Meklēšanas rezultāti

JUST5 Freedom X1 - Nekvalitatīva prece, slikts serviss ( Komentārs)

Nekvalitatīva prece, slikts serviss Just5 freedom x1 ! Šo produkru iegādājos Rīgā lietoju jau 4gadus nekādu problēmu ! Bij kritis un slīcis bet tāpat darbojas teicamā stāvoklī .

AirBaltic - Lidojumi ( Komentārs)

Lidojumi Plkst. 15:08 pacēlās reiss BT305 uz Helsinkiem, pilnīgi nekā neordināra, taisnā ceļā uz Ziemeļiem, skrejceļa kursā 36. Tāpat kā vienmēr. 15:20 pacēlās reiss BT673 uz Bordo. Arī skrejceļa kurss 36, vakardienas laikapstākļi noteica to, ka lidmašīnas paceļas pretvējā. īsi pēc pacelšanās tā veica kursa koriģēšanu uz 252 grādiem, kā jebkura cita lidmašīna, kura šajos apstākļos pagriežas uz Rietumeiropu. 15:31 pacēlās Aeroflot reiss SU2101 uz Maskavu. Arī bez nekādām neordinārām pazīmēm, kā...

L laimers 29.06.2018
Komentāri 13 Drošība

GMT Serviss Riga - Krāpšana, slikts serviss, nav kompetences ( Komentārs)

Pagaidām par GMT servisu neko nevaru teikt. Rīt pateikšu. Šovakar atdevu to pašu ko tu, Samsung Galaxy S6. Batereju nomainīt, teica: "Ja batereja vainīga, rīt būs gatavs.".

Baltic Data - Nekvalitatīvas preces, slikts serviss ( Komentārs)

Nekvalitatīvas preces, slikts serviss "atnākot mājās izrādās ka lādē tikai telefonu us ps4 kontroleri. Bet Ipod classic un auto navigatoru nelādē." Kaut kā baigi neticās, lāde telefonu bet nevar uzlādet iPod classic kuram vajag 1A ladetaju. Okey saprotu kapec varētu neladet navigatoru, jo jaudas nepietiek.

Aio.lv/ VS Pro SIA - Slikts serviss, klientu apkalpošana ( Komentārs)

Slikts serviss, klientu apkalpošana Nopirku divus ekrāna aizsargus, note 8 un samsung s9.. Bilde izsaka vairāk kā tūkstoš vārdu.

Aio.lv/ VS Pro SIA - Slikts serviss, klientu apkalpošana ( Komentārs)

Darba tirgu - Преследуют барыжки ( Komentārs)

Man maksa valsts pabalstu ka bezdarbniekam, un ir dazi piemetieni, piem, parus dienus atpakal man uzbrauca virsu bmw x5 ar jauno comi visu ar tatu un zeltu... iznaca atvainojas iedeva paru simts eriki, un aizbrauca.. es nopirku jaunu ratu ricukam kurs bija piespiest asvalta, jaunas bremzu klucus un uz pareju jau 3 dienas braucu uz juru atpusos.. samaksaju visus savus paradus kurus es darba nevareju sapelnit...

Rīgas Satiksme - Kondicionieri ( Komentārs)

Kondicionieri Tieši tā, labāk ieguldīt naudu x1 sakarīgas mašīnas iegādē un nujau 4 gadus es braucu lētāk nekā ar RS. Bonusā nekas nav jāgaida, mūzika pēc manas izvēles un nav jābūt saspiestam ar bezpajumtniekiem.

TSC - Гарантийный сервис ( Komentārs)

Гарантийный сервис Мы не диагносты, но надо менять плату телефона, что бы была нормальная зона приёма, если вы не диагносты как же вы знаете что виновата плата, если заменить плату телефон заработает, вы уверены, что нужна замена, мы ж сказали - мы не диагносты, а как без диагностики можно узнать причину - ну если заменить плату то будет работать, еще раз - вы уверены в замене, мы повторяем, мы не диагносты, а... У вас маленькая вмятинка, и что,... Мы снимаем с вас гарантию,... А вмятинка повлияла на дефект-. Мы...

Mogo - Terorisms ( Komentārs)

Terorisms Man savukārt bija jāiegulda 1800 izvēlētajā auto, kad pateicu, vai var vienu mēnesi izlaist, atbildeja, jā labi visu sarunājām aiznakamā mēnesī taisos maksāt a tur jau x4 rēķins, es oky, samaksaju, beigās šie nezkāpēc pārtrauca ar mani līgumu un sāka draudet ar cietumsodu, atgriezu mašīnu un pateicu visu ko esmu salicis viņā a šiem pie kājas, viņi man atsūta rēķinu par 4,130€, es biju uz pakaļas, tagad tiesājos ar viņiem.

