www.sudzibas.lv Lindo grupa Nekvalitatīva apģērbu tīrīšana. Neatgriezeniski sabojāja divus uzvalkus

Lindo Grupa - Nekvalitatīva apģērbu tīrīšana. Neatgriezeniski sabojāja divus uzvalkus

Pilnīgi piekrītu tiem, kuri uzskata Lindo apģērbu tīrīšanas kantori par ļoti nekvalitatīvus pakalpojumus sniedzošu iestādi. Katrai savai lažai atrod "vainīgo" - to, kurš apģērbu tīrīšanā ir nodevis. Nodevām atpakaļ, saņēmām vēstuli, ka 1x uzvilkta uzvalkam ir 30% novalkājums un tas ir nekvalitatīvs. Vai Lindo ir apģērbu eksperts? Tādā gadījumā ir jāsaka pie pieņemšanas: "mēs šo uzvalku iztīrīsim, bet tas būs neatgriezeniski sabojāts". Tātad, pēc Lindo domāšanas uzvalks ir paredzēts uzvilkt trīs reizes un tad miskastē.

25.08.2022

I

I I 26.04.2023

Tieši tā
uzvelku nopērk uzvelk uz pasākuma un tad atgriež , protams, jāievēro 14 dienu atgriešanas termiņš.
Un tā vienmēr būs tīrs smuks, jauns uzvalks.

3x uzvilkts jau ir ap 40% novalkāts. 30% tas vēl maigi...