www.sudzibas.lv Galss Buss Darba pienākumu nepildīšana

Galss buss - Darba pienākumu nepildīšana

Kā pie autobusu stūres var sēdēt šādi šoferi?
Nepatīkamā situācija notika 21.02.2024. Plkst. 12: 40 izbraucot no Salaspils uz Rīgu. Rēķinājos, ka ap 12: 55 būšu viršu ielas pieturā, bet šoferis pat nepiestāja šajā pieturā, lai gan autobusā ir rakstīts, ka stājas tikai pieturās. Tā kā braucu pirmo reizi ar šo autobusu gāju uz priekšu, lai šoferis redz, ka kāpšu ārā, bet tā vietā brauca uz nākamo pieturu un vairākkārtīgi atcirta, ka durvis ver tikai aizmugurē vaļā. Informācija par to nekur autobusā nav, kā arī šoferis redzēja, ka vēlos kāpt ārā. Jāpiemin, ka arī bērnu (ap 10 gadi) izlaida nevis pieturā, bet uz ceļa, vairākus desmitus metrus uz priekšu no pieturas. Normāli, ne? Ļoti nepatīkami, un bez pamata es neveltītu laiku, lai rakstītu sūdzību. Neiesaku izmantot šo autobusu pakalpojumus. Briesmīgi.

25.02.2024

M martinja___ 26.02.2024