www.sudzibas.lv Galss Buss Drausmīgs serviss, necieņa pret pasažieriem

Galss buss - Drausmīgs serviss, necieņa pret pasažieriem

Galss buss ir sliktākais pakalpojumu sniedzējs savā jomā.
Daļa šoferu, kas strādā absolūti neciena pasažierus, neapstājas pieturās, brauc garām, ir jāskrien pakaļ uz šosejas un beigās vēl jāsaņem nievājoši skatieni no šofera, kurš tāpat jau kavē, bet viņam te nākas stāties pieturā, kurā nav vēlējies. Kā var izvēlēties gribu stājos, negribu nestājos?

Nožēlojami!
Daļu no ceļa jāklausās drausmīga nenormatīvā leksika no šofera kurš braucot izsaka visu ko domā par pārējiem blakus braucējiem.
Vienkārši fui!

27.12.2022

J

B Bez_vārds 27.12.2022

Brauc ar privāto auto. Ar sabiedrisko viskautkas var būt. Nav jēgas sūdzēties.

G Gonzo23 27.12.2022

Sabiedriskajam transportam tomēr jāuzņemas atbildība par sniegtajiem pakalpojumiem

S Samanta D. 28.12.2022

Nez, pārsvarā nav bijušas problēmas ar Galss bus,izñemot vienu reizi tikai.

S Samanta D. 28.12.2022

Apstājas,ja paceļ roku un autobusā ir poga stop,kuru nospiežot tevi izlaiž, nezinu,nekad nav bijušas problēmas . Pat nezinu, arī garam nepabrauc. Bet nu katram sava pieredze.