Mfd rušonu iela - Grutniecem un invalidiem

Nododot asinis, vai urīna analīzes 7.00 ir tāda tāfelīte kur jāpaņem numuriņš. ! Izvēloties grūtniece vai invalīds, opcija paredz ātrāku pakalpojumu. Esmu 8. Mēnesī, bija jānodod Urīna analīzes es paņemot Nr grūtniece nosēdēju 40min un tāpat tiku pēdējā. Šausmas.

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 09.05.2022

Labdien, cien. Sandra!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, apmeklējot MFD veselības centru “Dziedniecība”.
Rindu sistēma pie procedūru kabineta veidota tā, lai izvēloties numuriņu grūtniecēm, tas parādītos kā nākamais rindā analīžu nodošanai. Ir vēl citi prioritārie numuriņi, piemēram, analīžu atbilžu saņemšana, jo šos numurus apkalpo reģistrators nevis medmāsa.
Esam pārbaudījuši sistēmu, uz doto brīdi viss darbojas pēc nepieciešamā algoritma.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu
MFD Veselības grupas administrācija

S Sandra 29.04.2022

Mfd ķngaraga.rušonu 15

B Bez vārda vārds 29.04.2022

nabadzīte...,9.mēnesi sagaidīja sēžot rindā...

B BK 29.04.2022

Aizej un pārbaudi.