Būvniecība - Krāpniecība

Uzmanību,krāpnieks!Visiem,kuri plāno doties peļņā uz Zviedriju,šajā valstī jau kādu laiku darbojās Latvijas pilsonis Raimonds Bodnieks,kurš aiz kuplās ārienes un aizkustinošām frāzēm,slēpjās kā bankrotējis lūzeris.Viņš turpina nelegāli darboties un aicina Latvijas strādniekus strādāt,regulāri viņus apkrāpjot,minot dažādus iemeslus.Aicinājums internetā atsaukties visus,kam ir negatīva pieredze,saistībā ar šo darboni,tāda veidā pasargājot pārējos!!!

Inženieris 20.09.2013

Zviedrijā un Norveģijā - gandrīz 99% nedrīkst uzticēties nevienam Latvijas un Lietuvas uzņēmumam vai "darbonim", jo iepriekš atrunāto un solīto samaksu nesaņemsiet.
Paliksiet tikai vēl nabadzīgāki un par velti pastrādāsiet!
Skandināvijā sadarboties var tikai ar vietējiem uzņēmumiem uz pasūtītājiem bez starpniekiem!

U Upsik 09.02.2017
Slikta apkalpošana

Ļoti slikta atteiksme, pārdevēji ir neatbildigi un nevis dara savu darbu, bet smejas par klientiem. Ļoti neatbildīgi. Ļoti pretīgi. Vivex flīzes salons

U Upsik 09.02.2017

[slēpt]@