www.sudzibas.lv Bino.lv Bezkaunīga un barbariska attieksme, vienošanās nepildīšana

Extra Credit - BINO.lv - Bezkaunīga un barbariska attieksme, vienošanās nepildīšana

Kādu laiku atpakaļ aizņēmos BINO.LV kredītu un iepriekš visu laiku godprātīgi pagarināju lai ar laiku spētu atdot. Viss sagriezās kājām gaisā, kad zaudēju darbu. Uzņēmums pēc viena kavējuma dienas sāka brutāļi terorizēt, lai gan saku ka man ir naudas grūtības un lai rod iespēju man maksāt pa mēnešiem. Ok vienojāmies ka līdz katra mēneša 15 datumam veikšu maksājumu 40.00 EUR apmērā, tad procenti apstāsies un dzēsīsies, taču jutu, ka nākošajā mēnesī būs vēl sliktāk, tādēļ lūdzu viņiem atstāt spēkā mēneša maksājumus līdz katra mēneša 15. datumam, taču konkrētajā mēnešī būs naudas grūtības, tādēļ aizkavēsies vēl par 15 dienām. Rezultātā 16 datumā viņi ielika Creditreform, ignorējot mūsu vienošanos - uzaudzēja soda %, pielika komisijas maksu par aizņemšanos, lai gan kredītu aizņēmos pirmo reizi un nekādas komisijas tad jāmaksā nebija rezultātā iepriekšējās naudas ko maksāju jau par kredīta dzēšanu vienkārši tika pievākti! Piemēram, ar VIVUS, SOHO CREDIT un VIASMS gan viss bija runājams un vienojams, taču ar šiem BINO.LV nē. Neiesaku ar viņiem sieties nevienam, ja radīsies grūtības - paņems un cedēs parādzīmi CreditReform ignorējot jebkādas jūsu vienošanās un ētikas un morāles normas! Tālākais strīds tiks risināts caur PTAC un tiks arī likti tiesā par zaudējumu radīšanu, kur iepriekšējos maksājumus, kurus veicu - neieskaitīja.

G

M Macc 21.08.2017

Diez vai CreditReform ir cedējuši - viņi Tev melo :)

alergologs 21.08.2017

Ar vivusiem un smskām nepietika, lai būtu mācība vairāk kredītos nelīst?
Bet vispār tik ātri viņi nekur neko nenodod, paziņa strādā tādā kantorī un šiem tur tās lietas gadiem var vilkties.

TasEsLV 23.08.2017

arī paziņa strādā - atkarīgi no kompānijas.
Kompānijā X auklējas 60 dienas un pa vidu draud, ja kautko maksā tad auklēsies tik ilgi kamēr 60 dienas galīgi neuzmetīsi 61. dienā būsi projām parādu piedziņā.