AtrisinātaBino.lv - krāpšana

Tagad bino.lv ir kautkāda ārzemju banka, un maksājums iet vienu vai divas darba dienas, ja samaksā piektdienā pēcpusdienā esi droš ka tiks apreiķināti soda procenti jo tad maksājums ies 4 vai 5 dienas un viņiem vienalga uz to ka izmaksāji piektdienā. Jauks veids kā uzvārities!

05.10.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta djux 05.10.2019

Nezinu vai sakritība , bet pēc posta problēma ir atrisināta, kaut operators bija teicis ka starpbanku pārskaitijums bus pirmdien jeb vēlakais otrdien. Un par to periodu kamer nesaņems naudu tiks apreiķināts soda%

D

A arnitaa 05.10.2019

Standarta līguma noteikumos parasti tiek atrunāts, ka maksājums skaitās saņemts tajā datumā, kad ienāk aizdevēja bankas kontā. Ja tas ir vēlāk kā rēķinā norādītais apmaksas datums, tad var tikt aprēķināti kavējuma procenti.

H Helsu 07.10.2019

Daudzi maksajumi iet 1-2 dienas , tas atkarigs no kadas uz kadu banku tiek skaitita nauda . Tas pats eletru , tet utt . Tadel ja Tu zini ka paiet laiks kamer nauda ienak vinu konta , kadel nesuti 1-2 dienas ieprieks un lieta butu atrisinata ? Savadak savadi sanak , pats apzinies situaciju , bet apmaksu ta pat novilcini . Del musu bankas komisijam , kuras parasti nav parak draudzigas uznemejiem ir pilniba saprotami ka tiek verti vala konti arzemju bankas .