www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Pasūtīju preci. Diemžēl ar ļoti neveiksmīgu kurjer dienestu. Jo jau vakar saņēmu informāciju, ka piegāde būšot šodien. Arī no rīta tika saņemtas 2 sms ar informāciju, ka šodien būšot piegāde. Nogaidīju kurjeru visu dienu. Un tagad vakarā saņēmu sms, ka piegāde nav iespējama, jo es neesot sasniedzama. Bet tie ir slima suņa murgi, jo visu dienu ar telefonu blakus gaidīju to s****o kurjeru. Kurš nav nedz piezvanījis nedz kā savādāk mēģinājis sazināties. Un pie manas mājas neviens nebija piebraucis. Tā kā varu pateikt venipak ir viens liels mēslu kantoris, kuram labāk iet ar līkumu. Rītdien man jābūt darbā un diezvai ka tas i***s sajēgs piezvanīt un atbraukt laikā kad būšu mājās no darba.

10.03.2022

L L.K 09.04.2022

Man precīzi tāda pati situācija bija! Nevienam nenovēlu VENIPAK kurjerpakalpojumus. Paciņu nesaņēmu un skaitījos pati vainīga beigās!