Bino.lv - Krāpšana

Ieteikums visiem, kuri vēlas ņemt aizdevumu no šīs kompānijas. Es teiktu tā, ka tītri krāpniecisks gājiens, vai arī viņa mājaslapu ir kāds pirmklasnieks ir taisījis.
Vienvārdsakot, pirms divām nedēļām uzrakstīju pieteikumu kredītam. Kredīts tika piešķirts. Tad lapā parādījās uzraksts kur varēju saņemt naudu tajā pašā dienā, bet par to ir jāmaksā 39 eiro. Protams man tā nauda nesteidz, nolēmu nogaidīt, jo viņiem bija rakstīts kad naudu tiks pārskaitīta 14 dienu laikā. Ir pagājušas 13 dienas, nolēmu ieiet savā profilā un apskatīties kas ar naudām, tur jau vairāk nebija rakstīts nekas par tiem 39eiro, ja vēlas saņemt naudu. Es domāju, ka uzspiežot uz tā '' saņemt šodien'' būs vēl kaut kādas papildus informācijas lai saprastu kas un kā, bet ne, redziet es esmu pieprasījis naudu un man par to tagad ir jāmaksā 39 eiro papildus.
Neieliekot nekādas papildus informācijas viņi var teikt tīšu prāt iegāž klientus, lai tik būtu viņiem lielāki ienākumi un klients neko vairs nevarētu atkāpties no tās summas.
Zvanīju uz klientu centru un viņi man skaidroja, kad ņēmu kredītu, tad tak es redzējot, ka tāda summa būs jāmaksā, bet ķipa šodien vairs nezinot.
Neuzķeraties uz šiem ākstiem. Bet šo tēmu es paturpināšu citās instancēs, kuriem patīk šādus terorizēt.

19.10.2021

O

Good Intentions 19.10.2021

Neņemiet tos kredītus, labāk nagus grauziet!

Good Intentions 19.10.2021

Par spīti tam, ka mājas lapa pēc jūsu vārdiem izskatās pirmklasnieka taisīta jūs tomēr tas neapturēja un interesanti, ko gan jūs gaidījāt nospiežot "'saņemt šodien''!?🤦‍♂️ Skaidri bija teikts, ka jāgaida 14 dienas un parasti šie kantori arī velk līdz pēdējām vai arī attiecīgi prasa lielāku atmaksu. Ja jūs gribējāt, kaut ko noskaidrot, tad vajadzēja atvērt klientu atbalstu labajā stūrī vai arī uzreiz zvanīt uz klienta centru.

J Janisumens 05.04.2022

Klientu atbalsta ikoniņa ,,pilnīgi nejauši,, ir uzlikta virsū logam,,saņemt šodien,,
Spiežot uz čata pogu tiek nospiesta arī ,,saņemt šodien,, . Tā kā,par visu ir padomāts.

G Gulbenietis 20.10.2021

Ko tu turpināsi citās instancēs? Vēl kredītus ņemt? :D