www.sudzibas.lv Galss Buss Slikts serviss

Galssbuss - Slikts serviss

23.08 ierados uz autobusa reisu plkst. 20: 00, pēc 5 minūtēm ieradās autobuss, kā izrādās autobuss bija no pagājušā reisa un ieradās 15 minūtes vēlāk nekā tam bija jābūt, kad pajautāju autobusa vadītājam kurš reiss šis ir, es tiku krievu valodā izlamāts, ka neprotu lasīt latviešu valoda (ironiski ne) , un tāds es nebiju vienīgais šādu pašu attieksmi saņēma vēl aptuveni ducis cilvēku. Kā ari autobusa vadītājs nelietoja sejas masku. Reiss kuram bija jāatiet plkst 20: 00 ieradās vien 20: 17 un cilvēku kuri bija ieradušies uz reisu plkst. 20: 20 atkal tika izlamāti.

23.08.2021

S stekers 02.09.2021

Jā lasīt jūs nemāk toč, autobuss ir durvis vaļā un tik iekšā nelasot kas pa busu un iz kurieni iet pilnīgi neskatās un vēl šoferi vaino ka paši ir tādi kas lasīt nav iemācijušies

S Samanta D. 28.12.2022

Njā daži šoferi par maskām citiem
aizrādīja,bet pašiem dažkārt nebija. Es nez. Bet nu tāpat parsvara laba apkalpošana