www.sudzibas.lv Wolt Slikts serviss

Wolt - Slikts serviss

Pasūtījām ēdienu un tas atnāca pilnīgi auksts, vajadzēja sildīt mikrenē, normāli klātienē tev būtu atmaksājuši naudu atpakaļ vai atveduši jaunu ēdienu, kas vismaz ir silts. Un pasūtījums arī nebija nekāds lētais. Bet tā vietā viņi atsūta vienu bezmaksas piegādes tokenu. Malači, labs serviss! Nekad vairs te nesūtīšu, izvēlieties labāk Bolt Food!

28.03.2022

Atbilde no Wolt Latvija Pārstāvja atbilde 29.03.2022

Sveiks, Tomass!
Mums dikti žēl dzirdēt par Tavu pieredzi. Lūdzu, atsūti precīzāku pasūtījuma informāciju uz [email protected], lai varam apskatīt pasūtījuma norisi detalizētāk.
Iemesli aukstam ēdienam var būt dažādi: priekšlaicīga ēdiena sagatavošana pirms paredzētā pasūtījuma nodošanas laika, neefektīvs ēdiena iepakojums siltuma noturēšanai, sastrēgumi, veicot pasūtījumu, nekonkrēta piegādes adreses norāde, paildzinot piegādes laiku utt.
Izturamies pret saviem partneriem ar cieņu un ticam, ka viņi savu darbu veic no sirds. Tadēļ, vēlamies izpētīt minēto pasūtījumu detalizētāk pirms steidzamies veikt secinājumus.
Gaidīsim no Tevis ziņu!

T tomass123321 28.03.2022
Slikts serviss, Krāpšana

Pasūtīju ēdienu no Wolt, un nekādu lēto. Ēdiens atnāk pilnīgi auksts, pat jāsilda mikrenē, uzrakstu Wolt support. Ko viņi izdara? Pilnīgi neko, tikai taisnojās, ka pēc datiem tā nevarot būt. Diezgan precīzi viņiem dati ir. Normālā iestādē būtu jauns ēdiens uztaisīts vai vismaz nauda atskaitīta, izvēlieties labāk Bolt food.

S Sudzibas.lv Admin 28.03.2022

B Bez vārda vārds 28.03.2022

Kā tad, dēļ auksta ēdiena, kāds tev atmaksās tā cenu. Nefantazē.

Wolt Latvija Pārstāvja atbilde 29.03.2022

Sveiks, Tomass!