Reitings Pakalpojumi

Copy Plus
Tusi Busi
Viesnīcu Tekstils
50%
Mākslas un antikvāro priekšmetu eksperti
LatTranZit
TeTi
Zebra Print
Ekspertu Pakalpojumi

Rīgas namu pārvaldnieks - Pakalpojumi

Pakalpojumi Adresē 68/1 68/2 valdeku nestrādā sētniece Svetlana, par kuru viņi maksā algu, ja joprojām paliek lapas un cigarešu izsmēķi, daudzi sētnieki neiet pēc sava grafika tikai no rīta, kad pulksten 15: 00 neviena, un kurš pat deviņi aiziet. Jautājums ir, kāpēc mums vajadzīgs šāds pakalpojums. Labāk ir pārsūtīt tekstu rakstīšanu. Kas attiecas uz mūsu sētnieku, es uzrakstīšu no darba inspekcijas.

R Rusia 17.10.2019
Komentāri 2 Pakalpojumi

Rīgas namu pārvaldnieks - Sētniece netīra teritoriju.

Sētniece netīra teritoriju. Labdien! Sētniece Svetlana valdeku 68/1 68/2. Teritorijā netīra teritoriju, lenolium, cigarešu izsmēķus, lapas. 15.00 otro reizi tas vispār neiznāk, jo tas darbojas klīnikā, saskaņā ar adresi spulgas24 mums tā nav saskaņā ar grafiku. Šodien viņa paņēmu papīru ar rokām un aizbraucu.

R Rusia 17.10.2019
Komentāri 3 Pakalpojumi

Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss 15.10.2019, течет батарея - отключена, вызвал 2 недели назад (зафиксировал у оператора) , сказали мастер с вами свяжется, звонил повторно, аналогично, ждите когда мастер позвонит. Мне что прикажите без отопления сидеть всю зиму или самовольно отключать стояк и ремантировать? Rnp что за беспредел? !

Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss No 5.10.2019 nav karsta ūdeni. Karstā kranā tek auksts ūdens, bet skaitlitāji virpojās un maksāt būs ļoti dārgi. Mājām 55 viestura prospektā tā ir daudzreizēja problēma - vieniem kaimiņiem labi, viniem tek karsts ūdens, bet otriem (un manā dzīvokļī 55 ta sk.) - slikti, kārstai ūdeni nav. Par ko maksāt tādu milzīgu naudu? Kā dzīvot, ja nevar mazgaties? Lūdzu, ierisināt šādu problēmu! С 05.10.2019 г. По адресу рига, виестура проспект, 55-55 нет горячей воды. Из крана, где должна быть горячая...

Jānis - Plagiats

Piedāvā par maksu uzrakstīt referātus. Bet galu galā izrādās 100% plaģiāts. Ja jūs gribat tā riskēt, varat paši visu nokopēt, par to neko nemaksājot. Naudu viņš protams par darbiem neatgriezīs, vienkārši gribu pabrīdināt citus. Maina vārdus, bet pārskaitīšanas (banka konts).

N Niks K 04.10.2019
Komentāri 4 Pakalpojumi

Siltumserviss Rīga - Serviss, kura nav

Serviss, kura nav Firma, kura apkalpo apkures sistēmas patiesībā neko neapkalpo, ja siltummezglā parādās divreiz gadā - lai atslēgtu un pieslēgtu apkuri, tad šogad nevar pat saņemties atbraukt, lai pieslēgtu, jo pa lielam viņiem viss ir pofig. Arī telefonu viņi neceļ - vari sēdēt savā aukstajā dzīvoklī ar saviem mazajiem slimajiem bērniem un kaut nosalt pavisam, viņi vienkārši necels klausuli. It kā dzīvoklis ir tavs īpašums, siltummezgls arī, trasē ūdens karsts, bet priekšā viņu atslēga, viņi nebrauc un vi...

