www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Dziedniecība Attieksme un dakteres Karinkinas regulāra kavēšana

AtrisinātaMFD Veselības centrs Dziedniecība - Attieksme un dakteres Karinkinas regulāra kavēšana

Mfd dziedniecība Rušonu ielā 15. Daktere Karinkina neizskata par vajadzību ierasties savā darba vietā noteiktajā darba laikā. Un tas notiekot regulāri. Būtu jauki, ja no mājaslapas tiktu izņemta nepatiesa informācija par to, ka arodveselības dienests nepilnas stundas laikā var sniegt nepieciešamo palīdzību, ja tā pastāvīgi nenotiek vienas konkrētas dakteres dēļ! Šī situācija, iestādes attieksme ir absurda!

12.11.2018

Sūdzība veiksmīgi atrisināta berniene 12.11.2018

Vadîba atvainojās personīgi un problēma tikšot risināta. Tas protams tas neieekonomēja manu laiku, bet jauki, ka tiek pamanīts un tiks risināts.

Be