GMT Serviss Riga - Krāpšana, slikts serviss, nav kompetences ( Komentārs)

"samsung gaļas s6 telefonu remontā" - ak, šie autokorektori... |:D

lattelecom/ LG OLED55C7V televizors - Apstiprināts ekrāna(matricas)rūpnīcas brāķis ( Komentārs)

Apstiprināts ekrāna(matricas)rūpnīcas brāķis Kā var nesaprast ka Lattelecom ir viena no dārgākajām vietām kur var kautko pirkt? Izstāstīšu savu pieredzi, kādu pus gadu atpakaļ gribēju iegādāties iphone 6s, izstaigāju visus tos lmt, tele 2, bite un Lattelecom. Un visur bija kaut kādi +/- 600 eiro, bet Lattelecom tieši tāds pats modelis ar tiesi tādu pašu atmiņu bija pa 800 eiro Vajag tak pastaigāt un pameklēt lētāk. Un arī šajā gadījumā, tas televizors nemaksā tik daudz.

Inter Cars - Attieksme pret darbiniekiem ( Komentārs)

Attieksme pret darbiniekiem Domāju ka Tev vajadzētu priecāties , ka tavu kļūdu izlīdzināja uz visiem , pretējā gadījumā pašam būtu jāatmaksā. Cik zinu , rezerves daļas var būt dārgas. Viss ir attieksmē, ja labi attieksies pret citiem, tad pret Tevi labi attieksies. Protams , ne visur, bet zinu , ka vismaz Inter car lidostā, ar priekšniecību var runāt un viņi uzklausa(nejaukt ar muļķīgu priekšniecības traucēšanu nelaikā). Jāsaprot , ka var būt arī svarīgākas lietas , par beigušām ziepēm tualetē. Ja cilvēks saprot , ka nav...

ELKOR Brīvības ielā - Nopirkām lietotu nevis jaunu tvaika slotu ( Komentārs)

Nopirkām lietotu nevis jaunu tvaika slotu Man vēl tagad darbojas daudzus gadus atpakaļ pie šiem iegādatais "šedevrs"-elektroljuks puteklsucejs kuru kā izrādās neizbraukājot pirms pirkšanas veikalā esmu iegādājies kā velkamu pa savu parketu ,tā kā tādas ragaviņas pa sniegu!Tie milzigie riteņi sānos viņam esot tikai ar dekorativu funkciju.Nekustigi piestiprināti un negriežas.Toreiz nopirku ari datoru-packard bell,ar vēl šodien iet,kuram izjuka klaviatūra jau pirmajā pusgadā.Gadus 4us to lietoju kopā ar otru par 3E maksimā iegadatu klavieri!Kur tie gadi,kā ap to elkoru eju garām ar lielu līkumu.

Autofavorīts SIA - Darbinieka nolaidības rezultātā auto dzinējs sabojāts! ( Komentārs)

Darbinieka nolaidības rezultātā auto dzinējs sabojāts! Manuprāt ir vienreiz jāņem priekšā tie Rīgas autoservisi, jo vairums vienkārši nodarbojas ar naudas izspiešanu. Īpašnieka norādītā vaina reti, kad ir novērsta, kaut kas vēl papildus salauzts un par to visu x2 jāmaksā pa virsu. Bojāra raidījumam būtu labs temats, uztaisīt mašīnai vienkārši atrisināmu defektu un izbraukāt Rīgas autoservisus. Tad tik jūs redzētu brīnumus un pasakainus ciparus.

VRV Motors - Attieksme pret klientu un drausmīgas cenas ( Komentārs)

Attieksme pret klientu un drausmīgas cenas Manuprāt ir vienreiz jāņem priekšā tie Rīgas autoservisi, jo vairums vienkārši nodarbojas ar naudas izspiešanu. Īpašnieka norādītā vaina reti, kad ir novērsta, kaut kas vēl papildus salauzts un par to visu x2 jāmaksā pa virsu. Bojāra raidījumam būtu labs temats, uztaisīt mašīnai vienkārši atrisināmu defektu un izbraukāt Rīgas autoservisus. Tad tik jūs redzētu brīnumus un pasakainus ciparus.

S9+ pircēji vīrs un sieva no Ādažiem - Krāpšana ( Komentārs)

No rokas un nepazīstama cilvēka pirkt S9+,tādu ekstru var atļauties vien ļoti drosmīgs cilvēks.

S9+ pircēji vīrs un sieva no Ādažiem - Krāpšana ( Komentārs)

Un kur mājsaimniece un parasts basketbola treneris var nopirkt S9+!

220.lv - Brāķis, defekts ( Komentārs)

Brāķis, defekts Pašai Samsung Galaxy J5 - visticamāk, ka patiešām brāķēts, jo man cik reizes viņš ir kritis - pilnīgi ideāls stāvoklis, jo dzelzs korpuss. Citi vienkārši pie parasta kritiena plīst (bija tā ar S7).

Forevers - Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas ( Komentārs)

Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas Heh.. Labi ka par mājās audzētu cūciņu, kuru nokāva nav sūdzību.. Nedrīkstētu vēl to ēst! Veģetārieši / vegāni / svaigēdāji - Lūdzu saprotiet to, ka katram ir izvēle, ko ēst un cik ēst. Kautvai viens ēd zāli, otrs vispār neēd, vai trešais ēd sū__, tā ir katra paša izvēle ko ēst! Neuzbāzieties ar savu dzīvesveidu