www.sudzibas.lv Galss Buss Šoferis - analfabēts

Galss buss - Šoferis - analfabēts

Centīšos ieturēt neitrālu leksisku.
30.05.2022 iekāpu ''Galss-Buss'' autobusa reisā nr k6317 plks. 19: 00 uz dienvidu ielu. Iekāpjot autobusā palūdzu veikt maksājumu ar karti, šoferis sāka murmināt, krievu valodā, un plātīt rokas, pat uz paldies neatbildēja, tomēr sasveicināties ar aziātu izcelsmes ieceļotājiem (viņu valodā) gan bija spējīgs. Visu ceļu tika atskaņota cittautiešu (krievu) mūzika, ar ko nācās samierināties jo godīgi sakot, šajā autobusā jūtos kā minoritāte. Neskatoties uz to, autobusa šoferis - analfabēts, aizbrauca pa miera ielas maršrutu un izsēdināja visus atlikušos pasažierus miera ielā. Rezultātā ceļš ar kājām līdz mājām, paredzēto 10 minūšu vietā izrādījās 30+ minūtes, sanāca pilnībā izmirkt lietū, kā arī, ejot garām dienvidu ielas pieturai, analfabēta kungs bija laikam sapratis ka saputrojies un izmetis līkumu un gala beigās nonācis dienvidu ielas pieturā.

P. S.
Esmu gatavs šai personai pilnība apmaksāt vienvirziena ceļojumu uz Latvijas austrumu robežu.
Jauku dienu!

30.05.2022

S Spuris 31.05.2022

Tavuprāt visiem būtu jāklausās tavi iemīļotie tūdaliņ tādaliņ vai arī lielākais letiņu hīts kurš jau sen ir piepildījies : Kaut pliki taču brīvi? Savus šlāgerus vari klausīties un katrs atsevišķi to,kas patīk individuāli austiņās.Tagad tu staigāsi pa visiem veikaliem aizrādot,ka skan kaut kur ne latviskā mēlē dziesmas? Savukārt analfabēts šķiet esi vairāk nekā šoferis.Staigā kājām labāk ,taču arī tad sameklēsi pretenzijas ,piemēram ,pret Rīgas ielas apmalēm ka pa augstu vai pa zemu.

J Jekabs Puķe 31.05.2022

Sveiks, paldies par tavu viedokli, var redzēt tavu izlgītotības pakāpi, vārds analfabēts tika lietots pārnestā nozīmē - latviešu valodas nepratējs. Ja tev tas šķiet normāli ka apkalpojošā sfērā strādā cilvēki, kuri neprot valsts valodu, esmu gatavs arī tev izmaksāt reisu uz Pleskavu. Jauku dienu! Ceru ka arī tu izbaudi Galss-Buss šoferus, un nenovēlu, lai tavs šoferis sajauc Salaspili ar Saulkalni.

S Spuris 01.06.2022

Uz Pleskavu tikai pēc tevis varētu aizbraukt. Taču ne uz palikšanu. Izmanto pats savu galss-buss. Tas, ka esi slāvu n īdējs var pamanīt. Taču mana pieredze ir ka tie letiņi ir lielakie dir**ētji, stukači un t. T. Nekā toe slāvi uz kuriem viņi visu noveļ. Tu laikam pa naktīm bļauj spilvenā - krievi nāk, taču mādams ar Ukrainas karodziņu skrien sagaidīt citus slāvus, kuri arī strādājot tirdzniecībā nepārzin valodu taču baksta sev beidžikā norādot ka ir redziet no Ukrainas viņai var. Tāpēc jau Latvijā ir bardaks n-tos gadus ka tur lielākā daļa tādi antiņi kā tu. Dzīvo vesels niecība.

A Artūss 11.06.2022

Spuris, esi ņaudējs un baba, vari nosisties pret sienu, neviens tevi tadu izmirkušu vairs nemīles.

A Artūss 11.06.2022

Bļaviens, atvainojos, šīs bija nevis Spurim, bet Jekabs Puķei, tātād stasta autoram. Sajaucu sorry.

J Jekabs Puķe 11.06.2022

Ir tik smagi @Artūss? Nespēj pat uztvert informāciju, vai uzmanības deficīts? Pat raksta autora vārdu ar pirmo reizi nevari trāpīt... Cerams, nenoguri mēģinot uzrakstīt saliktu teikumu.

A Artūss 15.06.2022

Jā, kļūdijos, kas ir tas ir. Bet tu izrādies vēl tāds sīkumains un nūģis.

S Samanta D. 28.12.2022

Vienalga kādā valodā runā, vismaz es tā domāju un uzskatu.

S Samanta D. 28.12.2022

Bet nu katram savs, viedoklis par to. Nenosodu Jēkab, jo