www.sudzibas.lv Nelojalā universitāte Nelojāla attiecība, naudas zagšana.

Nelojalā universitāte - Nelojāla attiecība, naudas zagšana.

Labdien!

Man radās problēma, es no 1. Septembra 2016. gada mācos TSI (Transporta un sakaru institūts). Oktobra sākumā es paņēmu akadēmisko atvaļinājumu, tāpēc ka universitāte ir ļoti nelojāla pret valsti, man ir iemesli kāpēc es to saku:

1. Pasniedzējs vairākas reizes stāstīja par padomju okupācijas periodu laiku, kā tur bija un kas tur notika, un viņš stāstija ne no sliktākās puses par to visu, tas izskatījās, ka viņš slavē okupācijas režīmu, manuprāt tādus vārdus nevajadzētu izteikt universitātes auditorijā, pie tam auditorijā bija ne tikai vietējie studenti, bet arī ārzemju studenti. Pasniedzējs runāja par lielo tautas traģēdiju tik mierīgi un pavirši, bet kā tas ir saistīts ar datorzinātņu priekšmetu es ne varu saprast līdz pat šai baltai dienai.

2. Pasniedzējs nevien vienu reizi izteica, ka šī tēma nevajadzēs mums nākotnē , tas nozīmē, ka pasniedzēji no TSI labāk zina, ko mums vajag, ko nevajag. (Nekā Izglītības un zinātnes ministrija??? )

Es paņēmu akadēmisko atvaļinājumu,lai padomātu, vai varu es turpināt mācības tādā nelojalā mācību iestādē, es no 10. klases nodarbojos sabiedriskajā aktivitātē, es biju vairākas reizes Jauniešu Saeima deputāts, kā arī sabiedriskajā organizācijā "PatriotiLV" biedrs, un neesmu vienaldzīgs pret tādām lietām.

Tagad es pieņēmu lēmumu izņemt dokumentus un atgriezt manu naudu, ja sanāk, bet saskaņa ar līgumu, es to nevaru izdarīt.
Paldies par uzmanību.

F

R Ritvars 12.12.2016

Nesapratu kur ir problēma? ''un viņš stāstija ne no sliktākās puses par to visu''. Izlasot šito sapratu ka jums ir paranoja. kapēc viss vienmēr ir japasniedz no sliktas puses. tajā padomju savienībā bija arī savi plusi. Es neesmu dzīvojis padomju savienīb a un pieļauju domu ka jūs ar ne bet nezinot kā un kas tur bija jūs skaļi bļaujat ka cilvēkam ir tāds viedoklis. visi tagad bļauj internetā ''latvijā ir slikti''' un ko tagad darīt? nu neko citu ka iet uz kādu arstniecības iestadi jums nevaru ieteikt.
Piekrītu ka, ja tas neatbilst studiju programmai tas nav jāpasniedz lekciju laikā. pārējais viss ir jūsu sabojāta izpratne par pasauli un jūsu pesimisms. akadēmisko jūs ne jau tapec ņēmāt lai 3 mēnešus sēdēt un domāt mājās, vai tas ir lojāli vai nav. negribi mācīties izdomā citus iemeslus. mammai gan jau ka to pašu pastastiji lai tikai nemācītos.

Visai dīvains priekšstats par lojalitāti, ja Tev tā saistās tikai ar PSRS noķengāšanu, tad vari sevi uzskatīt pat lojālu, bezsmadzeņu pilsoni. Jo normāls cilvēks prot informāciju filtrēt. Kā cilvēks, kurš uzaudzis PSRS un aktīvi darbojies Latvijas neatkarības atjaunošanā, neuzskatu ka Padomu Savienībā viss bija slikti. Varbūt neticēsi, taču arī tajos laikos cilvēki dzīvoja un daudzi dzīvoja labāk nekā tagad. Un ir vēl arī daudzi PSKP, VĻKJS darboņi, kuri joprojām taisa politiku Latvijā. Tāpēc nenosodu nevienu, kurš nostaļģē par PSRS laikiem. Īpaši pensionārus, kuri visu mūžu strādāja un vecumdienās uzzināja, ka strādājuši "nepareizā" valstī.

5 545 12.12.2016

Бездельник и двоечник который нашёл себе жертву, чтобы за счёт репрессий вылезти в политику. Вон какой "неравнодушный" Jauniešu Saeima deputāts. Там чего-то не прокатило. Ну наверно потому, что дурак дураком а власти и привилегий хочется. К сожалению такие дегенераты и заправляют этой гонимой страной.

K Kent 12.12.2016

vVajag tacu atrast kadu iemeslu lai nebutu jamacas. laba ideja tikai to likumu parnelojalajiem skolotajiem ta ari nepienema.

H HunterMeadows 13.12.2016

Debīlisms, cilvēkam pat savu viedokli nevar izteikt jau :) Drīz jau par domām cietumā liks, nebrīnīšos :)

5 545 13.12.2016

Вот собственно всё и выяснилось - http://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/student-tsi-obvinil-prepodavatelya-vuza-v-neloyalnosti.d?id=48296709

Закон об "охоте на ведьм" дал благодатную почву для всяких.