A Andrejs 04.10.2019
Komentāri 2 Pakalpojumi

Siltumserviss Rīga - drausmigs servis

drausmigs servis vinus nekad nevar sazvanit jagaida ir pat pus stunda un igak kamer vinus sazvana un atbilde vienmer ir viena un ta pati ka ir nodots brigadei un lai gaidot un ka nevarot pateikt kad bus salabots velns paravis vinu kad bija rigas siltums tad problemas tikai risinatas paris stundu laika maksimums dienas laika vis bija kartiba a tagat bardaks notiek var but ta ka pat menesi nav karsta udens bet viniem laikam ir vienalga jo vini muld vienu un to pasu ka neko nevarot pateikt

Siltumserviss Rīga - Apkures sezona- nesagatavoti pilnībā

Apkures sezona- nesagatavoti pilnībā Pievienojos: kad bija Rīgas siltums apsaimniekotāji tad viss bija kārtība, tagad visu laiku problēmas ar apkuri.. Kura it kā ir pieslēgta bet pēc fakta apkures nav! Sistēma nav gatavota apkures sezonai un spiedienu arī neviens nepārbauda pirms sezonas, kā tas bija ar Rīgas siltumu... Nesaprotu kāpēc nomainīja Rīgas siltumu uz siltumservisu? ( (

Siltumserviss Rīga - Apkure

Apkure Palīdzības saucieni un zvani uz siltum serviss dispečeru telefonu, ka it kā siltums pieslēgts, bet apkures radiātori auksti un nav pat atgaisoti stāvvadi, paziņu dzīvokļos blakus ēkās visiem ir normāla apkure, kad mājas apkalpoja Rīgas siltums tādas nejēdzības nebija, kas palīdzēs Ieriķu Ielas Nr. 58 iedzīvotājiem.

IRVE - Pavirša apavu labošana

Pavirša apavu labošana Pirms rudens sezonas aiznesu zābakus uz Irves Spices filiāli, lai tiem nomainītu padilušās papēžu zoles. Pasūtījumu pieņēma, un teica, ka kad būs gatavs-zvanīs. Solītais laiks bija 4 darba dienas, kas jau tā likās daudz. Pēc nedēļas, kad gāju apaviem pakaļ, teicu, ka ceru, ka ir gatavi, jo zvanu joprojām neesmu saņēmusi. Atbilde skanēja: "Tā varētu būt!"... Arī cena no soītajiem 8 eiro bija pakāpusies līdz 12- pa 50%. Atgriežoties mājās secināju, ka apavi ir pilni ar gumijas skaidām un nav pārliecības, ka papēža garums un taisnums ir tāds pats, kāds bija pirms tam.

Nauris Ozols - Nemaksā naudu pēc pakalpojuma saņemšanas

Nauris Ozols no Trikātas, cilvēks kurš saņēma malkas pakalpojumu pirms gada un aizvien nav norēķinājies par šo saņemto pakalpojumu. (Aptuveni 1000€ vērtībā) Stāsta visādas atrunas, bet naudu ta arī nemaksā. Neielaidieties ar šo cilvēku, ja negribat palikt bez naudas.

L Lill 29.09.2019
Komentāri 1 Pakalpojumi

AtrisinātaSiltumserviss Rīga - Slikts serviss - Sarkandaugavas iela 26/6

Slikts serviss - Sarkandaugavas iela 26/6 Jau otro gadu pēc kārtas (kopš RNP nomainījās apkures apkalpojošā kompānija no Rīgas Siltums uz Siltumserviss Rīga) saskaramies ar problēmām apkures sezonas sākumā... 2018.gadā nomaksājām rēķinus RNP par siltumu, kura nebija, jo apkure "it kā tika pieslēgta" - uz papīra, bet ne realitātē. Siltumserviss Rīga tikai baroja ar solījumiem... Gala rezultātā visu ziemu ar viņiem bija "karš" - mums nebij' siltums, viņi - mēs risinām..., meistars ir izbraucis (kura nebij' bijis) un tml. Šogad trešdien...

H Holod 28.09.2019
Komentāri 0 Pakalpojumi

Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss Dzīvoju Rīgā, Dzelzavas 42. Māja joprojām nav pieslēgta pie apkures, kaut naktīs temperatūra ārā ir 2 grādi. Dažās dienas mēģināju sazvanīt Rīgas siltumservisu, bet nekā. izskatās, ka telefons speciāli pieslēgts pie autoatbildētāja, jo pāris reizes atskaņo "Visi operatori ir aizņemti", bet pēc tam atvienojās. Šodien visu dienu laiku pa laikam mēģināju sazvanīties ar viņiem, bet nekā. Tāda paša situācija bija pagajušajā gada pirms musu māju pieslēza pie apkurres.

Māris Ķezberis - Iespejama krāpšana

Iespejama krāpšana Māris Ķezberis izveidojis Facebook lapu, kuru dēvē - Mariks Paklapojumi. Piedāvā izīrēt automašinas ,bet divaini tas, ka viņs nenorāda firmas adresi un firmas nosaukumu, vienigi raksta ka - draudzīga autonoma izīrē automašinas ar un bez šofera. Uzmanieties, no viņa '' draudzīgās autonomas".Viņš jau agrāk ir apkrāpis cilvēkus, izīrējot mašīnas.

