Lindo Grupa - Bojājums

Nodevu šajā ķīmiskajā tīrītavā bērna spēļu paklāju. Par cik to nevar tik vienkārši izmazgāt veļasmašīnā devos pie profesionāļiem.
Nodevu un pēc divām dienām tad bija iztīrīts. Saņēmu paklāju un mājās to atpakojot konstatēju, ka vienam stūrim ir atplīsušas vīles un ir izveidojušies divi diezgan lieli Caurumi. Protams, vajadzēja uz vietas apskatīt, bet viss bija sapakots tā, lai šo Stūri nemanītu. Paklāja apakša bija ar neslīdošu pārklājumu, kurš pēc šīs mazgāšanas bija atkarājies no kopējā paklāja. Rodas sajūta, ka netika veikta ķīmiskā tīrīšana, bet gan vienkārši iemests veļas mašīnā.
Zvanīju uz konkrēto tīrītavu 9 reizes. Tiku ignorēta. Protams, devos uz vietas, lai vienotos par risinājumu. Uz vietas darbiniece atcirta, ka mazgājuši pēc visām norādēm un paklājs pats esot saplīsis. Vairākas reizes jautāju vai varam ko risināt, jo šī tīrītava sabojājusi manu preci uz ko man atbildēts, ka neko nesegšot un viņiem neesot tāda politika. Kaut gan kvīts otrā pusē ir skaidri un gaiši rakstīts, ja tiek bojāta klienta prece, tad tiek atgriezta gan maksa par pakalpojumu, gan par radītajiem zaudējumiem.
Nu lūk, nekas netiek ne segts, ne izskatīts. Ļoti žēl, ka tiek sabojātas lietas un nenesta par to atbildība. Neiesaku izmantot šīs ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus.

10.04.2022

B