebija paziņots, ka autobuss atsācis attiet no Rīgas 22: 00. Ja autobuss šīs pandēmijas laikā gāja 22: 10 no Rīgas, kas arī netika ziņots cilvēkiem, tad tagad daudzi cilvēki bija izbrīnā. Mīļie, tā nevar rīkoties.

Galss buss - Slikts serviss

Slikts serviss 7.03.2020 no t/c mols krasta iela 46 gaju uz autobusa pieturu 21: 50 un 21: 54 pabrauca garam autobuss kuram tikai 22: 00 bija jāaizbrauc no centra! Dabūju pēc 12h Ilgas darba dienas 50 minūtes stāvet autobusa pietura gaidot nākamo, jo no sakuma bija domas ka varbūt kavējas, pec 30 minutem gaidišanas sapratu ka autobuss kuram bija jābūt aizbrauca tas kurs bija 21: 54... +++ dabūju stipri nosalt! Loti ceru ka sūdzība netiks ignorēta, jo tas tiešam bija loti nepatikami!

Galss buss - Хамство, обман

Хамство, обман Сегодня на рейсе Рига-Сауриеши-Салалспилс 15: 00. Водитель (сразу хамским тоном) потребовал чтобы я заплатил за багаж, у меня сумка на колёсиках, небольшая, я ставлю е1 между ног и рюкзак .15 лет так езжу и всё нормально. Я сказал ему об этом тогда он предложил оставить ему 50 евро и если не будет контролёра он деньги вернёт. Я сказал - если это багаж положите его в багажное отделение.. Он истерично выскочил с трудом открыл грязный люк. И говорит - ложи (перешёл на ты козёл поганый) а там грязь...

Galss buss - Abonementa biļetes

Abonementa biļetes Ja nopērkat glass buss abonementa biļeti, nevajag sapriecāties. Gadījuma ja viņu termināls nestrādās, nāksies vien skirties no skaidras naudas. Pēc viņu parstavja teikta: "katram vīrietim, izejot no majas, kabata jābūt vismaz 5 eur" (interesanti, ka ar bērniem, sievietem un vecāka gadagājum cilvēkiem. Neskatoties uz to, ka abonementa biļešu iegāde ir izdevīgāka, sistēma galīgi nav pardomata. Ari glass buss biļešu centra ne visi saprot ko viņi pārdod.

Galss buss - Neatbrauca

Neatbrauca Gaidīju Jūsu autobusu no rīta Sauriešos 30 min, nekas neatnāca. Kāpēc tā ? Esmu arī dažreiz neielaists, par ko jau Jums elektroniski sūdzējos, bet Jūs uz to nekādīgi nereaģējāt. Cerams, ka nākotnē Jums izdosies sakārtot savus plānošanas procesus, nebraukt tikai ar ļoti ļoti veciem autobusiem, kas var arī palikt uz ielas, braucot uz kādu no galamērķiem.

AtrisinātaGalss buss - Slikts serviss

Slikts serviss Tātad īsti ne sūdzība bet gan novērojums tātad autobusā Rīga - Salaspils un tas ir visos maršruta autobusos kā jau ierastos starppilsētu autobusos manuprāt visiem cilvēkiem būtu jāatrodas sēdvietās pašu drošības dēļ, bet šis ir īpašs autobuss un cilvēku skaits autobusā nav ierobežots, kā arī pat nav iespēja piesprādzēties jo autobusos vienkārši nav drošības jostu. Tātad aptuveni katrs brauciens izsskatās šādi autobusā ielaiž cik vien daudz cilvēkus var neskatoties uz sēdvietām un aptuveni visu ceļa gabalu 10-20 cilvēki stāv kājās nezinu vai no drošības aspekta tas or pats drošākais risinājums.

Galss buss - Atsauksme par komentāriem

Atsauksme par komentāriem Labdien. Lasot sūdzības, mati ceļas stāvus! Puse no tām ir pat nepamatotas un neadekvātas. Mūsdienās ļoti populāri ir kļuvis tas, ka tiklīdz kaut kas nepatīk, uzreiz izvelk savu telefonu, fotogrāfē un raksta sūdzību. Šis paņēmiens ir smieklīgs un bērnišķīgs, bet visiem mūsdienu cilvēkiem, tas ir lepnums! Man par Galss buss šoferiem ir cits priekšstats un viedoklis. Es tikai par viņiem. Varbūt ne par katru, bet par lielāko daļu! No agra rīta līdz vēlam vakaram gar šoferi 100 cilvēku. Katrs ar...

Galss buss - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, galssbuss autobuss kurš no centra izbrauca 20: 00, vienkārši pabrauca garām pietura Ķengaragā, kaut iepriekš, ieraugot autobusu, pamāju tām ar roku, lai apstādinās. Autobusa vadītājam bija pietiekami laika, lai pamanītu, un pietiekami maz ātrums un daudz vietas līdz pieturai, lai paspētu apturēt autobusu. Nākamais autobus jāgaida vēl 40 min.

Galss buss - Nepilngadīga pasažiera fiziska aizskaršana, ģimenes karte 3+ pretiesiska atņemšana

Nepilngadīga pasažiera fiziska aizskaršana, ģimenes karte 3+ pretiesiska atņemšana Meita iegādājās piepilsētas autobusa biļeti ar atlaidi, uzrādot ģimenes karti 3 +. Autobusa kontrolieri veicot biļetes esamības pārbaudi, konstatēja, ka kartes derīguma termiņš ir izbalējis un grūti nesaredzam, par ko izteica pretenziju meitai. Meita paskaidroja, ka karte ir izsniegta aptuveni 6 mēnešus atpakaļ un ir derīga, taču piekrita ka tās derīguma termiņš ir grūti saskatāms. Neskatoties uz kontroles argumentiem, ka viņi nav tiesīgi atņemt bērnam šo karti jo uz tās ir ne tikai viņa...

Galss buss - Slikts serviss, vaditaji nespēj normāli komunicēt

Slikts serviss, vaditaji nespēj normāli komunicēt No pieturas "Upeslejas" brinīskigais vadītajs nemāk apgrieslzties. (ir video, kur var redzēt, ka to iespejams izdarīt) . Butīski pats pārnesa iekāpsanas vietu uz 400 metriem. Bet tas nebija viss. Pirms tā vins loti skali "prasīja" lai pasazieri palīdzēja vinam braukt atpakalgaitā, jo pats vins neko nerēdz. Iekapt autobusā man neizdevās. Gaidiju pieturā. Līdz ar to nokāvēju. Par galssbuss brinīskigiem pakalpojumiem var sudzities cik gribi. Katru dienu pa 2-3 "kurjoziem". Sakot ar lepniem vadītājiem līdz neapstasanos pieturās. Zvanīju uz noradīto numuru galssbuss.lv. Neviens necel klaUsuli.

Galss buss - Atteikums iekāpt autobusā

Atteikums iekāpt autobusā 23. Aprīlī no ulbrokas pieturas plkst. 10: 05 ar autobusu kākciems-rīga devos uz rīgu pie ārsta pēc analīzēm. Pēc tam tirgū iegādājos produktus un ar autobusu plkst. 16: 30 no riepnieku ielas gribēju doties mājup. Diena bija ļoti karsta, un es biju nosvīdis. Autobusā sēdēja tas pats šoferis, kurš bija no rīta. Viņš man atteica izsniegt biļeti, jo man esot netīrs apģērbs. Neesmu alkoholiķis. Arī drēbes nebija tādas, ka varētu nosmērēt sēdekli vai citu pasažieru drēbes. Neviens no pasažieriem...