Tusi busi - Alkohola reibums

Alkohola reibums Jau vairākas reizes ir nācies saskarties ar to, ka animātores ir vieglā alkohola reibumā. Par to liecina alkohola smārds, kas nāk no izelpas. Fui... Bija apkaunojoši, citu vecāku klātbūtnē. Tāda pat situācija izveidojās, izglitibas iestādes pasākumā... Neiesaku! Tomēr bērnu pasākumā vajadzētu adekvātus izklaidētājus.

LOOK salons Damme - Manikīrs

Atnācu uz salonu LOOK Dammes uz manikīru jauna jauka meitene saka ņemt nost gelishu ļoti viss bija labi līdz tam brīdim kad viņa saka likt gelish un tad kad viņa pabeidza es saku skatīties ieraudziju cik briesmīgi ir izdarīts darbs tad es paprasīju lai man apvīle vienu nagu kaut kas ķeras uz ko man atbildēja ka vienmēr būs kas nepatiks,mājas vēl daudz ko gribēšu apvilet pati utt. Apvilets nagu garums nelīdzens, uzlikts Gelish neprofesionāli! Es nesamaksāju 10 euro, loti esu sarūgtināta pēc sava gaidīta manikīra.

P Peljuk 12.09.2019
Komentāri 0 Pakalpojumi

Venipak - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Vakar 7 no rīta atnāca īsziņa, ka sūtījums tiks piegādāts dienas laikā. Pulksten 14 zvanīju kurjeram painteresēties, ap cikiem viņš varētu piegādāt. Kurjers teica, ka vēl nezina, bet ne ātrāk kā pēc 17. Daudz kur jābūt vēl, viņš teica, un piebilda, ''gan jau kaut ko izdomāsim''. Un tad es sēžu mājās, gaidu, telefons visu laiku stāv blakus, kamēr ap 19 pienāk īsziņa. Saņēmējs nav sasniedzams, atkārtota piegāde rītdien. Acīmredzot kurjeram jāieraksta kaut kas, kāpēc sūtījums nav piegādāts. Ja...

2024 11.09.2019
Komentāri 1 Pakalpojumi

G4S - Nekvalitatīva signalizācijas uzstādīšana, slikts klientu serviss

Nekvalitatīva signalizācijas uzstādīšana, slikts klientu serviss Mājas būvniecības procesā G4S ievilka signalizāciju, kā vēlāk izrādījās, tas tika izdarīts nepareizi, ko apstiprināja arī pats G4S eksperts. Kļūdu labošanas procesā nācās bojāt iekšējo apdari. Arī otrajā reizē tehniķis bija "jauniņais" un 6 stundu laikā nespēja pievienot pulti, vienu magnētisko devēju un vienu kustību sensoru. Darbs palika neizdarīts, kad tehniķis devās prom. Pēc tam neviens neieradās darbu pabeigt, kā arī pat nesazinājās un neizskaidroja radušos situāciju. Zvanot uz klientu...

AtrisinātaRigawalk SIA - Krāpšana

Krāpšana Nesen uzgāju mājaslapu "Rigawalk.com", iegādājos tur apavus, mājaslapā rakstīts, ka viss ir 100% autentisks, tad kādēļ man tika piegādāti fake ķīnas replikas? ! Citi jautās kā es to secināju? - apavu āda ir dzeltene kam oriģinālā nevajadzētu būt, kaut kādi diegi spīd, kur tiem nevajadzētu pat būt! Šuvuma vietas ir šķības! Nevienam neiesaku, pārdod replikas apavus pa reālu apavu cenu!

Clean Control - Sabojāta žakete

Sabojāta žakete Aiznesu uz tīrīšanu 2 reizes vilktu uzvalku vivo centra pieņemšanas punktā. Tagad žakete ir sabojāta, jo uz tās ir tādi kā burbulīši. Čeka man nav. Cik palasīju iepriekšējās sūdzības, tad liela jēga doties un kaut ko pieprasīt nav, jo vainu novels uz nekvalitatīvu audumu. Bet tomēr uzvalks pirkts pa 160 eur... Lai vai kā turpmāk izvēlēšos citu ķīmisko tīrītavu.

I IngaE 28.08.2019
Komentāri 3 Pakalpojumi